Registrovat

Honda RC211V LCR / Givi 2006

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Honda RC211V LCR / Givi 2006

Příspěvekod ron » čtv lis 02, 2017 4:21 pm

1.5 rocny boj ukonceny. v tomto pripade vcelku uspesne, hoci niekolko viditelnych zavahani by sa vo vysledku naslo. klient si zelal verziu givi a dodal dekaly (doplnkove, velka cast sa pouziva zo stavebnice) studio27. na tie nemozem povedat kriveho slova - je to cartograf. a hoci tie su aj v stavebnici, tak s nimi sa tentokrat nerobilo idealne. boli nejake suchsie, potrebovali dlhsie odmocit, cim sa potom menej drzali povrchu a praca s nimi bola tazsia. schema je podstatne narocnejsia, ako sa zda pri pohlade na krabicu, takze myslienka lahkej stavby s nenarocnymi dekalmi isla rovno doprdele. striekat treba bielu a presne vymerane ciernu, vsetko cervene je uz dekal, a az potom klasicke polepy. uplne najhorsie boli pneu tetovacky. tie prakticky nefungovali a dopadli katastrofalne. loga sa musia schovat do blatnikov.

tentokrat som ku klasickemu bielemu pozadiu skusil dat aj luxusnejsiu ciernu. predstavoval som si to inak. nie je to najhorsie, bude to treba poladit, ale prezentujem v oboch variantach.
Přílohy
Obrázek
In Rust I Trust

Site Admin
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1947
Registrován: pát led 27, 2012 3:10 pm
Bydliště: Třemošná

Re: Honda RC211V LCR / Givi 2006

Příspěvekod Sumak » čtv lis 02, 2017 9:01 pm

[-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
V životě je potřeba se pro něco zapálit. V krematoriu už bude pozdě.

KPM Kaznějov
PADDOCK magazine

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Honda RC211V LCR / Givi 2006

Příspěvekod Dale Cooper » stř lis 08, 2017 9:08 am

Za mne je GIVI lepší... O logách na pneu mi u MotoGP ani nemluv... Většina u mě končí taky v blatníku a kyvce... Tam je hlavní problém v tom, že průřez gumy je na bočnici prohnutý dovnitř a tyhle dekály na gumu se tam nedají pořádně domáčknout, navíc jsou křehké a rozpadají se... Je lepší, když jsou loga v doplňkových dekálech jako klasické obtisky...

Je tam spousta detailů, které jsi mohl udělat jinak a umíš to... Ale z mého pohledu: Proč? Aby to dalo ještě více práce? I tak jsi to dělal rok a půl.... Takže takto je to hezké, a do detailu vypipláš jiný model...Jsem pro to, aby člověk střídal ty vypiplané modely s těmi relaxačními (I když rok a půl? Je to ještě relax???). Takže já ti to chválím... Jako motobuilder bych ten model bez diskuze bral.

A jsem rád, že někdo přistupuje na mou tezi, že motorku stačí vyfotit zleva a zprava a konec... :-)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Honda RC211V LCR / Givi 2006

Příspěvekod ron » čtv lis 09, 2017 5:05 pm

doteraz som s tamkovymi tetovackami nemal problem. tieto boli zle. suche, nechceli pustit. a tento typ tetovacky neznesie problem, vsetko musi ist hladko.
tak ako dekaly, musel som ich odmacat dlho a to tiez nerobi dobre. perfektny dekal je odmoceny podla velkosti za 8-10 sekund. tieto som mocil 30 a potom som im este musel pomahat. to o niecom hovori - jednoznacne to bolo nieco s dopravou, skladovanim, mozno vyrobnou seriou.
Obrázek
In Rust I Trust

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků