Registrovat

Ford Focus RS WRC Rally de France 2002 /Duval-Prevot/

Uživatelský avatar
Příspěvky: 821
Registrován: pon úno 06, 2012 12:37 pm
Bydliště: gaštanová 4,Spišská Nová Ves,05201

Ford Focus RS WRC Rally de France 2002 /Duval-Prevot/

Příspěvekod PeťoWRC » pát bře 08, 2013 10:30 pm

Keďže dekály na Corollu mi vôbec nedošli... :evil: :evil: :evil: zrejme vinou pošty sa úplne stratili....tak som si rozrobil ďalšie wrco a to Focus RS v slušivej modrej verzii z Rally de France.Jedného som už staval ale ten šiel darom,tak mi nesmel chýbať už len pre mňa..
Stavba ide ok,pôvodne som chcel použiť disky OZ racing od Geronimo ale nedajú sa nikde zohnať tak som sa rozhodol nechať pôvodné,čo sa mi po nasadení kastle na podvozok zapáčilo natolko,že som ok aj s týmito diskami.Pracky na pásy som použil opäť od Koudyho,ktoré sú ;-I !Špáry som pred striekaním preryl,takže sa budú lepšie tieňovať a retušovať.
Farba je namiešaná z lakovne podľa odtieňu RS Ford Performance blue,ktorú som ešte stihol nastriekať no vzápätí mi odišiel kompresor úplne do prdele,takže neviem ako pôjdem ďalej...či sa to oplatí opraviť,to uvidíme alebo bude treba nový... :cry:
Dekály som pred aplikáciou rezal,pretože lepiť velké znaky RS spolu zo štartovným číslom asi nie je dobrý nápad.. :-k.

Takže pre zatial musím doriešiť dekály na Corollu a akým smerom lakovania sa uberiem..nechám si na to neaký čas... :)
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 821
Registrován: pon úno 06, 2012 12:37 pm
Bydliště: gaštanová 4,Spišská Nová Ves,05201

Re: Ford Focus RS WRC Rally de France 2002 /Duval-Prevot/

Příspěvekod PeťoWRC » pát bře 08, 2013 10:31 pm

...
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 821
Registrován: pon úno 06, 2012 12:37 pm
Bydliště: gaštanová 4,Spišská Nová Ves,05201

Re: Ford Focus RS WRC Rally de France 2002 /Duval-Prevot/

Příspěvekod PeťoWRC » pát bře 08, 2013 11:08 pm

Interier ešte nie je vo finishi,chcem ho ešte doladiť,kým príde rada na lakovanie.Chce to ešte upraviť pásy,teda navliecť do bočných dier v sedačkách,pribudnú ešte sluchátka,itinerár,možno prilby,kľučky na kaste taktiež pôjdu do biela,takže zatial len tolko a narýchlo neaké fotky z dnešného večera...to len preto,aby ste vedeli,že niečo robím a neflákam... :-D
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 821
Registrován: pon úno 06, 2012 12:37 pm
Bydliště: gaštanová 4,Spišská Nová Ves,05201

Re: Ford Focus RS WRC Rally de France 2002 /Duval-Prevot/

Příspěvekod PeťoWRC » sob bře 09, 2013 7:17 pm

Interiér je vo finishi,tak neaké ďalšie fotky.. :)
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Ford Focus RS WRC Rally de France 2002 /Duval-Prevot/

Příspěvekod bazilišek » sob bře 09, 2013 7:26 pm

Interiér paráda =D> hlavně struktura palubky a potahů sedáků (jak to děláš), ale Hujere, ta dělící rovinna na sedácích v tvym věku, to je ostuda :-D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 821
Registrován: pon úno 06, 2012 12:37 pm
Bydliště: gaštanová 4,Spišská Nová Ves,05201

Re: Ford Focus RS WRC Rally de France 2002 /Duval-Prevot/

Příspěvekod PeťoWRC » sob bře 09, 2013 9:15 pm

Vidíš Bazi,to je práve tým,že stárnem,tak zabúdam... :grin: inak dík a beriem na vedomie.. :-D
palubku som najprv triekol tmelom v spraji z dost velkej dialky,aby to urobilo taký zrnitý prach a potom som striekol namiešanú matnú čiernu zo sivou z pištole poriadne nariedenú,no a vytvorilo to taký film,celkom to vyšlo. :)

Zpět na Rozestavěno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků