Registrovat

Moto GP Brno 2019

Akce, výstavy a různé srazy
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Moto GP Brno 2019

Příspěvekod Dale Cooper » pát srp 09, 2019 12:09 pm

S Matwejem a Kačkou jsem už potřetí měli možnost navštívit paddock na Grand Prix v Brně... Letos byla akce zajímavá i tím, že v týdnu přišla nabídka
obdarovat Marca Marqueze, kterou jsme využili, snad má Matwej nějaké foto... :-)

Díky za úpravy Aressovi, jinak když se dostanu takhle do zákulisí, focení moc nezvládám, cvakám tak, abych měl všechno, jen výjimečně je chvilka udělat nějaký promyšlený záběr, pobyt tam mám relativně limitovaný, snažím se stihnout trať, jezdce, zázemí, tak se omlouvám za trochu neuspořádané záběry...

Jinak výhled k trati je bez plotu jen na vnitřku první zatáčky a následně pak na výjezdu, motorky tam sice nejedou extra rychle, ale mimo plot jsou jen na velmi malém úseku, tak se hůře chytají do záběru, když vyjedou za kamionem ...

Ale barevně je to hezké... :-D
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Moto GP Brno 2019

Příspěvekod Dale Cooper » pát srp 09, 2019 12:10 pm

Část dvě...
Přílohy
Modelářská.... Podepisuje se Colin Edwards...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Moto GP Brno 2019

Příspěvekod Dale Cooper » pát srp 09, 2019 12:13 pm

Část třetí...
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Moto GP Brno 2019

Příspěvekod Dale Cooper » pát srp 09, 2019 12:14 pm

Část čtvrtá...
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Moto GP Brno 2019

Příspěvekod Dale Cooper » pát srp 09, 2019 12:15 pm

Část pátá
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Moto GP Brno 2019

Příspěvekod Dale Cooper » pát srp 09, 2019 12:16 pm

Dal jsem sem všechno, třeba na FCB jsem nedal úplně všechny fotky z jízdy, ale třeba by tady někomu chyběl jeho oblíbenec.... No a na závěr největší hvězdy:
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Moto GP Brno 2019

Příspěvekod Dale Cooper » pát srp 09, 2019 12:17 pm

Ještě Moto2...
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Moto GP Brno 2019

Příspěvekod Dale Cooper » pát srp 09, 2019 12:19 pm

Jedna jakoby umělecká tlačenice...:
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Moto GP Brno 2019

Příspěvekod Dale Cooper » pát srp 09, 2019 12:31 pm

A poslední modelářské zamyšlení: Zapomeňte dneska na lakování....Jsem stará škola, moc se mi to nelíbí, ale v laku jsou dnes už jen výjimky, myslím, že v MotoGP je to Honda Repsol a Movistar Yamaha... Jinak jsou kapoty buď v sametovém matu, například Estrella Galicia nebo Red Bullky, nebo jsou na motorkách folie.... někdy jde o kombinaci, třeba Ducati je v matu a má pololesklé nápisy.... Z modelářského hlediska jde o horor, který se mi nelíbí a těžko se dá udělat v reálu... Aspoň u kombinací.... Třetí cesta je pak na dolní fotce z mobilu... Málokdy to člověk vidí, ale KTMky českých závodníků Kornfeila a Salače jsou kompletně pololesklá folie, byl jsem s Kačkou u toho, když to mechanici stříhali.... Nalepené je to pěkně, hladce, ale normálně jsou vidět hranice mezi kusy folie....

Z těch matných se mi líbí asi jedině černo modrá kombinace SIC Petronas týmu, kdy uznávám, že v lesku by ten elegantní přechod sv. modrého a černého pole zanikl, jinak i krásně modré motorky Estrelly Galicie by byly lesklé hezčí.... Nejošklivější jsou asi Red Bull KTM a můj superfavorit na ošklivé barvy je tovární Aprillia Gresini, matně černá motorka se svítivě růžovými poli, to mi ani foťák neostřil.... Viz výše (Espargaro No. 41...)

Zlaté sedmdesátky...
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Moto GP Brno 2019

Příspěvekod Michal Doskočil » pát srp 09, 2019 12:57 pm

pěkný fotky, folie jsou dlouho, ale na modelech to nevypadá prostě dobře ...
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: Moto GP Brno 2019

Příspěvekod Hanz.77 » pát srp 09, 2019 11:02 pm

No a máš ten podpis nebo ne ? :-k

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Moto GP Brno 2019

Příspěvekod Dale Cooper » sob srp 10, 2019 8:31 am

Rossiho? Ani náhodou, nebyla šance, utekl z tiskovky zadem.... jako jediny.... a to jsem stal primo u schudku, jak vidíš z te marquezovi detailni fotky... a bylo nas tam jen par... na trati je marquez parchant, ale v paddocku je velmi vstricny na to, ze je hvězdou srovnatelnou s hamiltonem... po tech letech uz jsem rossim trochu zklamany... ja vim, ze je o nej velky zajem a ze chce mit svuj klid.... ale ono na nej nakonec ceka stejne lidi jak na marqueze, akorát naraz.... kdyby obcas vylezl, ten dav, co na nej ceka 5 hodin, by nebyl tak velky... ale to je na delsi povidani.... proste si myslim, ze soucasny rossi je jiny, nez jak jsem ho vnimal pred 10 lety...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Moto GP Brno 2019

Příspěvekod Koudy » pon srp 12, 2019 10:34 am

Hned bych Edwardsovi jednu liskl pres ucho, kdyz vidim, jak ti polozil ruku na ty kapoty [-X

Fotky paradni. Vcera jsem se tak nejak omylem dival na poslednich par kol Moto GP v rakousku a paradni souboj Daviziosa s Marquezem. Musim rict, ze zatimco nedavno jsem po letech zkusil F1 a usnul u toho, tak tohle me bavilo...

Btw. Dale, kdyz vidim pocet tech kapot, asi se nenudis :wink:
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Moto GP Brno 2019

Příspěvekod Dale Cooper » úte srp 13, 2019 1:22 pm

Ty kapoty nejsou moje... To je nějaký úplně cizí týpek... :-) Ale zjevně kolega. Já bych si na model čmárnout nedal... To ho radši dám Marquezovi nebo Abajovi celý :-)

Zpět na AKCE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků