Registrovat

Peugeot 306 Maxi, Monte 1996 (Delecour-Sauvage), NuNu

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Peugeot 306 Maxi, Monte 1996 (Delecour-Sauvage), NuNu

Příspěvekod Koudy » čtv pro 24, 2020 4:22 pm

Na tento model jsem se docela těšil, mám rád "áčkový" kity - malý, široký a uřvaný (točily skoro 9 000 ot./min.). Italský KMP už má v prodeji transkit na EVO2, ale bez dekálů - ani je dělat nebude, mají to mít polští MF Zone. Asi se vyplatí počkat na EVO2 od NuNu a snad někdo vydá i Loebovo soukromý auto v barvách RedBull :P .

Originální disky neodpovídají skutečným (KMP má správný), ale s tím se dá asi žít. Horší je to s křídlem, dělal jsem nové, delší a tenčí, uchycení + nové osazení ve střeše. Návod nepočítá s plechem pod motor, po menší úpravě tam jde dát. Po přilepení zadního nárazníku je mezi ním a blatníkem zub, tak jsem dolepil kousek destičky a udělal plynulý oblouk. Na obou stranách prolisu pro RZ v zadním nárazníku jsou díry, ty je potřeba zmizet.

Žlutý dělník mi dal do krabice dvoje dekály, takže radost veliká :D Konečně taky někdo použil hlavu a modrý plochy mají dost velký přesahy. Špatně je dekál na práh, kde je chyba v textu Peugeot Financement - řešil jsem novým dekálem od Decalcas. Rámy oken doporučuju vymaskovat a stříknout, i když jsou v dekálech. Např. rámeček předních oken je moc široký a vypadá to blbě.
Přílohy
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Site Admin
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1947
Registrován: pát led 27, 2012 3:10 pm
Bydliště: Třemošná

Re: Peugeot 306 Maxi, Monte 1996 (Delecour-Sauvage), NuNu

Příspěvekod Sumak » pon pro 28, 2020 10:16 am

pěkně jedeš kámo...
V životě je potřeba se pro něco zapálit. V krematoriu už bude pozdě.

KPM Kaznějov
PADDOCK magazine

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Peugeot 306 Maxi, Monte 1996 (Delecour-Sauvage), NuNu

Příspěvekod Koudy » čtv pro 31, 2020 3:38 pm

Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Zpět na Rozestavěno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků