Registrovat

BMW M3 E30 (J. Cecotto), Beemax 1:24

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: BMW M3 E30 (J. Cecotto), Beemax 1:24

Příspěvekod Koudy » pon črc 24, 2017 5:32 pm

Aby téma nebylo jen o kecání (navíc ještě o Alfách), tak tu mám pár fotek aktuálního stavu. Všechny díly mám nastříkaný, dekály úspěšně na místě a už to chybí jen poskládat.
Po blbé zkušenosti s tvrdýma dekálama Toyoty ST-165 jsem přemýšlel, že pruhy budu stříkat. Ale Beemax asi trochu změnil technologii a s těmato dekálama se dělalo perfektně - stačila jen horká voda (i na zlatý kruhy).

Model je celkem jednoduchý, těch pár dílů dobře sedí a není moc co řešit. Víc času zabere jen maskování výfuku a dalších částí na podvozku.
Přílohy
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 363
Registrován: ned pro 01, 2013 11:08 pm
Bydliště: KPM Bratislava

Re: BMW M3 E30 (J. Cecotto), Beemax 1:24

Příspěvekod begi » pon črc 24, 2017 8:24 pm

za mna super. tvarovo to vyzera ako bavo.
skoro take bbs-ka mam na V40 :)
Vlado Begera

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: BMW M3 E30 (J. Cecotto), Beemax 1:24

Příspěvekod Koudy » ned črc 30, 2017 8:01 pm

Tak tu máme další postup. Včera v noci jsem čuměl na TV a leštil kastlu pastama. Nevím jak, ale v jednu chvíli se mi podařilo prohodit lahvičky a na flanelové hadr jsem dal líh. Po chvilce to začalo jít ztuha, tak jsem se podíval co vlastně tvořím a málem se mi zastavila hercna. Líh rozežral lak, dekál i bílou...

Tak jsem si dal dva panáky Legendaria na uklidnění a šel spat. Dneska se mi s Marty99 z MF podařilo vykšeftovat nový dekály, tak kastle už plave v louhu a čeká mě pokus č. 2. Až budu mít příště takový super nápad, radši se pojedu projet na kole... :-D
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: BMW M3 E30 (J. Cecotto), Beemax 1:24

Příspěvekod Koudy » ned říj 01, 2017 7:03 pm

Kastle je opravená a výsledek je možná ještě lepší než při prvním pokusu. Jestli se do toho místní klub sběratelů někdy pustí, tak doporučuju začít pruhama na kapotu a podle toho lepit zbytek.
Boční okna moc nesedí, po obvodu je potřeba je trochu zbrousit a hlavně je nutný ztenčit středový sloupek - jinak okno nezapadne do prolisu. Těsnění oken je naznačené linkou a je tam hrana, tak to stačí přelepit páskou a skalpelem říznout masku.
Přílohy
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 363
Registrován: ned pro 01, 2013 11:08 pm
Bydliště: KPM Bratislava

Re: BMW M3 E30 (J. Cecotto), Beemax 1:24

Příspěvekod begi » ned říj 22, 2017 1:03 pm

vyzera moc dobre!
Vlado Begera

Předchozí

Zpět na Rozestavěno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků