Registrovat

Porsche 962C Rothmans

Uživatelský avatar
Příspěvky: 821
Registrován: pon úno 06, 2012 12:37 pm
Bydliště: gaštanová 4,Spišská Nová Ves,05201

Porsche 962C Rothmans

Příspěvekod PeťoWRC » pát kvě 04, 2012 9:50 pm

Moja prvotina z okruhov,ktorú som dostal od môjho brata,tak som si na ňu urobil chuť.Samotná stavebnica je od Revellu,doplnená o dekály Rothmans.Nie je to síce vymakaný model ako tamyia ale dá sa.Farby som mal opäť namiešané z autolakovne a celkový finish auta som sa snažil urobiť ako počas krátkej pauzy v depe počas dlhého závodu..teda zasraté od všetkého,čo tieto autá podstupujú.Ihneď to nabralo dych skutočného auta lebo predtým mi to pripadalo hračkoidne...je to tým,že je to skromná stavebnica na detaily..ale ok,výsledok ma potešil.Moje srdce naďalej bije pre Rally ale je to celkom príjemná zmena v mojej zbierke!
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Porsche 962C Rothmans

Příspěvekod bazilišek » sob kvě 05, 2012 7:43 am

Parádní model. Když ho stavěl Madish, tak si myslel, že ho má nereálně zaprasenej, ale ten tvůj je je ještě víc, což si myslím, že je klidně možný.
Jen mě jako laikovi příjde, že vzhledem k černejm místům od gumové drti a toho všeho co je na trati, že zbytek je až moc lesklej (alespoň bok křídla) nechtělo by to ještě utlumit poprášením matného laku?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 821
Registrován: pon úno 06, 2012 12:37 pm
Bydliště: gaštanová 4,Spišská Nová Ves,05201

Re: Porsche 962C Rothmans

Příspěvekod PeťoWRC » sob kvě 05, 2012 2:19 pm

Díky Bazi! Máš pravdu,tie auta vedia byť zasraté ešte viac,asi to ešte jemne strieknem na zadnom krídle.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Porsche 962C Rothmans

Příspěvekod Michal Doskočil » čtv kvě 10, 2012 10:17 am

cenim odvahu, je to dost náročné na psychiku, pustit se do toho. Chtělo by to vidět in natura, patinu foťáky berou zvláštně ....
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 821
Registrován: pon úno 06, 2012 12:37 pm
Bydliště: gaštanová 4,Spišská Nová Ves,05201

Re: Porsche 962C Rothmans

Příspěvekod PeťoWRC » čtv kvě 10, 2012 3:07 pm

Díky za reakciu..ano,chce to odvahu..zvlášť,keď robím niečo nové..nepoznané.. :)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Porsche 962C Rothmans

Příspěvekod Koudy » čtv kvě 10, 2012 11:17 pm

:shock: :shock: Tohle mi nějak uniklo, asi jsem poslední, kdo nepoužívá patinu #-o
Placky nesleduju, takže neumím posoudit, jestli je to reálně špinavé nebo ne, ale zpracování se mi líbí, trochu nesedí kryty předních světel.
Ale auto, resp. design se mi líbí víc než u současných aut z LM.
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Porsche 962C Rothmans

Příspěvekod Matwej » pát kvě 11, 2012 8:51 am

Měl by jsi to Koudy někdy zkusit. Dodá to modelu reálnost a uvěřitelnost. Zvlášť rallye auta. Tam se může člověk "vyřádit"
U okruhových aut je špína vždy decentnější.

Tady se mi ta patina zdá až moc :-k zvlášť okolo čelního skla. Pak taky téměř ostré hrany špíny okolo horní části nasavačů na boku jsou takové do oka bijící.
Na druhou stranu zašpinění okolo kol a na čumáku se mi líbí. =D>
Jako první počin je to více než dobrý krok a zkušenost pro příště..
Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Příspěvky: 821
Registrován: pon úno 06, 2012 12:37 pm
Bydliště: gaštanová 4,Spišská Nová Ves,05201

Re: Porsche 962C Rothmans

Příspěvekod PeťoWRC » pát kvě 11, 2012 9:26 pm

Ďakujem za Vaše reakcie a postrehy :) .Proste som to skúsil,všetko je tenkrát poprvé.. :grin: každopádne dobrá skúsenosť s niečim novým a nepoznaným.Tie svetlá mi tam nešli ani za boha a to ani po úprave..

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků