Registrovat

Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvky: 424
Registrován: pon úno 06, 2012 6:45 pm

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod Karl Kopfrkingl » stř úno 26, 2014 12:09 pm

#3 běželo na HBO, možná bych to na disku někde našel, pokud by byl zájem......
Zdeněk Valíček

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod dekon » stř úno 26, 2014 12:34 pm

Karl Kopfrkingl píše:#3 běželo na HBO, možná bych to na disku někde našel, pokud by byl zájem......

Myslím,že zájem by byl,protože sbírám filmy okolo závodění,tak by jsem byl rád za film s titulky nebo dabingem...
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod ron » stř úno 26, 2014 1:28 pm

mam ho, zamozrejme v origo zneni. v cestine niekde na vhs, ale to uz je odpojene. takze aj sa prihovaram za zdielanie v cz. ono totiz, v tom origo melu juzansky jedna radost, co uz pre porozumenie taka radost nie je...
Obrázek
In Rust I Trust

Příspěvky: 424
Registrován: pon úno 06, 2012 6:45 pm

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod Karl Kopfrkingl » stř bře 05, 2014 1:37 pm

Tak bohužel. Sice jsem ho na disku našel, ale je to ta verze co visí na ulozto - anglicky poměrně spatně grabnuta [-X
Kámoš mi tvrdí, že to vyšlo v trafika edition česky - já to nikde na DVD česky nenašel
Zdeněk Valíček

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod Koudy » čtv bře 20, 2014 8:05 pm

Už někdo z vás viděl nový Auto-Moto-Revue na ČT? Viděl jsem jen díl s policejní propagandou Passatu a určitě vím, že to byl díl poslední. Takovou úroveň bych spíš čekal od Novy, ale když ČT šéfuje bývalý ředitel toho hranýho bulváru, tak se není čemu divit. Poslední ránu tomu dala "profi závodnice" Míša Maňovská a její gangsterská otočka s Hnujdajem zde v čase 21:20 - "jedeš rychle dozááááádu a pak hop, jedeš rychle dopředu" (tu druhou část v jejím provedení pořád nemůžu najít :lol: )
Pro mě zůstává záhadou, co vedlo ČT k angažování této paní. Jestli její neúspěšná kariéra v rally nebo chvilkový manželství s jezdcem DTM Frankem Bielou. Pokud je toto "profík", který radí lidem jak jezdit, tak se obávám o bezpečnost na silnicích. Jo a zajímavá je taky její rada, že se nemá odjíždět s nasazenou botičkou, u které dokurví XC90 :evil: :evil: Tento objev má asi podobnou úroveň jako zjištění Novy, že v zimě může zmrznout voda :grin: :grin: :grin:
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod ron » čtv bře 20, 2014 8:53 pm

bude to nieco na styl, ako ked nasa stv prebrala auto moto z joj? asi hej. ale ked pozeram, lepsie. u nas len citaju z papiera test auta a k tomu ide nejake video.
jedine normalne je zjavne prima. i ked, to uz ma tiez prestalo bavit. vselijake blbostky na vyplnenie casu, viditelne propagacne testy na skoda veci. ale hlavne tie nazory na auta. ano, recenzia je sice subjektivny utvar, ale s ich nazormi sa nemozem stotoznit. na mnohe auta mam svoj nazor, ktory je diametralne odlisny a myslim si, ze ked som soferoval takych 40-50 modelov aut, tak si mozem trufnut povedat, ze ich neakceptujem. opat ja osobne. pre mnohych ludi moze byt (a ked pocujem, co vacsina ludi o autach hovori, tak je) ich verdikt akceptovatelny a "spravne mienkotvorny". hoci, nejak sa mi neda prezut, ze na jednej strane rozpitvavaju blbosti, ale potom auto skaredo sundaju napriklad za vela gombikov na palubke. totiz auto mam na par rokov, nie ako oni na dva dni, takze ovladanie vojde do ruky hoci aj casom, ale pofiderne jazdne vlastnosti, alebo nepohodlie predsa ostane nie? a take, ze vw je automaticky vo vsetkom najlepsie a skoda je most clever ever a podobne blbosti, to by som cakal v menej seriozne sa tvariacej relacii. co uz...
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 425
Registrován: čtv lis 01, 2012 11:11 am

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod Madish » pát bře 21, 2014 11:25 am

F1 Life on the limit - dokument o bezpečnosti F1 a jak se zlepšovala včetně pár tragických momentů
https://www.youtube.com/watch?v=rQ1A7hh9D6g

Vyšlo to nedávno a je to zajímavej dokument. Spíš než ten jednotvárnej pohled se mi líbí to, že to nabízí další detaily do mozaiky historie F1 a pár fakt pěkných záběrů.

Akorát jsem na to koukal v angličtině - nevím, jestli jsou k tomu české titulky pro anglicky nehovořící.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod dekon » pát bře 21, 2014 11:41 am

Made to máš ale jen 2,5min. trailer,celé jsem to zatím nikde nenašel,ale bude to určitě fakt dobré...
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 425
Registrován: čtv lis 01, 2012 11:11 am

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod Madish » pát bře 21, 2014 7:49 pm

dekon píše:Made to máš ale jen 2,5min. trailer,celé jsem to zatím nikde nenašel,ale bude to určitě fakt dobré...

Jasný, celý se to dá stáhnout jinde - na netu to takhle na streaming nikde ještě neni :)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod dekon » pon dub 21, 2014 7:48 pm

Madishi,už to nemusíš dávat na DVD,stáhnul jsem si to na Ulož to....
Jsou tam špičkové záběry... =D>
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod dekon » sob kvě 17, 2014 4:10 pm

pár švestiček ze své zahrádky... :?
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod Michal Doskočil » ned kvě 18, 2014 10:17 pm

docela Ti to v overalu sekne .Jinak tedy asi obrovská smůla a zbytek jsi psal .... kdy a jak bude tým pokračovat ?
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod dekon » ned kvě 18, 2014 10:24 pm

Michal Doskočil píše:docela Ti to v overalu sekne .Jinak tedy asi obrovská smůla a zbytek jsi psal .... kdy a jak bude tým pokračovat ?

to ví asi jen bůh a štědří sponzoři...
No plán je v polovině června Poznań,ale vidím to bledě,protože auto se nedá opravit a připravujeme nový skelet.
Ale houby sekne,to tak před 15kg... :grin:
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod Michal Doskočil » ned kvě 18, 2014 10:28 pm

.. hoď sem kdyžtak ještě nějaké odkazy co jezdíte za seriál a historii týmu .. Však vše nepoškozené se dá / smí použít ? Motor je ok ?
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Pohyblivé obrázky v TV

Příspěvekod dekon » ned kvě 18, 2014 10:31 pm

Michal Doskočil píše:.. hoď sem kdyžtak ještě nějaké odkazy co jezdíte za seriál a historii týmu .. Však vše nepoškozené se dá / smí použít ? Motor je ok ?

jo předek se dá použít,palubka motor a převodovka,až na držáky jsou v pohodě.
http://www.valek-group.com/
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

PředchozíDalší

Zpět na DISKUSE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků