Registrovat

Wolf WR1 Ford F1 - Tamiya 1/12

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Wolf WR1 Ford F1 - Tamiya 1/12

Příspěvekod Hanz.77 » čtv bře 09, 2017 9:13 pm

Wolf WR1 Ford F1 - Tamiya 1/12
Po devíti měsících dávám do "Galerie" svůj v pořadí osmý model.
Na začátku toho všeho byla výzva a velké váhání zda tento model koupit nebo ne. Nakonec jsem si řekl že jdu do toho a zkusím si postavit jednu velkou F1. Věděl jsem že to nebude asi jen tak a že mě čeká spousta práce ale přeci jenom jsem se do toho obul a pustil se s vervou do toho. To jsem ještě ale doopravdy netušil co mě čeká a do čeho to vůbec lezu. Musím uznat že bylo při stavbě pár krizových momentů jako třeba když už fakt docházela chuť a v ten daný moment jsem na stavbě musel něco řešit a zrovna hladce to nešlo. Ale to zná asi každý z nás a pak si myslím že z toho vnikají takové ty hrobečky. Zaplať pán bůh že já žádný nemám a jedu prostě jednu krabičku až do konce. Pak teprve rýpu do další. Ale ono stavět dvanáctinu je doopravdy něco jiného. Na druhou stranu to sice zabere spostu času ale ten pocit když ji doděláte je k nezaplacení. Musím se přiznat že když jsem dal poslední sponku na hadici tak jsem tomu nemohl uvěřit že je hotovo. Ale už dost výlevů. První dvanáctina tak jsem ji pojal asi tak jako jsem stavěl svůj první model. Takže to berte jako můj demo model a příště už to snad bude lepší. Sice mě ke konci trochu potrápila povrchovka ale nakonec díky Mrazíkovi jsem to ustál a snad to vypadá alespoň trochu obstojně. Tak dost keců a prostě tady je :

Wolf WR1 Ford F1
Výrobce : Tamiya 1/12
Barvy : Zero Paints - Midnight Blue(Solid)- Walter Wolf F1 - Part No:ZP-1090, Gunze C no.9 (Gold),
Lepty kokpit a ostatní lepty : Sada od Scale Motorsport (Děkuji Black Baronovi),
Tlakové hadice a kabliky : Něco použito ze stavebnice, něco od Matweje( také děkuji),olověné drátky 0,4 mm, Barvené drátky od Hobby Design 0,38 mm,
Ventilky, přepínače, nýtky : Dekalcals, Top Studio,

PS: A vlastně děkuji vám všem tady !!! Komenty ,rady ,kritika a vše co se dá zde najít mě dotáhly až do tohoto konce a snad jsem se zase posunul o kousek dál.
Díky moc. :wink:
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: Wolf WR1 Ford F1 - Tamiya 1/12

Příspěvekod Hanz.77 » čtv bře 09, 2017 9:13 pm

..
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: Wolf WR1 Ford F1 - Tamiya 1/12

Příspěvekod Hanz.77 » čtv bře 09, 2017 9:14 pm

..
Přílohy

Site Admin
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1947
Registrován: pát led 27, 2012 3:10 pm
Bydliště: Třemošná

Re: Wolf WR1 Ford F1 - Tamiya 1/12

Příspěvekod Sumak » čtv bře 09, 2017 9:43 pm

krásný, jan asi ta geometrie, ale to uvidíme, až naživo... gratuluju =D> =D> =D> [-o< [-o< [-o<
V životě je potřeba se pro něco zapálit. V krematoriu už bude pozdě.

KPM Kaznějov
PADDOCK magazine

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Wolf WR1 Ford F1 - Tamiya 1/12

Příspěvekod beaver63 » pát bře 10, 2017 4:12 pm

Souhlas se Šumákem a ještě se mně zdá, že volant je vyosený, nebo to tak patří :-k Jinak detaily, povrch... parádní

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: Wolf WR1 Ford F1 - Tamiya 1/12

Příspěvekod Hanz.77 » pát bře 10, 2017 4:32 pm

Děkuju kluci... [-o<
Jak bude příležitost tak vám ho někam přivezu. Rád uslyším vaše názory a aspoň si z toho vemu něco pro další stavbu.
Volant je tak jak byl ve stavebnici. Tam s ním nebylo kam hnout. Mrkni na fotku před tím jak je tam uchycen.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Wolf WR1 Ford F1 - Tamiya 1/12

Příspěvekod Matwej » sob bře 11, 2017 1:01 am

Na fotkách je to paráda a věřím, že i v reálu to tak bude.
Příště už to bude chtít i zkusit malinko stínovat a dodat některým dílům "hloubku".
Škoda, že v Brně nebudeš....
Tak snad na podzim v Práglu...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Wolf WR1 Ford F1 - Tamiya 1/12

Příspěvekod Michal Doskočil » sob bře 11, 2017 6:42 pm

prostě paráda, ostatní zaznělo, chce to ještě pro lepší dojem asi vidět naživo ..
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Wolf WR1 Ford F1 - Tamiya 1/12

Příspěvekod Koudy » sob bře 11, 2017 10:19 pm

Hanzi, super práce. Moc se mi to líbí, snad jen trochu "oživit" motor metalickýma barvama.
Brno vynecháváš?
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: Wolf WR1 Ford F1 - Tamiya 1/12

Příspěvekod Hanz.77 » ned bře 12, 2017 12:27 pm

Děkuji ještě jednou... [-o<

To Matwej : Stínovat ještě neumím ale to je právě to co bych se chtěl dále naučit (viz odpověď níže).
Modelbrno nedám. Koliduje to s naší rodinnou dovolenou v Le´mans. (Někdo jezdí k moři, někdo do Alp, mi jezdíme na závody.)
Ale pokud by se třeba Michal utrhl a jel, tak není problém ji poslat. Vím že bude v dobrých rukou.
To Koudy : Motor jsem dělal metalickýma barvama od AK. Docela jsem s nimi spokojen. Spíš bych se chtěl soustředit na to vystínování abych tomu dodal dostatečnou hloubku.
To Michal : Tak co jsi mě naučil to dělám. Ale ještě se potřebuji něco doučit. Zrovna jsme se o tom bavili nedávno a Matwej to hned nakousne. Takže pane učitel potřeboval bych nějaký ten worshopek na stínování a wash. Prosím. To by jsme se ale mohli domluvit na "Zdické Padesatce".

Jinak na živo teď : Prosek, Jihlava, Zdice......

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: Wolf WR1 Ford F1 - Tamiya 1/12

Příspěvekod Hanz.77 » ned bře 19, 2017 1:01 pm

Sice sezóna začíná vždy na začátku roku (Hradec,Pardubice , atd...) ale pro mne je Prosek záležitostí docela srdcovou. Byla to moje první akce na kterou jsem se jel podívat i když před třemi lety bez modelu. Tak se vždy na Panterech snažím odreprezentovat to se jsem za ten rok vlasně spatlal. Letos tomu nebylo jinak. Po tom co minulý rok dostala moje Audi R10 TDI 1.místo v kategorii E1- závodní automobily jsem tento rok zkusil obhájit prvenství. A musím přiznat že mě doopravdy včera překvapilo jaký měl Wolf u vás ohlas. Děkuju.
A abych moc neplácal ( já na ty rozhovory moc nejsem) tak přidávám tedy slíbené fotky. Jen až na fotkách jsem zjistil že jsem zapoměl domáčknout Wolfíkovi kryt na kokpitu, ale snad vám to vadit nebude.
V neposlední řadě bych chtěl poděkovat vám všem tady jak na MF tak na Paddocku protože jste mě k takovémuto výsledku dotáhli vy ( doma už jsem taky poděkoval :wink: ). Děkuju
A poslední poděkování patří Michalovi D. který za tohle všechno může a uvedl mě do tohoto světa krásných modelů. Díky.
A už dost tady je slíbený pro mne překvapivý raketový start Wolfa do nadcházející sezony :
- 1. místo v kategorii E1 - Závodní automobily
- Pohár starosty Prahy 9
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Wolf WR1 Ford F1 - Tamiya 1/12

Příspěvekod Michal Doskočil » ned bře 19, 2017 7:26 pm

tak moc pěkné, velká gratulace a pošli ty znalosti a fígle zase dál .. a hlavně držím palce, ať Tě to pořád baví. Jen taková paradoxní rada - nepřeháněj to s tou intenzitou, bude tě to pak opravdu zábava mnohem déle ..
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Wolf WR1 Ford F1 - Tamiya 1/12

Příspěvekod beaver63 » ned bře 19, 2017 7:44 pm

Gratulace k obhajobě, myslím, že zasloužené =D>

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: Wolf WR1 Ford F1 - Tamiya 1/12

Příspěvekod Hanz.77 » ned bře 19, 2017 9:33 pm

beaver63 píše:Gratulace k obhajobě,myslím,že zasloužené =D>

Děkuju... první velký pohár pro mne ze soutěže. Takže velká radost a také ten pocit že s auto-moto se prostě na modelářských soutěží musí počítat. :wink:

Michal Doskočil píše:tak moc pěkné, velká gratulace a pošli ty znalosti a fígle zase dál .. a hlavně držím palce, ať Tě to pořád baví. Jen taková paradoxní rada - nepřeháněj to s tou intenzitou, bude tě to pak opravdu zábava mnohem déle ..

O to více děkuju a jsem rád že mohu předvést to co jsem se naučil. S intenzitou je to tak jak ty víš. Koníčky mám dva tak to prokládám podle toho na co mám chuť. Ale děkuji za další radu. :wink:
Jinak už mám dva žáčky. Vlastně s mojí malou tři. Ty dva docházejí v týdnu, když něco neví a rady jim předávám v práci. Mile rád pomůžu když můžu. :wink:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Wolf WR1 Ford F1 - Tamiya 1/12

Příspěvekod Dale Cooper » pát bře 24, 2017 5:17 pm

Líbí se mi to... koukal jsem na seznam přihlášených, tak ti to zítra okouknu v Jihlavě naživo. Kdybys neměl přes den v Jihlavě co dělat, můžeš se stavit :-)

Další

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník