Registrovat

69 Camaro

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

69 Camaro

Příspěvekod ron » stř kvě 01, 2013 4:35 pm

v inej teme sa to prave nacalo, ale aj tak som chcel postupne vlozit vsetky vraky, nech ich tu mam pekne pokope. takze pojdem postupne dozadu.
toto je camaro 1969, revell/monogram, 1/24
prvy krat som si oskusal lak na vlasy. a ked uz, tak plosne na celom. podklad pod hrdzou su dva hrdzave odtiene cez solnu metodu a na to potom cez HS (hairspray, lak na vlasy) biela. cele uz len jemne dotonovane.
prosim, vsimnite si podvozok, kedze sa siri, ze ron podvozky nerobi. na patinovanych kuskoch to nie je pravda!
na zaver aj zaber s jednoduchou podlozkou, ktora znazornuje betonove panely
Přílohy
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: 69 Camaro

Příspěvekod bazilišek » čtv kvě 02, 2013 12:23 am

To je to, co mi tu chybělo.
S tímto jen houšť a přihoď občas i nějakej ten nablejskanej nascar.
Vidět perfektně zpracované dva opačné extrémy povrchu od jednoho modeláře je rarita.
;-I

Nakopl jsi mě a půjdu si asi ještě (tak do 2:00) zamodelařit, když mám dnes to náhradní volno.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: 69 Camaro

Příspěvekod Michal Doskočil » čtv kvě 02, 2013 12:44 am

no tak jak psal Bazi ... A co že to přežila kola a výfuk v tak dobré kondici ? Po zalakování se to už neloupe, resp. je ten povrch křehký, nebo to drží normálně ?
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: 69 Camaro

Příspěvekod ron » čtv kvě 02, 2013 11:44 am

no, houst :) tak pridam este dva a viac hrdzavych aut postavenych veru nemam :) zatial.

k tym kolesam, tusim si teraz spominam aj debatu na MF (alebo to boliny model, to je jedno), onoho casu. to mas tak. moze byt hociako. jednak preto, ze aj v skutocnosti to moze byt rozne (kazdy diel moze chytat patinu inak, auta mozu byt poskladane a tym padom moze mat casti iny vek, iny povod, iny material atd atd atd, hrdza patina, spina, a vsetko okolo su krasne, lebo variacii je nekonecne) a jednak preto, ze je to podla toho, ako to modelar urobi. ale v tomto pripade, by si ich urcite nedovolil nazvat zachovale. podla coho sa ti zdaju zachovale??
vyfuk je druha vec, tomu som sa nevenoval..

lakovat to nemusis, ked nechces. ono sa to nelupe samo nikdy. prave naopak, ono sa treba praveze dost snazit, aby sa si to vobec olupal..
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: 69 Camaro

Příspěvekod Koudy » čtv kvě 02, 2013 9:03 pm

A kde máme ty Nascary? :wink:
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: 69 Camaro

Příspěvekod dekon » čtv kvě 09, 2013 6:41 pm

Ron,chcel som ti napísat kvoli tým výfukom,ale už si to vysvetlil...no ja som,okrem prípadu,že boli z nerezi,také strieborné výfuky na amerike ešte nevidel,lebo oni to robia z úplně obyčajného plechu...no na druhých modeloch to maš tak ako si to predstavujem a ako som to vždy videl.No to camarko sa mi velmi páčí,lebo je také realistické,aj ked ta hrdza je po celom aute,farba takmer dole,tak prehrzavelé plechy skrz sa najdu len málokde...lebo v tej dobe to boli velmi hrubé plechy,videl som take podobné auto na vlastné oči.
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků