Registrovat

Ferrari FXX, Tamiya 1:24

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Ferrari FXX, Tamiya 1:24

Příspěvekod Koudy » ned bře 30, 2014 3:36 pm

Po 6ti letech je konečně FXX hotový. Stavebnice Tamiya, detail set od Hobby Designu. Už jsem to psal ve WIP, dodělal jsem to tak nějak z donucení, nebavilo mě to a podle toho to asi i vypadá. I když jsem si dával pozor na usazení dílů a všechno zkoušel, kryt motoru na bocích moc nesedí - asi daň za možnost otevřít to. Černá barva není špatná, ale asi by to líp vypadalo v červené :-k
S kvalitou povrchu jsem spokojený, fotky vytáhly dost detailů a tak to místama vypadá blbě (pomeranč) a někde to vypadá spíš matný, než lesklý (hlavně zadní část).
Přílohy
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Ferrari FXX, Tamiya 1:24

Příspěvekod ron » ned bře 30, 2014 5:17 pm

mno... za mna to tleskaci vonkoncom nebudu. ten model si v zavere skutocne odflakol. vyzeralo to najprv dobre, ale nakoniec sa mi to vobec nezda. niektore veci su dobre - dekaly, svetla, celkove zostavenie. povrch je vsak katastrofa, s tym sa neda nic robit, ani sa na nic vyhovorit.

btw. 16 fotiek z moznych/nemoznych podivnych uhlov, alebo 4, ktore spravne oslovia?
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 527
Registrován: pon úno 06, 2012 12:38 pm
Bydliště: Prievidza

Re: Ferrari FXX, Tamiya 1:24

Příspěvekod Janči » ned bře 30, 2014 9:55 pm

Musím súhlasiť s Ronom, postavené je to čisto, ale čierna je háklivá na kvalitu laku a je tam vidieť všetky nedokonalosti. Pri tej červenej by sa to skôr všetko stratilo.
A ten motor by si zaslúžil káble a karbón 8)
Ján Hanuska

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2061
Registrován: pon úno 06, 2012 11:02 am

Re: Ferrari FXX, Tamiya 1:24

Příspěvekod sete » ned bře 30, 2014 11:14 pm

model až na to co se už zmínilo dobrej ale to auto to je hnus.
Já ty placky proste nemám rád

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Ferrari FXX, Tamiya 1:24

Příspěvekod Matwej » ned bře 30, 2014 11:29 pm

Bohužel ,ač stále přemýšlím co na to napsat, vidím to :bad: za lak a jeho povrch. Prostě se to nepovedlo. :?
Nic na tom nezmění čistá přesná stavba.
V podstatě souhlasím s Ronem a vidím to stejně.

Příště to bude určitě zase v Tvé prvotřídním standartu.
:arrow:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Ferrari FXX, Tamiya 1:24

Příspěvekod Michal Doskočil » ned bře 30, 2014 11:54 pm

na tý první fotce je to pěkný, to se mi i zalíbila předloha. Jinak to chce vidět ...
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Ferrari FXX, Tamiya 1:24

Příspěvekod Koudy » pon bře 31, 2014 7:22 pm

Rone, když bych udělal jen ty čtyři fotky a dal si na nich záležet, tak z toho nikdo nic nepozná a možná by to dostalo i tleskacího smajla :P Je to focený na makro a foťák těch detailů vytáhnul až moc, naživo to vypadá líp. Povrch se mi někdy povede lepší, ale taky tu mám o dost horší, tak bych to označil asi za můj průměr.
Jestli bude čas, chuť a nálada, vemu to na Burnout nebo do Bratislavy. Jinak až příští rok Modellbrno...
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 821
Registrován: pon úno 06, 2012 12:37 pm
Bydliště: gaštanová 4,Spišská Nová Ves,05201

Re: Ferrari FXX, Tamiya 1:24

Příspěvekod PeťoWRC » pon bře 31, 2014 10:52 pm

Model je ako celok pekný Koudy ale vidno,že Ťa to už temer pred finále nebavilo....chcelo to ešte neaký ten lak naviac.. 8-)
Ale špeciálne to neriešim,Ty to vieš ako aj povrchy...viď Corolla Esso,ktorú si predviedol,je bomba...takže za mňa v pohode a koukej stavať rally chlape.. 8-) :twisted:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Ferrari FXX, Tamiya 1:24

Příspěvekod Koudy » sob kvě 17, 2014 1:10 pm

U FXX došlo k menší změně. Asi po měsíci se odlepil a zvlnil dekál na předním okně a nepodařilo se mi ho opravit. Tak jsem ho nahradil bílým, původně určeným pro Rosso verzi. Takto se mi to líbí víc, každopádně černý Ferrari už nikdy neudělám...
Přílohy
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník