Registrovat

Honda RC211V Movistar 2005

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Honda RC211V Movistar 2005

Příspěvekod ron » čtv lis 02, 2017 4:34 pm

1.5 rocny boj skoncil. v tomto pripade porazkou, ale aj o tom vojna.
ked som zacal pre klienta robit givi, povedal som si, ze vychytam system, a postavim si dva rovnake modely. finta je v tom, ze 2 rovnake modely naraz trvaju onieco kratsie, ako 2 rovnake modely stavane samostatne. jeden pre klienta, druhy pre mna. z krabickovej LCR bola givi verzia - o to lepsia, druha ostane ta LCR. bude to prekvapko a bud pojdu prec obidve, alebo jedna ostane doma. win win. ako sa prace natahovali, dotycny sa dozvedel, ze kujem prekvapko a zacala debata, ako by bolo dobre, kedy ten druhy stroj bol to, alebo tamto. nikto vsak nemal dekaly na nic prichadzajuce do uvahy. a nahodou som cez FB narazil na dekaly renaissance movistar od chlapika z grecka. tak som ich stiahol a praskol 2005 na model 2006. lenze to som si mal lepsie rozmysliet. pamatam, ze s renaissance som uz robil a nebol to problem, lenze tieto boli katastrofalne. totalne nelepili, krehke, fungovali jedine silne vodicky, ktore ich ale zase uplne rozpustali. nebudem klamat, tak som este dekaly nikdy neposkodil. nieco som skusal doretusovat, nieco nema zmysel. kazdopadne je hotovo, schema je to atraktivna, zivot ide dalej. a tie dva modely a usetreny cas? to tiez nevyslo. mam pocit, ze to na hodiny odvedenej prace trvalo naopak viac, ako 2x tolko :>

pokusne prezentujem s bielym aj ciernym pozadim
Přílohy
Obrázek
In Rust I Trust

Site Admin
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1947
Registrován: pát led 27, 2012 3:10 pm
Bydliště: Třemošná

Re: Honda RC211V Movistar 2005

Příspěvekod Sumak » čtv lis 02, 2017 9:02 pm

=D> [-o< =D> [-o<
V životě je potřeba se pro něco zapálit. V krematoriu už bude pozdě.

KPM Kaznějov
PADDOCK magazine

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Honda RC211V Movistar 2005

Příspěvekod Dale Cooper » stř lis 08, 2017 9:02 am

Opravil bych pár prkotin, ale zrovna s těmi dekály a kapotama ses popasoval výborně... takže jako prohru to nevnímám...

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků