Registrovat

Dnes mám narozeniny

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Dnes mám narozeniny

Příspěvekod Dale Cooper » čtv bře 17, 2016 6:04 pm

17.3. budu ode dneska slavit jako druhé narozeniny...

Rano mi to uletelo na naledi a sice jen v 50km/h, ale bez brzdeni jsem vletel do asi 4 metrove skarpy, tesne jsem minul strom, prekulil se pres strechu a doted nevim, jak se to auto jeste otočilo k silnici... Auto je totalka, byl jsem na vysetreni v nemocnici, boli mne krk a cele telo, mam nasazeny limec, aspon do vikendu neschopenku a jsem nastvany, protože policie na 2 roky starych zimnich gumách nasla sjety desen.... Verte renomovanému vyrobci...:-( 500,- Kc pokutu vem cert, ale pry mi to asi srazi pojistovna z havarijky....


Mel jsem kliku, ze jsem pochopil uz behem smyku, ze to bude bolet a tak jsem vyuzil stare gymnasticke zaklady a v okamziku narazu jsem se cely skrcil. Ale nebyt zlomene sedacky, asi bych stejne neuhnul a dnes by nemel kdo psat a Sumak by vzpominal na posledni setkani ve Vidni... Puvodne jsem to tak nevidel, ale když jsem si to auto prohlidnul....
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Dnes mám narozeniny

Příspěvekod Matwej » čtv bře 17, 2016 6:30 pm

To zamrzí.
Hlavně ,že jsi jakeštakeš v pořádku.
:)

Co to bylo za výrobce pneu ?
Kleber ? Nebo Barum ?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2061
Registrován: pon úno 06, 2012 11:02 am

Re: Dnes mám narozeniny

Příspěvekod sete » čtv bře 17, 2016 6:54 pm

auto vem čert,hlavně že ty jsi OK.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Dnes mám narozeniny

Příspěvekod dekon » čtv bře 17, 2016 7:27 pm

Petře,hlavně,že jsi vyvázl více méně v pořádku,to je nejdůležitější.
No vzorek na zimákách je "sjetý" když už má 3.9mm...pro zakonodárce,při zimních podmínkách... a při tom jezdění na suchých cestách to ubývá rapidně...můžeš mít značku jakou chceš.
A na ledě nepomůže nic,jen hřeby,které jsou u nás pasé.
Auto zamrzí,ale hlavně,že jsi celý a relativně v pořádku!
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Dnes mám narozeniny

Příspěvekod Koudy » čtv bře 17, 2016 8:03 pm

Předpokládám, že příčinou byl "černý led" a tam ti, jak píše Luďa, nepomůže nic...
Vylezl jsi z toho zdravý a to je nejdůležitější!
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: Dnes mám narozeniny

Příspěvekod Hanz.77 » čtv bře 17, 2016 8:29 pm

Hlavně že jsi celý.
Auto si koupíš za chvíli nové ale zdraví ne.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Dnes mám narozeniny

Příspěvekod beaver63 » čtv bře 17, 2016 9:33 pm

Tak všechno nejlepší a ať si brzo fit \:D/

Site Admin
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1947
Registrován: pát led 27, 2012 3:10 pm
Bydliště: Třemošná

Re: Dnes mám narozeniny

Příspěvekod Sumak » čtv bře 17, 2016 11:15 pm

sakra chlape, jsem rád, že ve Vídni jsme se neviděli naposled, hned jsem si vzpoměl na tu mojí ránu (už je to 5 let)...
dej se do kupy... držím pěsti...
V životě je potřeba se pro něco zapálit. V krematoriu už bude pozdě.

KPM Kaznějov
PADDOCK magazine

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Dnes mám narozeniny

Příspěvekod Dale Cooper » pát bře 18, 2016 6:32 pm

Díky kluci.... Nějak jsem neplánoval, že můj první příspěvek po dlouhé době bude takový....

Dneska mě všechno bolí, noc nebyla nic moc, ale dneska snad usnu....

Jo, byl to černý led.... Pravá zatáčka, kterou jezdím 5x-6x týdně do práce, obvykle se nechávám protáhnout předním náhonem, včera jsem do ní kvůli jinovatce všude okolo přibrzdil... Nejprve mi ustřelil lehce zadek napravo a hned vzápětí šlo celé auto na 10m za čumákem dovnitř zatáčky a dolů ze stráně na pole, asi o 4 metry níž... Viděl jsem strom, ani jsem se nebál, tak nějak jsem letěl těsně vedle něj a říkal jsem si, že se nezabiju, byl jsem celkem v tu chvíli v klidu, žádné leknutí, nenadával jsem, jen mne napadlo, že to bude bolet a pak jsem se snažil načasovat skrčení. Jelikož se pak nade mnou namáčkla střecha, kterou jsem měl najednou před očima a tak naprosto netuším, jak to auto rotovalo, že jsem skončil čumákem zpět k silnici... Můj klid vůči tomu stromu byl optimistický, protože jsem o něj nakonec lehce drbnul a patrně jsem se o něj otočil... Naštěstí jsem jel sám, protože větší síla šla na pravou stranu, takže tam jsem střechu snížil asi o 30 čísel... Naklepanej jsem vylezl ven, protože levé dveře naštěstí šli otevřít a ještě jak jsem byl otřesený, tak jsem jen zvedal prst nahoru na chlapi, co jeli za mnou a zastavili a šli mě zkontroloval...

Gumy jsem měl Uniroyal, sjeté na 3 kolech na 3,6, resp. 3.8 mm podle policajtů... Ti byli hodní, věděli, že se nedalo nic dělat, tak jsem dostal 500 za gumy a 500 za nepřizpůsobení rychlosti.... Ale uvidíme, kolik mi strhne pojišťovna... Ani nečekám, že za 10 let starou Suzuki SX4 něco dostanu. Kamarád mně odtáhl a zatím auto zadarmo skladuje, než dojede pojiš´továk... prý si za odmontuje pak nějaké díly na náhradní.... No, nenapadá mě, co to bude... Plech není celý ani jeden, ani jedno sklo, v háji jsou většinou i sedačky, motor, tak snad jedině ráfky vypadají OK.... A možná ramena, alespoň levé přední jsem nedávno měnil....

Jojo, Vláďo, já si na tebe taky vzpomněl, naštěstí jsem nedopadl jako ty se žádnou sádrou...

Problém je, že se bez dvou aut neobejdeme, tak jsem už dneska zarezervoval nové... Mazdu 3 Sedan... Objel jsem několik autosalonu a to auto mne nadchlo a navíc jsem si ho včera už vytipoval a dost nastudoval...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Dnes mám narozeniny

Příspěvekod bazilišek » pát bře 18, 2016 9:54 pm

ty vo.e.....hlavně že jsi v cajku chlape :uff:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Dnes mám narozeniny

Příspěvekod Koudy » pát bře 18, 2016 10:53 pm

Dale: a nebylo lepší si koupit nový auto bez toho válení po poli? :-k
Auto bych neodepisoval. Šikovný český mechanik to dá dohromady a za půl roku to bude stát naleštěný v bazaru. Na tachometru oblíbených českých 130 000 km, nehavarovaný a po doktorovi, co s tím jen objížděl pacoše :lol: :lol:
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Dnes mám narozeniny

Příspěvekod Dale Cooper » pát bře 18, 2016 11:20 pm

Tak to mne dostalo . ...:-). Bude mazdička. ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Dnes mám narozeniny

Příspěvekod Dale Cooper » pát bře 18, 2016 11:22 pm

A na zítřek slibují fotky hotového modelu.....sice ted dělám hlavně motorky, jsou časove méně náročnější, ale v zajímavých barvách. ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 344
Registrován: pon úno 06, 2012 9:42 am
Bydliště: Blansko

Re: Dnes mám narozeniny

Příspěvekod Michal G » ned bře 20, 2016 10:28 pm

No hlavně, že to dobře dopadlo. Mazdu schvaluju, jeden z posledních výrobců, co v Evropě nabízí poctivý atmosférický benzínový motory bez downsizingu.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Dnes mám narozeniny

Příspěvekod beaver63 » ned bře 20, 2016 11:08 pm

a taky stále vyráběné v Japonsku ...

Další

Zpět na DISKUSE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků