Registrovat

CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod dekon » úte říj 02, 2018 9:12 pm

Michale podběhy docela nejsou problém,ten je,že ta kasle je moc sbalená v oblasti prahů...naštěstí jde přední část s přední nápravou vlepit samostatně,zhruba podobně jako na skutečném autě. jak se mi podaří tu podlahu vsunout odzadu dovnitř,tak bude vyhráno. Uvidíme :lol:
Dneska mi přišly vytištěné obtisky,které mi kompletně vymyslel a nakreslil Matwej a taky nachystal pro tisk. Tímto mu chci moc a moc poděkovat! [-o< [-o<
Tiskl to pan Handl,na první pohled se mi moc nezdají,vypadají příliš průhledné a to i bílé podklady,mám obavu,že to na té černé bude moc tmavé a nevýrazné. Ale doufám,že to tak nebude... 8-)
Trošku jsem dělal na vnitřku,ještě nahodit pásy a nějaký hasičák a víc to nebudu hrotit. Do plastikové zimy bych to mohl stihnout... Sice to určitě nebude kandidát na sněhuláka,protože to nebudu zalívat do laku,ale budu mít radost,když to konečně po 7 letech dokončím a budu mít camarko,které se mi vždy moc líbilo.
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod Matwej » úte říj 02, 2018 9:46 pm

Ona ta bílá moc nekryje, ale ve spojení s těmi ostatními barvami je jako podkladní dobrá. Horší budou nápisy... Tak je dáš dva na sebe. :-k

Hele pozor na ty bílé ovály. Nebyl jsem si jist a tak jsem udělal dvě velikosti. Vetší jsou pravděpodobnější.

Doufám že v zadní části kastle to vyjde. Zkoušel jsem to na té "dráhovce " a ta má zadní vytažení blatníků blbě. Moc to nepasovalo tedy. Ale co jsem koukal na Tvoje tak ty jsou níž a správněji a mělo by se to tam vejít.

7 let :shock: :o

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod dekon » úte říj 02, 2018 10:18 pm

Matouši ty tvary mi přijdou naprosto skvělé,tak jsem si to představoval a poperu se s tím :lol: Budu to muset přelakovat,protože je to moc jemné a trhá se to,už jsem to zkoušel nanést. jinak máš pravdu,že na té bílé se to rozjasní. Nešlo by to tisknout na obtiskový papír s bílou vrstvou? Tipuju,že i ten předek vyjde z těch neskládaných pruhů. Udělal jsi to fakt skvěle,ještě jednou moc díky [-o< . Sadu pro tebe samozřejmě mám a pošlu ti ji co nejdříve.
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod Matwej » stř říj 03, 2018 12:42 am

:-k Jako na bílý obtiskový papír by to šlo, jenže jak by jsi to obstřihával či ořezával byly by vidět bílé okraje.
Jenže co pak s nápisy ?
Takto je to rozumný kompromis.
Poslední varianta je použít bílá pole jako masku a stříknout podklad pod barvu.

Držím pěsti pro zdárné nanesení a dokončení. 8-)

Taky by jsem měl něco udělat.... 8-[

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod beaver63 » stř říj 03, 2018 8:42 pm

Matwej píše::-k Jako na bílý obtiskový papír by to šlo, jenže jak by jsi to obstřihával či ořezával byly by vidět bílé okraje.
Jenže co pak s nápisy ?

No a co udělat černý lem řekněme 1 -1,5 mm ?
Jinak parádní práce Matweji a tobě Luďo držím palce ať to dotáhneš do zdárného konce.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod dekon » stř říj 03, 2018 8:55 pm

beaver63 píše:Jinak parádní práce Matweji a tobě Luďo držím palce ať to dotáhneš do zdárného konce.


Bobře budu se snažit :lol: Já to říkám furt,že ten Matouš je borec... má to vždy super,ne jak ti amateři z ST27...
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod dekon » pon říj 08, 2018 12:14 am

Tak jsem začal s těmi bílými pruhy... celkem to šlo až na ten přední spojler,ten budu muset poskládat z proužků... :wink: doufám,že to nějak zmastím. Ani to nevypadá tak průsvitné,určitě to bude stačit. Asi vzhledem k tomu hodně členitému předku by to vypadalo lépe nastříkané,ale určitě ne ode mě! :grin:
Matouši,dělá se s tím skvěle,vymyslel jsi to perfektně a sedí to přesně,možná ten boční proužek mohl být ještě tenčí,ale to už asi ani není fyzicky možné. Trošinku budu muset retušovat kapotu,ale za to ty nemůžeš nemáš tu moji... a střechu taky,ale to je moje blbost,protože jsem na zkoušení odstřihl velký kus z té střešní bílé a nechci ničit druhou sadu. Startovky vyjdou ty velké na dveře a ta kulatá na kapotu.
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod Matwej » pon říj 08, 2018 12:49 am

:-D
Jsem překvapen jak to sedí.
A sedí ti parádně. =D>
Já to dělal na origo AMT Baldwina.
Ten čumák je docela problém oměřit protože je tam docela dost různě na sebe navazujících ploch a ještě k tomu vypouklých .... :arrow: :((( :agrh:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 258
Registrován: ned čer 28, 2015 10:27 am
Bydliště: Horný Bar

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod Kuku » pon říj 08, 2018 10:33 am

Pre oboch ;-I

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod dekon » úte říj 09, 2018 11:46 pm

Proužkovaná... no z dálky to vypadá skvěle... jinak je to pro mě docela opruz umístit ty pruhy aby nikde nelezla ta podkladová bílá,samo se mi to nepovedlo,na levé straně v zadním oblouku to leze. Střecha je průser,ale to je moje vina,bílé podklady jsem zdrbal,bo jsem je musel nastavovat... jediná výtka je ke kapotě,ale nevím jak náročné by to bylo udělat v celku,ten spoj vprostřed je fakt vidět...
Na ty přední pruhy jsem si zatím netroufnul,musím nejprve dodělat podklad na spojler a pak ty pruhy...
Jinak Matouši
,znovu poklona a velké díky [-o< ,dělá se s tím parádně a stříkat to,to bych nedal nikdy...
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Site Admin
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1947
Registrován: pát led 27, 2012 3:10 pm
Bydliště: Třemošná

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod Sumak » stř říj 10, 2018 9:01 am

paráda chlapi =D> =D> =D> =D>
V životě je potřeba se pro něco zapálit. V krematoriu už bude pozdě.

KPM Kaznějov
PADDOCK magazine

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod Matwej » stř říj 10, 2018 9:54 pm

Což o to Luďo, klidně ti to nakreslím v celku, ale bude to pakárna tam nanést. Uvědom si ,že je to šikmo ve dvou rovinách. Nechal jsem tam přesah ve předu i trochu vzadu aby to tam šlo usadit co nejpřesněji. Můj plán bylo to usadit obě strany a vprostřed říznout pro dobrý spoj. Oříznuté odstranit. Taky jsem si říkal , jestli si zaretušoval bílou tu mezeru co jsi tam v podkladu měl.
Bílou jsem dělal o 0,1mm užší. Na zadním čele ten pruh je ukončený obloučkem, ale nevím dle čeho se chytit snad hrana čela pod spoilerem. Je to na Tobě :)

tuto fotku znáš?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod dekon » čtv říj 11, 2018 7:09 am

Nejdříve,tuhle fotku neznám,díky je tam dobře vidět ty chladiče,ale tys mi ji poslal kvůli těm obloukům na těch horních pruzích. Jo vím o tom,pokusím se to zaretušovat černou barvou... i když mám skvělé,ostré skalpely,tak se mi nedaří ty dekály dobře odříznout,vždy se to potrhá a když je nechám chvíli zaschnout,tak zase nejdou pak dolů. Na to nemám nervy :lol: Pokud jde o ten předek,tak je mi jasné,že v celku by se to asi nedalo nanést. Jen já mám ten scoop jiný než je na baldwinu,protože tehdy,když jsem to začal stavět,tak o nějaké reedici baldwina se mi mohlo jen zdát,tak jsem zkopíroval scoop z greenwood corvette, ve skutečnosti by měly být oba stejné,protože je to kopie seriového "hrbu" na kapotě z vette s označením L88,ale i ve skutečnosti jsou odchylky,podle toho který výrobce tu kapotu dělal... Takže mi to samozřejmě nepasovalo,ač jsem si s tím hrál přes hodinu... Za to samozřejmě nemůžeš...
Já nemám ambice získávat nějaké ceny na soutěžích,stavím ho pro sebe,protože jsem to auto tehdy miloval. A když se to někomu bude aspoň trochu líbit,když se odhodlám to někde vystavit,tak budu rád. Ono když na to čumím přes lupu tak je to hrozné,taky foťák to samozřejmě vše vytáhne,ale když se na to díváš z 30 cm,tak to vypadá pěkně,měl jsem strach,že z té tiskárny vyšly ty barvy takové "vyblité,ale je to porfektní! Jsi obtiskový mág [-o< =D>
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod Matwej » čtv říj 11, 2018 9:07 am

dekon píše:Jsi obtiskový mág [-o< =D>

:oops: :oops:
8-[
To ani ne, jen mám vzorník tiskáren na kterých se to tiskne tak vím co z toho vyleze.
:)

dekon píše:,ale když se na to díváš z 30 cm,tak to vypadá pěkně,

Tvl a kdo na to na to čumí z menší vzdálenosti . ](*,) :roll: :wink:
dekon píše:Pokud jde o ten předek,tak je mi jasné,že v celku by se to asi nedalo nanést. Jen já mám ten scoop jiný než je na baldwinu,protože tehdy,když jsem to začal stavět,tak o nějaké reedici baldwina se mi mohlo jen zdát,tak jsem zkopíroval scoop z greenwood corvette, ve skutečnosti by měly být oba stejné,protože je to kopie seriového "hrbu" na kapotě z vette s označením L88,ale i ve skutečnosti jsou odchylky,podle toho který výrobce tu kapotu dělal... Takže mi to samozřejmě nepasovalo,ač jsem si s tím hrál přes hodinu... Za to samozřejmě nemůžeš...

Aááha
Ale ...
Vždy můžu být lepší
:)
8-[

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod Michal Doskočil » čtv říj 11, 2018 12:31 pm

.. je to parádní, poklona oběma borcům
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

PředchozíDalší

Zpět na Rozestavěno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků