Registrovat

Toyota Celica TA64 Kankkunen 1985 Haspengouw, Belkits

Uživatelský avatar
Příspěvky: 344
Registrován: pon úno 06, 2012 9:42 am
Bydliště: Blansko

Toyota Celica TA64 Kankkunen 1985 Haspengouw, Belkits

Příspěvekod Michal G » čtv srp 08, 2019 11:14 am

Další Béčko. Celica posádky Kankkunen-Gallagher z Rallye Lotto Haspengouw 1985. Krabička + originál lepty Beemax. Kastle nastříkána Zero paints (ekvivalenty TS26 a TS49), včera jsem dal většinu obtisků z krabičky. Ještě než Beemax vydal tuhle verzi, pořídil jsem si dekály od Autoartu. Počítal jsem, že z nich použiju aspoň tabákovou reklamu Belga - nápisy a loga, které ve stavebnici nejsou. Bohužel jsem zjistil, že jsou nepoužitelné, protože logu té ženské v kruhu chybí bílé lemování. Tak už mi dnes pošťák donesl Belga obtisky od REJI. Večer se pokusím je nanést.
Přílohy
předloha

Uživatelský avatar
Příspěvky: 344
Registrován: pon úno 06, 2012 9:42 am
Bydliště: Blansko

Re: Toyota Celica TA64 Kankkunen 1985 Haspengow, Belkits

Příspěvekod Michal G » čtv srp 08, 2019 9:27 pm

Tak jsem pokračoval v dekálech - loga a nápisy Belga od REJI Model. První problém nastal u červeného nápisu Belga na přední kapotě. Na kapotě jsem měl už všechny originál obtisky a potřeboval jsem se s nápisem Belga vejít mezi červeno-bílé pruhy a nápis Druckhams Oil. Bohužel nápis Belga byl evidentně moc velký. Ke slovu tak přišly dekály Autoart - v nich byl nápis menší, tak jsem ho použil a přesně se vešel. Možná, kdybych ty nápisy nanášel postupně od pruhů dopředu, tak bych se nápis or REJI Model vešel, ale nápis Toyota by pak byl už pod hrnou kapoty. Žádnou fotku s pohledem shora na kapotu jsem nevygoogloval, tak nevím, jak to bylo s velikostí nápisů v reále.
Další problém nastal s logem Miss Belga. Měla by mít červené (případně v některých verzích černé) rty. Vypadalo to, že na obtiscích je místo nich jen krycí lak a ryt budou v pdkladové červené. Buhužel je tam barva obličeje a rty tak nejsou viděl. Pokusím se vyříznout ty rty z chybnejch log u Autoartu a opatrně je tam nanést. už se na to těším, bude se to skvěle dělat...
Přílohy
nápisy na kapotu - větší REJI Model, menší Autoart
použil jsem Autoart - sedí přesně
chybí rty
dnešní výsledek

Zpět na Rozestavěno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník