Registrovat

Diskuse

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1000
Registrován: pon úno 06, 2012 8:16 pm

Re: Diskuse

Příspěvekod turbo32 » čtv úno 09, 2012 6:52 pm

no mam ale rozostavane a to by asi Koudymu nepomohlo tak som ani nepisal, a chcem si objednat ale od tamky cistu seriovku a nie teraz :)

Příspěvky: 424
Registrován: pon úno 06, 2012 6:45 pm

Re: Diskuse

Příspěvekod Karl Kopfrkingl » čtv úno 09, 2012 6:54 pm

S pánem jsem před léty taky pár slov prohodil - on je to velký fanda do lotusů, ale nějak ho neberou věci okolo (jako třeba real life) :wink:
Zdeněk Valíček

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Diskuse

Příspěvekod Koudy » čtv úno 09, 2012 7:21 pm

Karl Kopfrkingl píše:ale nějak ho neberou věci okolo (jako třeba real life) :wink:

V souvislosti s tím, co se tady okolo děje bych si mu i troufnul závidět...

turbo32: odpoledne jsem tu tvou stavbu našel na MF, nechceš to dodělat? Škoda že to, co chci já nemá motor, zatím stejně čekám na prodejce, jestli to posílá do ČR. Měl na prodej dvě, jedno už je prodaný, tak uvidíme...
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1000
Registrován: pon úno 06, 2012 8:16 pm

Re: Diskuse

Příspěvekod turbo32 » čtv úno 09, 2012 7:54 pm

chcem :-D na tej krabici pisu full works. neznamena to ze ma aj motor?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Diskuse

Příspěvekod beaver63 » čtv úno 09, 2012 7:56 pm

Koudy a co tady http://www.ebay.co.uk/itm/Fujimi-ID-142 ... 4cfe54f14e posílá i do Česka

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Diskuse

Příspěvekod Matwej » čtv úno 09, 2012 8:48 pm

Mohu doporučit.
Pan Tokyo-Hobby je prima a dobře se sním komunikuje.
Ale má to jako živnost a tak nejde "umělé" snižování cen pro celníky.
Na druhou stranu má docela dobré ceny.

Příspěvky: 223
Registrován: pon úno 06, 2012 8:39 pm

Re: Diskuse

Příspěvekod Dalin » čtv úno 09, 2012 9:23 pm

Karl Kopfrkingl píše:S pánem jsem před léty taky pár slov prohodil - on je to velký fanda do lotusů, ale nějak ho neberou věci okolo (jako třeba real life) :wink:


To celkem dost sedí, a víc, než si myslíš :-)
Já ho znám dobře, a přesto ani na opakované dotazy a žádání o fotky dílů (tedy ne mizerné fotky mizerně postaveného modelu) jsem nic nedostal... A to jsem se cítil jako potenciální zákazník... Takže osobně jsem k tomuto projektu velmi skeptický...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1000
Registrován: pon úno 06, 2012 8:16 pm

Re: Diskuse

Příspěvekod turbo32 » pát úno 10, 2012 12:22 pm

Napadlo ma este ohladom platby za hosting....v pondelok budem v PN kde je Volksbank, ked to pojdem uhradit tam nebudu po mne chciet ziadne IBAN a SWIFT a podobne veci ze?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Diskuse

Příspěvekod Koudy » pát úno 10, 2012 12:57 pm

turbo32: ohledně IBAN a Swift se kdyžtak obrať na MichalaG, to je pokladník a bude vědět. Ale pokud je to stejná banka, tak by to měli vědět zpaměti :-)

Beaver, Matwej: na toho z ebay mám právě políčené, posílá i do ČR. Když je to cca 800 Kč, půjdou po tom celníci? Nevím kolik je ten limit, ale jestli je to nad něj, tak na to kašlu, bůhví co by tam narazili...
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Diskuse

Příspěvekod Matwej » pát úno 10, 2012 1:21 pm

Mělo by se to do limitu vejít.
DPH se platí do 22eur což by mělo být cca 30$.
Event. mu napiš zda by mohl deklarovat částu 29$ a o to zvýšit poštovné. Aby to bylo na sichr.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Diskuse

Příspěvekod Koudy » pát úno 10, 2012 1:50 pm

Matwej: jestli je to profi prodejce a nechce to dělat, tak ho do toho nebudu tlačit. A riskovat, že mi kvůli 1USD navalí clo a DPH, tak takový milovník adrenalinu zase nejsem...
Třeba se ten Nissan časem objeví za míň anebo ho prostě mít nebudu. Po tom, co jsem si přečetl pár story na MF o tom, jak se pošta a celníci vyřádili na zásilkách je nemám potřebu dotovat...
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Diskuse

Příspěvekod beaver63 » pát úno 10, 2012 2:10 pm

Koudy píše:Beaver, Matwej: půjdou po tom celníci? Nevím kolik je ten limit, ale jestli je to nad něj, tak na to kašlu, bůhví co by tam narazili...

si piš,jako slepice po flusu :grin:
Ne teď vážně, je to 50 na 50 jest-li to odchytí a když tak zaplatíš jen DPH, clo se platí nad 150€. Jinak co ti radí Matwej a ostatní je nesmysl, může napsat, že to stálo 2$, ale když to odchytí tak musíš doložit platbu, buď od PayPal nebo z banky, takže je úplně jedno co tam napíše a jest-li to je seriózní obchodník tak tě pošle do...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1000
Registrován: pon úno 06, 2012 8:16 pm

Re: Diskuse

Příspěvekod turbo32 » pát úno 10, 2012 2:52 pm

ja som im vzdy posielal maily na ktorych som sumu upravil a povedal ze vypis neposlem lebo je to moja sukromna vec a stacilo, nasiel som cestu ako s nimi vydrbat a som na seba patricne hrdy :grin:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Diskuse

Příspěvekod Koudy » pát úno 10, 2012 3:06 pm

Chlapi, díky za info ohledně cla a DPH. Zase tak moc, abych zkoušel jestli to s DPH vyjde nebo ne, ten model nepotřebuju. Třeba se to objeví i někde tady nebo mi ho sežene za pár let od potvrzení objednávky valka.cz :mrgreen: :mrgreen:
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Diskuse

Příspěvekod ron » pát úno 10, 2012 8:22 pm

tak zase, ked upravim cenu na vypise z niecoho, tak uz mozem aj z banky. vsetko sa da, no len ono toto uz je trestna vec, takze kazdy si musi zvazit s cim do toho ide.
najhorsie je, ze sa neda pocitat s tym, co je v tom baliku. aj ked ti 2x potvrdi, ze tam nie je ziaden doklad, tak je tam vypis paypalu, alebo nieco.
a stale sa bavime, ze su to len rozumne upravy tych cien. my si totiz myslime, ze colnik je guma. ale nie je. by ste len cumeli, ako sa rozumeju hodnotam tovaru (co sa vzdy da obhajit napr stastnym vydrazenim na ebay, alebo vypredajom), ako poznaju ebay, paypal atd.. nakoniec, zdokumentovany bol aj pripad, ze colnik bol sam modelar :>
Obrázek
In Rust I Trust

PředchozíDalší

Zpět na DISKUSE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků