Registrovat

Lancia 037, RMC 83, Hasegawa 1:24

Uživatelský avatar
Příspěvky: 477
Registrován: pon úno 06, 2012 10:51 am
Bydliště: in orbit

Lancia 037, RMC 83, Hasegawa 1:24

Příspěvekod Aress » ned úno 12, 2012 11:06 am

Ještě v dobách temna,kdy jsem se teprve "umělecky vyhraňoval" jsem jako svoje třetí (a zatím poslední) auto s blatníky poskládal tuhle 037.
Je to čistá krabička,tenkrát jsem netušil nic o ničem (to se nezměnilo : -))),jen jsem to nabarvil a slepil takže odborník najde spoustu nedostatků.Ale abych mu ušetřil čas ani dnes by mě jejich znalost nic moc neřekla : -)))
Co jsem si teď stačil vedle všimnout tak mám blbě podpěru zrcátek,někde čas odvanul blinkry na blatnících (a nebo jsem je tam tenkrát nedal já už nevím : -))) a dole na blinkru mě u obou schází plech (ale ten jsem tam nedal záměrně protože jsem ho ztratil,to vím : -))) Ale určitě tam toho bude víc...

Postaveno odhadem před 6/7/8 lety vážně nevím.
Přílohy
Michal Falta

Site Admin
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1947
Registrován: pát led 27, 2012 3:10 pm
Bydliště: Třemošná

Re: Lancia 037, RMC 83, Hasegawa 1:24

Příspěvekod Sumak » ned úno 12, 2012 11:22 am

moc pěkná krabička... líbí
V životě je potřeba se pro něco zapálit. V krematoriu už bude pozdě.

KPM Kaznějov
PADDOCK magazine

Mr.LANCIA

Re: Lancia 037, RMC 83, Hasegawa 1:24

Příspěvekod Mr.LANCIA » ned úno 12, 2012 12:06 pm

.....myslim ,ze jsme tak nejak zacinali vsichni...... :-D :arrow:
.......clovek byl rad ,ze si koupil auto a sestavil ho dle svych schopnosti a znalosti z krabice ..... a melo to /a ma/ svoje kouzlo ...... :)

jen trochu informaci pro ty ,co by tuhle verzi chteli stavet ,musim podotknout ze ve stavebnici je verze motoru z roku 1985 a je tam jinak filtr vzduchu mensi turbo a koncovky vyfuku / zakladni viditelne zmeny/ taky byl mensi obsah motoru 1998ccm / pochybuju, ze by tohle nekoho na modelu zajimalo :-D /plus par dalsich neviditelnych zmen..... :wink:

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník