Registrovat

Pohyblivé obrázky v TV

Site Admin
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1951
Registrován: pát led 27, 2012 3:10 pm
Bydliště: Třemošná

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod Sumak » úte říj 15, 2013 11:37 am

bavíme se o filmu, tohle se ho vlastně taky týká :cry: :cry: :cry:
http://www.brisbanetimes.com.au/queensl ... 2vkni.html
V životě je potřeba se pro něco zapálit. V krematoriu už bude pozdě.

KPM Kaznějov
PADDOCK magazine

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod dekon » úte říj 15, 2013 12:11 pm

Sean Edwards často startoval v bratislavském ARC teamu Miro Konopky s jejich porsche ve vytrvalostních závodech
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod bazilišek » sob říj 19, 2013 11:29 am

taky dobrý a perfektní námět na modýlek se zaseklým fóglem :-D :-D :-D :-D :-D :-D
http://sport.aktualne.centrum.cz/jorge- ... 5900fea04/

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod Dale Cooper » čtv lis 21, 2013 2:50 pm

Tak jsem se na Rush chystal po 3 víkendy až to z multiplexu stáhli, bohužel, ani jeden den se to nepovedlo... Tak jsem si včera pustil barbarsky alespoň Kinorip, já vím, to není to pravé, ale já ten film fakt chtěl vidět. Obraz byl nakonec na notebooku celkem slušný, zvuk slabý, ale celkově ten film byl sledovatelný... mé dojmy jsou veskrze pozitivní... Jsem nejen fanda aut, ale i filmů, zkoukal jsem už kdeco a mám určité představy, jak by měl film vypadat... Podle mého by měl být film zábavný, přehledný, opět zábavný, technicky kvalitní vzhledem k době natočení, zábavný, dobře zrežírovaný, zábavný, dobře zahraný.... Jo a ještě´jsem zapomněl, hlavně zábavný... Rush to zcela splňuje, je to "jenom" řemeslo, ale opravdu hodně dobré...

Co se týká faktických nebo technických chyb... Upřímně... Skoro jsem je během filmu nevnímal... Právě proto, že ten film byl udělaný velmi poutavě. Něco bylo i v překladu, když si titulkář pletl Ligier s Tyrrellem, ale to se stane (i když nevím jak, když je to dělané z odposlechu...). Velmi mě potěšilo zjištění, že si tvůrci dali práci s tím, aby většina aut, odpovídala... Možná ne podle jednotlivých GP, ale byla vidět snaha.... Michal Doskočil mi říkal, že bylo zajímavé, jak Daniel Bruhl vše studoval, zatímco Hemsworth to prostě neprožíval a jen to odehrál.... Ale ono to v podstatě sedělo k charakteru postav, které hráli... Ostatní vyčítané chyby podle mého neovlivnily kvalitu filmu, ví o nich pár zasvěcených a tak mne komentář Klemma příjde nesmyslný a trochu exhibicionistický ve stylu "koukejte, co o tom vím..." V jediné věci bych mu dal za pravdu, asi tam tahá za oči i uši ta vtíravost Hunta, jak slibuje cokoliv, aby mohl jet v Mc. Spolu s tím, že reálně Lauda a Hunt nebyli tak vyhrocení sokové je to z historického hlediska asi největší renonc... Na druhou stranu... Kdyby se autoři drželi reality, asi by nevznikl dobrý film, resp., nevznikl by žádný film... To by se pak muselo asi spíše točit o Sennovi s Prostem, nebo jiné vyhrocené dvojici... Anebo by se to točilo o nějakých hypotetických postavách se smyšlenými jmény a to byla ještě větší blbost. Tedy, tohle je rozumný kompromis...

Za sebe jsem byl velmi spokojený a těším se, až bude k mání DVDčko, určitě si ho koupím v originálu a posadím k tomu celou rodinu... Dám jim to doma na stěnu z dataprojektoru a přes bedýnky a myslím, že se jim to všem bude líbit...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 344
Registrován: pon úno 06, 2012 9:42 am
Bydliště: Blansko

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod Michal G » čtv lis 21, 2013 5:07 pm

Moje dojmy z filmu jsou podobné. Nejvíc oceňuji to, že film je udělaný tak, že je zajímavý a koukatelný i pro ty, co o F1 nic neví a nezajímají se o to. Byl jsem na filmu v kině se ženou a ségrou a švagrem, což jsou všichni tři zrovna takový ukázkový případ, a všem se film líbil a rozhodně se nenudili. Bylo to pro ně napínavé a ten kontrast dvou naprosto odlišných hlavních hrdinů a jejich příběh byl pro ně zajímavý.
Je to prostě film, na který v pohodě můžete vzít do kina svoji ženu (partnerku) a užijete si to oba a partnerka vám nebude vyčítat, že to byl nějaký infantilní trapný film o autíčkách.
Navíc v kině na velkém plátně vyniknou i docela efektní a hezké záběry kameramana. Film je hezký i vizuálně a je fakt že v reáliích 70 let byli docela důslední (účesy, oblečení).
Mě se to hodně líbilo a DVD si určitě pořídím.
Jen bych čekal na fóru docela víc rozestavěných M23 a 312T2...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod Michal Doskočil » čtv lis 21, 2013 10:30 pm

Michal G píše: ..... Jen bych čekal na fóru docela víc rozestavěných M23 a 312T2...
já si kvůli tomu M23 koupil a co nevidět ji dám ...
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod Dale Cooper » pát lis 22, 2013 8:56 am

Já už jí dal, ale budu jí dělat znova :-)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2937
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod Matwej » pát lis 22, 2013 9:16 am

Michal Doskočil píše:
Michal G píše: ..... Jen bych čekal na fóru docela víc rozestavěných M23 a 312T2...
já si kvůli tomu M23 koupil a co nevidět ji dám ...

:)
Jsem na čekané na 312T2 , ale 1/24. :wink:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 425
Registrován: čtv lis 01, 2012 11:11 am

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod Madish » úte lis 26, 2013 10:07 am

Film jsem ještě neviděl. Ale jak koukam, asi jsem se bál zbytečně a půjdu do toho - odradil mě trailer, kde Lauda vybourá Hunta... :D
S M23 se přidam, akorát furt mám dilema, jestli stavět Hunta nebo Villeneuva z debutu na Silverstonu... asi obojí

Uživatelský avatar
Příspěvky: 425
Registrován: čtv lis 01, 2012 11:11 am

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod Madish » stř pro 25, 2013 3:29 pm

Ještě to neni v televizi, ale asi před měsícem vycházel film "Weekend of a champion" s Jackiem Stewartem a prý natáčel Polanski.

Dobový dokument o Stewartovi.

tady jde vidět pár věcí + kecy kolem toho v angličtině
http://www.youtube.com/watch?v=bjPUWcAd ... DE&index=5

Musim se potom podívat :)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod beaver63 » stř pro 25, 2013 9:15 pm


Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod dekon » pát led 17, 2014 3:51 pm

tohle bude taky asi dost dobré...
http://www.motorsportretro.com/2014/01/ ... cumentary/
a ještě ETCC 1981 Enge,Vojtěch,papa Michl a Š 130RS
https://www.youtube.com/watch?v=mUNftgnyD5I&html5=1
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod dekon » úte led 28, 2014 7:13 pm

V kině jsem na to nebyl,ale už ho mám doma, Rush tak si to pustím v klidu,sice to nebude jak v multikině,ale zase si budu moct pouštět pasáže ,které mě zaujmou vícekrát...Le Mans si pouštím tak jednou za měsíc... :lol:
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod Michal Doskočil » úte led 28, 2014 7:33 pm

znám to Luďku, mám to také tak. Teď ještě zkoukávám ten o Earnhardtovi a je to moc pěkný, díky .
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod dekon » úte led 28, 2014 7:53 pm

Michal Doskočil píše:znám to Luďku, mám to také tak. Teď ještě zkoukávám ten o Earnhardtovi a je to moc pěkný, díky .

já vím,proto jsem ti poslal odkaz,je tam i Le mans s titulky,Grand prix 67 taky s titulky, pokud chceš,tak ti pošlu přímé odkazy.
3koda,že ten earnharndt story je jen anglicky,i když to běželo na nějaké tv u nás...
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

PředchozíDalší

Zpět na DISKUSE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků