Registrovat

CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod bazilišek » úte úno 04, 2014 10:31 am

jak na to koukám, tak se mi líbí, že jsi ujetej na pěkné monstra jako já, jen od jedné značky. :-D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod beaver63 » úte úno 04, 2014 8:19 pm

Tady máš pěknýho Baldwina :-D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod dekon » stř kvě 31, 2017 12:01 pm

pomalu dělám i na tomhle kostlivci,nějak mi furt nejdou ty blatníky vytvarovat... kdysi,před mrtvičkou by to nebyl problém,ale teď prostě nemám tvarový cit...něco se mi v tom mozku potrtkalo :grin:
tak jsem sehnal od dráhových modelářů kastli,kterou si upravili taky z tohodle kitu od AMT,že z ní vyřežu ty blatníky a použiju na to své,ale za prvé jsou úzké,jak už vedle správně namítl Bobr a za druhé je mi líto tu kastli zničit,bo je fakt pěkná...
Mám od nich i dekály na to černé camaro co dělám i s pruhy,ale asi to bude chtít trošku upravit (co Matouši? ale to proberem v Brně) takže jak se mi podaří domastit ty blaťáky,tak bych mohl tohle pěkné camarko i dokončit...
Přílohy
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod dekon » sob úno 24, 2018 1:32 pm

Nějak mě v poslední době moc lepení nebaví a může za to nejspíše problém s dekály na lotusu a taky můj věčný zápas s průhledným vrchním lakováním... Hodněkrát jsem už měl otevřené různé krabičky,že začnu zas něco nového( největší favoriti jsou P956 "Spirit of America",Tyrrell 002 a BMW 2002 turbo),ale potom si uvědomím,že mám spoustu let mnoho modelů rozestavěných a jen se na ně práší... :(
Takže občas vezmu do ruky tohle camaro a po opravdových kousíčkách dolaďuji ty blatníky...už nekonečných 7 let,je to ostuda,Beaver to zmákne za odpoledne... Ale nějak nemám tvarový cit a přitom jsem kdysi vystřihl dráhové karoserie z papíru jen podle plánku ( v 70.letech žádné 3D neexistovalo)a některé se dokonce zalévaly do lukoprénu a kopírovaly pro celý kroužek... Dneska nejsem schopen cítít a ani vidět tvary i na velkých autech,brácha mě furt drbe,když mu něco brousím pod lak a nakonec si to dodělává raději sám :grin:
Sehnal jsem konečně přibližné barvy na ty pruhy,ale stejně je to jen pokus,protože to nedám s vymaskováním a proto bych byl moc rád,kdyby mi Matouš ty dekály udělal...,myslím,že by o ně byl zájem i dál... Pokud bych se rozhodl pro stříkáné pruhy,tak je asi nechám udělat v airbrush studiu a tím pádem bych to zas nemohl vystavovat jako svoji práci :x
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod Michal Doskočil » sob úno 24, 2018 3:11 pm

.. držim Ti palce, nezbývá než to prostě zkoušet dál a ono se to povede..
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod dekon » pon kvě 14, 2018 8:36 pm

tak snad poslední surf a jde to do laku. Ty pruhy dám nastříkat do airbrush studia,já bych to nedal a Matwej má spoustu jiných prací na dekálech před sebou,tak ho už ani neotravuju... snad jen startovní čísla,jmenovky a ty reklamy na přední spojler by dát mohl,protože ty dekály od dráhařů jsou trošku jinak...
Přílohy
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod beaver63 » pon kvě 14, 2018 8:53 pm

Vypadá to dobře.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod Koudy » pon kvě 14, 2018 9:30 pm

dekon píše:pruhy dám nastříkat do airbrush studia, já bych to nedal...

Tak to by mě zajímalo, kolik si za to vemou :-k
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod dekon » pon kvě 14, 2018 9:57 pm

To zajímá i mě :grin:
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod Michal Doskočil » úte kvě 15, 2018 2:32 pm

beaver63 píše:Vypadá to dobře.

souhlas ... ty pruhy snad alespoň zkusíš ne ? a když to fakt nepůjde, tak to někam zadáš .. škoda, že není v dohledu patlák, tam by to bylo ok..
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod dekon » ned čer 10, 2018 6:08 pm

Michal Doskočil píše:
beaver63 píše:Vypadá to dobře.

souhlas ... ty pruhy snad alespoň zkusíš ne ? a když to fakt nepůjde, tak to někam zadáš .. škoda, že není v dohledu patlák, tam by to bylo ok..

Michale,ani to nebudu zkoušet,vím,že bych to nedal... bylo by to podfoukané a slité dohromady,jsou to moc tenké proužky...,nejraději bych měl dekály,ale Matwej nemá čas... :lol:
Nalakoval jsem to a pokud to vezmou v tom airbrush studiu,tak jim to tam zavezu. začnu dělat na podvozku.
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod Matwej » úte čer 19, 2018 6:48 pm

:x
Děkuji ti Luďo ,že dbáš na to aby mé kresličské dovednosti nezakrněly a já se dále rozvíjel. Koukal jsem po Tvé prosbě na ten model co tu od Tebe mám. Dokonce jsem si udělal "střih" na něj , ale má to jeden problém a to ten ,že model neodpovídá zkutečnosti a to jak ta moje dráhová kastle tak i trochu i ta Tvoje. Problém je v okolí vytažení blatníků. Přikládám foto :



Hlavně se koukni na průběh linky okolo kliky dveří a následně zadního vytažení blatníku. Na modelu tolik místa není. Zkusím to nějak naroubovat, ale moc tomu nevěřím . Uvidím jak budou vycházet ty obtisky co by měly být na dráhovou kastli. Druhá věc je zadní křídlo.... :?
:-k
Uvidím co se pro Tebe dá udělat.....
:wink:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod dekon » úte čer 19, 2018 9:10 pm

Matouši ty to zas moc prožíváš :lol: , klika je na mém autě zbroušená,to co je vidět je prohlubeň pod ní,bude z leptu a výše...je fakt,že je tam docela málo místa kolem těch blatníků,no tak to bude trošku v nich,svět se nezboří... Podle mě nej problém je ta přední část,protože ten spojler mám jinak,je to origo camaro a né ten bastl co si tam vytvořil Eberhardt...nechtělo se mi to předělávat,dráhaři to mají zas jak to měl Reine Wisell... :lol: Tak ten předek vytvoř tak nějak od oka širší než je na těch dráhových obtiskách a já to už přizpůsobím. Mi hlavně šlo o to,že ty dráhové pruhy mají stejnou šířku všude,mimo ten předek a hranatý tvar okolo hrbu na kapotě,měly by být širší v přechodu ze zad. blatníků na z.kufr a střechu a na střeše jsou taky širší než na bocích... a startovky jsou oválné :P ,jinak Ti moc a moc děkuji,že se tomu věnuješ! [-o< [-o< [-o< ;-I
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod dekon » úte zář 04, 2018 10:28 pm

tak jsem zas trošinku dělal na camaru... zatím jen nahrubo,řadička a volant přijdou ještě upravit,volant posunout více k sedadlu a navrtat dírky. Zjistil jsem,že pánové z AMT to moc nevychytali,vsunout ten podvozek do kastle bude řádný vopruz,doufám,že mi nepopraská ten tmel na rozšířených blatníkách...
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: CHEVY CAMARO GP Brno 75-76, AMT 1/25

Příspěvekod Michal Doskočil » stř zář 05, 2018 9:48 am

radši to zkus nějak v podbězích rozřezat, toho prasknutí bych se bál ...
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

PředchozíDalší

Zpět na Rozestavěno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník