Registrovat

Pescarolo Judd 01-2011 -LM. SimilR 1:24

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Pescarolo Judd 01-2011 -LM. SimilR 1:24

Příspěvekod Dale Cooper » pon úno 25, 2013 6:45 pm

Sakr...! To je bomba, Michale =D> :!:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Pescarolo Judd 01-2011 -LM. SimilR 1:24

Příspěvekod Michal Doskočil » úte úno 26, 2013 9:15 am

No moc děkuji, snad to nebude naživou příliš zklamání, opravdu jsou fotky líbivé . Ale už bych se opravdu mohl odvážit zkusit nějakou F1 ..
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 821
Registrován: pon úno 06, 2012 12:37 pm
Bydliště: gaštanová 4,Spišská Nová Ves,05201

Re: Pescarolo Judd 01-2011 -LM. SimilR 1:24

Příspěvekod PeťoWRC » úte úno 26, 2013 9:11 pm

Michal...pridávam sa...fakt je to krásne spracované...precízne s pekným lakom... =D> =D> =D>

Příspěvky: 223
Registrován: pon úno 06, 2012 8:39 pm

Re: Pescarolo Judd 01-2011 -LM. SimilR 1:24

Příspěvekod Dalin » sob bře 16, 2013 9:28 pm

Tak jsem to dneska viděl naživo a musím říct Michale, žes kecal - ve skutečnosti to vypadá líp než na fotkách, ne naopak :-)
Parádní práce!

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Pescarolo Judd 01-2011 -LM. SimilR 1:24

Příspěvekod Michal Doskočil » ned bře 17, 2013 10:38 am

tak od místních si pochvaly vážím, opravdu díky. Ale jestli jsi viděl Daline stůl s autama, možná Ti bylo dost smutno jako mě ... sice mi pak dojem z výstavy nadmíru vylepšilo setkání se Škorpíkem a Pokym, ale i tak jsem nepokrytě záviděl kamioňákum. Je jich výrazně míň, ale pořád si tmelej a rozšiřujou tu partu a je pak na co koukat, protože vystavujou a mají plný stůl a k tomu Sig .... měli bychom s tim něco udělat . Možná přehodnotim i svoje přesvědčení, že model vystavuju jen jeden rok ... a klidně bych jej i půjčoval ( třeba i s logem Paddocku, nebo tak něco ..) aby se třeba dostal na výstavy, kde nemůžu být přítomen ... ? Nechcete o tom někde pokecat ?
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 254
Registrován: pát úno 10, 2012 10:03 pm
Bydliště: LIBEŘ , PHA-ZÁPAD

Re: Pescarolo Judd 01-2011 -LM. SimilR 1:24

Příspěvekod skorpik » ned bře 17, 2013 2:19 pm

Tak jsem včera zběhl ze zabijačky a vyplatilo se , jednak i z těch pár modelů autíčkářů bylo vidět , že je dělali mystři , ale hlavně jsem poznal další borce , co je baví modelařina . No a rozhodně se mi vyplatilo počkat do odpoledne na tebe Michale :grin: ,ve společnosti Vládi (Šumáka),Jirky (Pokyho) a náklaďáčkářů , super odpoledne . Je fakt když si tam příště zařídíme ten stůl (jak mu říkáte SIG ?) , tak to bude eště pohodovější . Jo a rozhodně tam chyběl Franta (Baz) .
Pescarolo Judd 01-2011 se leskne jak....... =D> =D> =D> congratulation k ocenění.....parádní model

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Pescarolo Judd 01-2011 -LM. SimilR 1:24

Příspěvekod bazilišek » ned bře 17, 2013 3:54 pm

Tak Michale s tím svěřením modelů někomu jinému, jsem se už dostatečně (nepříjemě) poučil a moje přítomnost X nepřítomnost na některých výstavách ve formě jen mých modelů, je u konce.
Jedině bych je svěřil někomu tady z Paddocku (myslím, že téhle grupě se dá ještě věřit), ale jinak už nikdy víc....
Tímto u mě končí působení na PZ či v Telfordu, aj.

Škorpíku, na Pantery jsem se těšil a snažil se dokopat i Jaguára, ale vzhledem k tomu, že jsem musel změnit zaměstnavatele, mě do toho přišlo týdení školení v Čimelicích a po návratu jsem si chtěl užít Lucii, po který se mi teda hodně stejskalo.
Takže snad příští rok. Moc dobře vím, jakou jsou Panteři dobrou akcí, kor po střetnutí a klábosení s ostatními ;-I , apropo, jsou snad alespoň nějaké fotky vystavovanejch modelů né????? :P

Příspěvky: 223
Registrován: pon úno 06, 2012 8:39 pm

Re: Pescarolo Judd 01-2011 -LM. SimilR 1:24

Příspěvekod Dalin » ned bře 17, 2013 5:10 pm

Michal Doskočil píše:tak od místních si pochvaly vážím, opravdu díky. Ale jestli jsi viděl Daline stůl s autama, možná Ti bylo dost smutno jako mě ... sice mi pak dojem z výstavy nadmíru vylepšilo setkání se Škorpíkem a Pokym, ale i tak jsem nepokrytě záviděl kamioňákum. Je jich výrazně míň, ale pořád si tmelej a rozšiřujou tu partu a je pak na co koukat, protože vystavujou a mají plný stůl a k tomu Sig .... měli bychom s tim něco udělat . Možná přehodnotim i svoje přesvědčení, že model vystavuju jen jeden rok ... a klidně bych jej i půjčoval ( třeba i s logem Paddocku, nebo tak něco ..) aby se třeba dostal na výstavy, kde nemůžu být přítomen ... ? Nechcete o tom někde pokecat ?


Máš pravdu, smutno mi bylo taky, a přiznám se, že i stydno... Chyběl tak týden, abych svůj model dokončil.
Já v minulosti objížděl výstav víc, ale je jich moc a stíhat se to nedá, myslím, že ale máme pár klíčových, na kterých se nás sejde víc, domluva na Brno je vedle v tématu v proudu.
Jo, a s půjčením modelů, od té doby, co jsem Daleovi dva rozsekal, už jsem taky opatrný radši jenom na svoje...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Pescarolo Judd 01-2011 -LM. SimilR 1:24

Příspěvekod ron » pon bře 18, 2013 12:25 pm

presne tak. ja nikomu moje modely nedavam, lebo ho nechcem zatazovat a ja ziadne cudzie nenosim, pretoze to je privelka zodpovednost a riziko a robota navyse.
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Pescarolo Judd 01-2011 -LM. SimilR 1:24

Příspěvekod Dale Cooper » stř bře 20, 2013 8:41 am

Omlouvám se, ale Praha pro mne vyšla na špatný termín...:-(

Jinak já už jsem taky výrazně omezil posílání modelů přes jiné, je sice pár lidí, kterým věřím, ale stejně jsem se i v tomto trochu stáhnul... Dalin za to nemůže :-D. Spíš asi před 3 lety jsem měl 2 krabice, které cestovaly po Evropě, každá jinde a i když ty modely neutrpěly třeba žádné mechanické poškození, tak dostaly svou dávku prachu apod...

No, doufám, že v Brně se sejdeme, pokud bych z nějakého důvodu sám nemohl (zatím s tím jednoznačně počítám...) tak bych v tomto případě určitě udělal vyjímku a po někomspolehlivém bych to modely poslall i do SIGu. Pořád je pár lidí, kterým věřím, včetně Dalina :-D...

Jinak jme se odklonili od tématu, takže Michale gratuluji a také doufám ve spatření naživo, musíme se na něčem zase domluvit...

P.s.: Teď v sobotu asi vyrazím do Jihlavy, ale tam asi nikdo z vás nebude, že?

P.p.s: Navnadil mne bazi, asi zkusím taky nějaké éro 1/144, musím říct, že mám na letadla obecně v poslední době trochu choutky...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Pescarolo Judd 01-2011 -LM. SimilR 1:24

Příspěvekod Michal Doskočil » stř bře 20, 2013 1:51 pm

.. to je vtipný, já lepim 1:144 Airbuse od Revellu a nějaké 1:72 ....
za setkání bych byl Petře opravdu rád, to je opravdu vždy nej, zejména s kýmkoliv odsud. Jinak já se budu snažit podpořit kluky v Lounech 30.3., pak Wotwírák , Brno a pak nevim. Více asi stejně nestihnu, do Brna je spousta krásných úkolů ...... obecně jsem chtěl nějak pomoci lepší propagaci sekce auto, ale asi to teda nejde . Asi si dám nějaký kamion .... ( třeba něco, co převáží závodní auta )
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1007
Registrován: pon úno 06, 2012 9:29 am

Re: Pescarolo Judd 01-2011 -LM. SimilR 1:24

Příspěvekod Poky » stř bře 20, 2013 2:20 pm

Peťo, nenaréžíš doufám na můj plzeňský let? Myslím že jsem ti tehdá něco vezl... :grin:
Chci louku na samotě v horách, stádo koz, zahodit mobil a všichni mi můžou...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Pescarolo Judd 01-2011 -LM. SimilR 1:24

Příspěvekod Dale Cooper » stř bře 20, 2013 6:15 pm

Jo, ale tobě taky věřím, neboj... :-D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Pescarolo Judd 01-2011 -LM. SimilR 1:24

Příspěvekod Koudy » stř bře 20, 2013 7:48 pm

Michale, taky gratuluju k úspěchu, Pescarolo v tvým podání je parádní a doufám, že bude k vidění v Brně.
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Pescarolo Judd 01-2011 -LM. SimilR 1:24

Příspěvekod Michal Doskočil » čtv bře 21, 2013 12:18 am

Díky Koudy, ale je to noviz výše .... já mám na Brno opravdu obsáhlé plány, tak jsem sám zvědav, jak to dopadne . No a jinak vystavoval alespoň na chvilku i Škorpík a ve skutečnosti je to tedy mazec .... zdravím .
Přílohy
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

PředchozíDalší

Zpět na Rozestavěno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník