Registrovat

Subaru Impreza WRC, Tamiya 1:24

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Subaru Impreza WRC, Tamiya 1:24

Příspěvekod bazilišek » čtv pro 26, 2013 1:14 am

Mě jen zaráží bílej surf, není to škoda pod modrou barvu..... :?:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Subaru Impreza WRC, Tamiya 1:24

Příspěvekod Koudy » čtv pro 26, 2013 1:51 am

Bazi, ten surf je šedý :wink:
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2061
Registrován: pon úno 06, 2012 11:02 am

Re: Subaru Impreza WRC, Tamiya 1:24

Příspěvekod sete » čtv pro 26, 2013 7:32 am

:grin:
koukám že s tím barvocitem to tady na foru začíná bejt vážný

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Subaru Impreza WRC, Tamiya 1:24

Příspěvekod bazilišek » čtv pro 26, 2013 11:46 am

Takže autor má nejen oční vadu ale i psychickou, když už neví co použil při stříkání.....tohle je přece ta bílá báze to mi nikdo nevymluví.

A nebo je totální amatér na focení....to mě napadá, že je další vááážné téma k hádce..."focení modelů" :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2061
Registrován: pon úno 06, 2012 11:02 am

Re: Subaru Impreza WRC, Tamiya 1:24

Příspěvekod sete » čtv pro 26, 2013 1:05 pm

Bazi - musím se zastat Koudyho- tohle je jemný světle šedý surf-nevím zda ho dělá Tamiya ale já ho měl od Gunze.
O hádkách bych tu radši nemluvil,víš že je tu v poslední době výbušná atmosféra.Ale to se časem podá,bude novej rok tak nechme všechno napětí v tom roce starém :wink:
a ted něco k modelům - stavba parádní,ale začíná mi vadit ten trend poslední doby-zjednodušování,že do interieru nebude videt tak se to tam jen naskládá a jedeme dál,to samý podvozek.Vcelku vzato ve vitrínce to ostatní taky neuviděj tak je to vlastně zbytečný lakovat a dekálovat ne? (jen takový zamyšlení)
jakou použiješ modrou?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Subaru Impreza WRC, Tamiya 1:24

Příspěvekod ron » čtv pro 26, 2013 1:26 pm

kazdy nech si robi co chce. pri tom by som zostal
ty das do modelu vsetko a naozaj, vo vitrine bude ledva vidno, ci je tam volant. ty sa na neho o 5 rokov sotva pozries, pretoze za ten cas budu modely pribudat a vzdy je novsi zaujimavejsi. ja do toho nedam ani motor, lebo to nikto nevie. tvoj cas, namaha, casto i doplnkove peniaze, vs moj. efekt podla mna rovnaky. ale opat, kazdy ako chce.
ja by som skor opat podtrhol (v kontexte myslienky, nie tohto modelu), ze najprv by som na modeloch chcel vidiet dokonale zvladnutu povrchovku. proste nech to ma ten vizualny efekt (ten je tam aj z metra), a az potom by som sa sustredil na veci ako nejaky pas, alebo kabel. nejde mi celkom do hlavy, ze niekto modelarci roky, naseka desiatky postavenych modelv a i tak ma zakladne problemy v laku napr. co, bohuzial, vidim neraz.
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Subaru Impreza WRC, Tamiya 1:24

Příspěvekod bazilišek » čtv pro 26, 2013 1:36 pm

......atmosféra....všiml jsem si proto rejpu ještě v tomhle roce :-D :-D :-D :-D
S modely a detailováním uznávám názor Rona, v poslední době taky tíhnu k odflakování interiérů a podvozků, nemluvě o motorech.
pěkně je to vidět na Aresově tvorbě....Ares je pááán modelář co se preciznosti a detailnosti týče, ale nějaký dokončený model od něj.... :cry:
Nikoho se nechci v tomto dotknout, jen chci dát najevo to, že každý lepí tak jak ho to baví nejvíce a o tom přeci tento koníček je!
Vemte si dnes Petra s corollou, moc pěkně postavený WRco a v jeho sbírce je jeden model jako druhej (kvalitou), mě osobně by to samé potěšilo v mé vitrínce.....ale já jsem patlal když koukám na tu corollku.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Subaru Impreza WRC, Tamiya 1:24

Příspěvekod ron » čtv pro 26, 2013 5:01 pm

ale veci, co vyrobi aress je vidno...
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Subaru Impreza WRC, Tamiya 1:24

Příspěvekod Koudy » čtv pro 26, 2013 7:27 pm

Bazi, ten vánoční punč ti dává zabrat :D Už leta používám jen Mr. Surfacer 1200 od Gunze (šedý) a občas ve spreji Mr. White Surfacer 1000, tím občas narychlo pro kontrolu přestříknu tmelený místa.

Sete, třeba u Madishovy Imprezy to zjednodušení naprosto chápu. Přes chrom na oknech nebude vnitřek vidět, je to opravdu zbytečně strávený čas a drbání se s detailama, který nepřinesou žádný výsledný efekt. Dělal by to jen proto, abysme to během stavby viděli...
Barva bude od Zera.

Tohle jsou první modely po hodně letech, kdy jsem si to takto zjednodušil ve prospěch úspory času (i když to ve finále je třeba jen hodina :-k ). Jinak se poctivě drbu se vším, včetně toho, co nikdy nebude vidět.
Tyhle modely "out of box" opravdu potřebují pořádně zmáknutý povrch a dekály. Kdo k nám přijde, ten hodnotí auta podle designu a lesklýho povrchu. Rozumí tomu málokdo, takže to spíš dělám pro svůj dobrý pocit - soutěžní ambice nemám.
Mám tu nachystaný auta, který si zaslouží úpravy, doplňky atd. (např. Clio, Swift S1600, P205 EVO II, Celica ST205). Ale toto jsou fakt takový oddychový "no stress" stavby.
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Subaru Impreza WRC, Tamiya 1:24

Příspěvekod ron » čtv pro 26, 2013 9:15 pm

otazkou je, ci v nasledujucich rokoch vobec nieco, co potrebuje posediet nad tym vobec vyberies, co...
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Subaru Impreza WRC, Tamiya 1:24

Příspěvekod Koudy » ned bře 16, 2014 8:35 pm

Výsledek sobotního odpoledne, barva od Zera. Při takové dávce už to smrdělo, jak když větrají v pekle a večer jsem toho měl dost :?
Přílohy
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Subaru Impreza WRC, Tamiya 1:24

Příspěvekod ron » pon bře 17, 2014 11:48 am

len mi nepovedz, ze aj ty si z tych "bezmaskovych"... lebo striekat 3 kasne autolakmi bez masky....
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2061
Registrován: pon úno 06, 2012 11:02 am

Re: Subaru Impreza WRC, Tamiya 1:24

Příspěvekod sete » pon bře 17, 2014 2:32 pm

slušná práce,už se tešíme na dekálovačku

Uživatelský avatar
Příspěvky: 425
Registrován: čtv lis 01, 2012 11:11 am

Re: Subaru Impreza WRC, Tamiya 1:24

Příspěvekod Madish » pon bře 17, 2014 4:25 pm

Má to parádní tvary karoserie. Těším sen a progres. Já už si svojí Imprezu odbyl, tak je potřeba to forum zásobovat modrejma bestiema :D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 821
Registrován: pon úno 06, 2012 12:37 pm
Bydliště: gaštanová 4,Spišská Nová Ves,05201

Re: Subaru Impreza WRC, Tamiya 1:24

Příspěvekod PeťoWRC » stř bře 19, 2014 1:00 am

No Koudy, neviem, kde to striekaš, ale každopádne má Verča dobrú výdrž a nervy.. :grin: :grin: :grin: ...nastriekať tolko áut v jeden deň.. ufffff... :shock: .
Robota však bez debaty... lekársky čisté ako vždy... máš čo robiť chlape... je toho požehnane... #-o #-o

PředchozíDalší

Zpět na Rozestavěno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků