Registrovat

VW Polo R WRC, Alsace 2013 (Ogier-Ingrassia), Belkits

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

VW Polo R WRC, Alsace 2013 (Ogier-Ingrassia), Belkits

Příspěvekod Koudy » pon črc 09, 2018 8:06 pm

Stavba bude bez úprav - kromě kastle, kde je před zadním kolem spára a má být hrana. Kvalita odlitků v pohodě, dekály tragédie. Mají špatný soutisk až o 1 mm u pruhů na kapotu (vylézal bílý podtisk). Tak jsem udělal pár fotek, poslal to do Belgie a dorazily dvoje nový. Ani ty nejsou úplně ideální, ale ze tří aršíků už jednu sadu poskládám :-k
Přílohy
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Site Admin
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1947
Registrován: pát led 27, 2012 3:10 pm
Bydliště: Třemošná

Re: VW Polo R WRC, Alsace 2013 (Ogier-Ingrassia), Belkits

Příspěvekod Sumak » pon črc 09, 2018 8:42 pm

hezkej základ... jen tak dál...
V životě je potřeba se pro něco zapálit. V krematoriu už bude pozdě.

KPM Kaznějov
PADDOCK magazine

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: VW Polo R WRC, Alsace 2013 (Ogier-Ingrassia), Belkits

Příspěvekod Koudy » ned srp 26, 2018 7:43 pm

Trochu se mi podařilo pohnout s Polem. Kastle je konečně ve stavu, kdy jsem s ní spokojený, bylo v ní pár propadlin a po surfu se objevilo pár nerovností a nepřesností. Před zadníma kolama jsem se zbavil spáry, místo které je ochranná folie proti šutrům. Dal jsem tam tenký profil, dotmelil přechod a vybrousil podle tvaru blatníku a dveří.
V kapličce na střeše jsem vyříznul otvor, aby to vypadalo reálněji.
Přílohy
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: VW Polo R WRC, Alsace 2013 (Ogier-Ingrassia), Belkits

Příspěvekod Koudy » ned zář 30, 2018 8:00 pm

Hotový dekály, který dost ovlivní výsledný vzhled. Jak už jsem psal, kvůli špatnému soutisku jsem chtěl poskládat jednu pořádnou sadu ze 3 aršíků. To by každý nesměl mít jiný odstín modré, šedé a žluté #-o
Kromě toho je u dekálu na dveře problém v jeho velikosti - když dekál umístíte na spodní hranu dveří, nahoře pod oknem chybí cca 1 mm (dekál má jít až pod rám okna). Musel jsem to vyřešit proužkem dekálu z jinýho aršíku a ten má trochu jiný odstín :evil:
Pruhy na kapotu jsou krátký (bude chybět kousek na kapotě u masky) a nesedí kolem výdechů - mají větší výřez.
A pak jsou tu dekály na střechu a kufr: dekály na levou stranu mají jinou mezeru mezi modrou a šedou než na pravé straně. Na střeše jsem si toho všimnul až druhý den a zůstalo to tak, na kufru jsem pruhy rozříznul a dělal každý zvlášť.
Nechápu, jak se to těm belgickým kašparům povedlo - nakreslím jednu stranu, zrcadlově otočím a mám druhou. To je na ně asi moc složitý :-k

Reklamy Castrol, VW na kapličku, Ultimate, ZF a Schroth jsem nakreslil a nechal vytisknout, ty byly pro mě nepoužitelný.
Belkits měli jen jeden dobrý model - P207 S2000, od té doby je to horší a horší. Karbon na sedačky mají od prvního modelu pořád stejný, i když jsou v každým modelu jiný sedačky :?
Přílohy
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: VW Polo R WRC, Alsace 2013 (Ogier-Ingrassia), Belkits

Příspěvekod Koudy » ned lis 18, 2018 5:05 pm

Tak po 1,5 měsíci jsem se konečně k něčemu dostal. Uz to stačí jen všechno poskládat, akorát není kdy...
Přílohy
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: VW Polo R WRC, Alsace 2013 (Ogier-Ingrassia), Belkits

Příspěvekod Koudy » čtv úno 07, 2019 5:43 pm

Aktuální stav... Nacpat podvozek do kastle a přilepit pár antén bych mohl zvládnout teď o víkendu a tím je závodní verze dieselgate starteru hotová 8)
Přílohy
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Zpět na Rozestavěno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků