Registrovat

Red Bull RB6, GP Shanghai 2010, Tamiya 1:20

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Red Bull RB6, GP Shanghai 2010, Tamiya 1:20

Příspěvekod Michal Doskočil » sob črc 27, 2013 12:23 am

... no místo abych něco dodělal, rozdělal jsem zase něco dalšího . Takový pokus o vyproštění z krize ... Po nějaké době studování návodu a předlohy jsem dospěl k závěru, že hlavní je pro mne geometrie a povrch. Tudíž jsem to sestavil docela jinak a nyní zkouším sjednotit linky a doladit povrch před surfem. Ale to až někdy ..
Jinak tedy mne to jako obor docela zaujalo. Ten boj o propíchnutí vzduchu má něco do sebe. Opravdu ošklivý je motor ( taková kompaktní hrouda ) a to úzké zadní křídlo . Naopak boční profil mi přijde krásný . No ale je mi jasné, že moc fandů to tu míti nebude ..
Přílohy
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Red Bull RB6, Tamiya 1:20

Příspěvekod bazilišek » sob črc 27, 2013 2:16 am

I ty Brute.... :roll:
Co tě vedlo k formuli?
Vy mě s těma formulkama dovedete na scestí a taky si nějakou pořídim, abych nebyl mimo (ikdyž to jsem většinu svého života)

Takhle když koukám na tu skořápku, tak bych to mohl zkusit,....ale já v tom vidím spíš dobrej základ pro sci-fi stroj :-k
Asi do nějaký tý laciný formule půjdu a udělám z ní monstrum :-D :-D :-D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Red Bull RB6, Tamiya 1:20

Příspěvekod Matwej » sob črc 27, 2013 8:50 am

Michal Doskočil píše: ......Naopak boční profil mi přijde krásný .

:? :roll:

Michal Doskočil píše: No ale je mi jasné, že moc fandů to tu míti nebude ..

To ,že se mi nelíbí předloha neznamená ,že se nekouknu jak se s tím popereš modelářsky.

Ale příznivec součástí cirkusu Ecclestone rozhodně nejsem.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Red Bull RB6, Tamiya 1:20

Příspěvekod Michal Doskočil » sob črc 27, 2013 2:35 pm

bazi zkoušim to prostě jako úlet a oddych, jak jsem psal ... a taky si to chci ohmatat a vyzkoušet spáry a podobně, aby se mi povedl McL MP4-27, který se mi opravdu líbí . No a prostě si doteď pamatuju, jak jsem na RB7 koukal loni na Proseku a byla to paráda ... Snad se mi zas začnou dařit LM .
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Red Bull RB6, Tamiya 1:20

Příspěvekod Michal Doskočil » ned črc 28, 2013 9:26 pm

zbožňuju tenhle nový černý surf ... je znát, že je to 1500 a navís jsou hned připravený spáry . Povrch a linky skorem mám, stejně to nejde fotit.
Přílohy
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Marco

Re: Red Bull RB6, Tamiya 1:20

Příspěvekod Marco » ned črc 28, 2013 10:16 pm

Nooo, to bude padat nejedna brada zas. RB nesnasim, ale za ty penize ci ted stoji o nem vazne uvazuju
Za plnou cenu bych o nem ani pohledem nezavadil. To mas i ty karbony drahy na to?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Red Bull RB6, Tamiya 1:20

Příspěvekod Michal Doskočil » ned črc 28, 2013 10:51 pm

... no právě že za ty peníze je to skvělý. Navíc to nemá ten zalomený čumák a začalo se mi to opravdu líbit. Jak o tom "cirkusu" nic nevim, nemám důvod mít RB v nelibosti navíc. Jinak carbony jsem si nějak začal obřezávat sám a stačí mi to . Mě ty sady přijdou předražený, takže je neshánim. Mám krabici a z tý to slepim a nabarvim ... pak se uvidí . Ať se daří pane .
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Red Bull RB6, Tamiya 1:20

Příspěvekod Koudy » ned črc 28, 2013 11:22 pm

Černý surf? :shock: To mi teda uniklo, co je to zač? I když bude asi potřeba dávat pozor, pod jaký barvy se to dává :-k
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Red Bull RB6, Tamiya 1:20

Příspěvekod Michal Doskočil » ned črc 28, 2013 11:43 pm

tu třeba, ale je to i normální levnější lahvička . Myslim, že na arturmodel.cz byly i lepší ceny .
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Red Bull RB6, Tamiya 1:20

Příspěvekod beaver63 » pon črc 29, 2013 9:58 pm

Koudy píše:Černý surf? :shock:

... už víte v Bučovicích,že jsou barevný televize :-k

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Red Bull RB6, Tamiya 1:20

Příspěvekod Koudy » pon črc 29, 2013 11:22 pm

Černá a bílá jsou taky barvy :wink:
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1007
Registrován: pon úno 06, 2012 9:29 am

Re: Red Bull RB6, Tamiya 1:20

Příspěvekod Poky » úte črc 30, 2013 5:42 am

Ten černej surf ve spreji se celkem rychle rozprodal. Také ho chci na něčem vyzkoušet.
Chci louku na samotě v horách, stádo koz, zahodit mobil a všichni mi můžou...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Red Bull RB6, Tamiya 1:20

Příspěvekod bazilišek » úte črc 30, 2013 9:01 pm

Já si pořídil ten do pistole a je fantastickej.
Až na to budu mít, tak si udělám zásobicku.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Red Bull RB6, Tamiya 1:20

Příspěvekod Dale Cooper » úte srp 06, 2013 9:00 am

Jak se tak koukám, je dobře, že jsem sem zase po čase nahlédl... No, o současné F1 mám i své mínění, což mne ale neodradí ji sledovat, zajímat se o ni, již méně pak prožívat.... Na druhou stranu, ta auta jsou krásná, i když úplně jinak než v mých oblíbených 7Otees. Ale furt lepší, než 90tá, ale ty se zase nejlépe staví, to se dá zbouchat za pár večerů i s odkrytým motorem... No... RB... nemusím to, ale na druhou stranu mám obrovský respekt ke konstruktérovi, velkou nechuť k pilotovi, ale zase mé designérské cítění říká, že barevně, jsou to jedna z nejpovedenějších aut v pelotonou... Koupil jsem si i kšiltovku, bo byla se slevou a byla moooc pěkná... Takže ti držím palce a třeba to brzy probereme i osobně :-D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Red Bull RB6, Tamiya 1:20

Příspěvekod Dale Cooper » úte srp 06, 2013 9:14 am

Trochu kacířských myšlenek, trochu mimo model... Ale neodpustím si rozvinout tezi, jak je to dnes vše mezinárodní a jak to (ne)vede k úspechu... V RB jsou rakouské jen peníze a protiva Marco... Jinak angličanský tým. Funguje to. Ferrari nejlépe v moderní éře fungovalo když to byl britský tým, jak se vrátili ke apeninským kořenům, drží to nad průměrem jen Španěl... Skoro si říkám, že jít k červeným Adrian Nový, tak by s těmi horkokrevnými šéfy stejně tým nepozvedl.... Mclaren pro změnu je velmi britský a právě teď nefunguje.... Mercedes poněmčuje, tedy se vrací od Britů na rodnou hroudu a hele, začíná se dařit... Takže kolem a kolem, neposuzujeme-li F1 jen podle vrcholu ledovce, tedy podle nadvláda RB, který jistě i mimo závodní dráhu drží nejvíce silných karet, je ta F1 vlastně zajímavým divadlem od psychiatra, přes politika, až po sociologa :-D, které zase tolik logiky nemá... Bože, a teď do toho vstupují další Rusové.... [-X [-X

Další

Zpět na Rozestavěno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník