Registrovat

FERRARI F12 Berlineta (1:24 FUJIMI)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Ferrari F12 Berlineta (1:24 FUJIMI)

Příspěvekod bazilišek » stř led 11, 2017 7:11 pm

Tak moc dík chlapi, jen bych se zaptal jak jste to aplikovali vy. Prostě stříknout jako první vrstvu, ale potom stříkat jen zero barvy a laky?
Googel je takovej, ehm.....

Popis

ZERO SEALER je rychleschnoucí žlutý oxid izolátor / tmel. Fólií se dodává připravený k použití, proto nejsou zapotřebí žádné ředidla. Použijte Zero Barvy Airbrush Cleaner zařízení po použití pro čištění.

To pomáhá s barevným krvácení. např. Malování červené plastové s bílou nebo světlé barvy, které byly známy krvácet když primeru. Nanesení vrstvu tmelu působí jako barevný blok, před nátěrem.

Poznámky k použití:

Důkladně vyčistit a de-vosk starý nátěr povrch s duchem ubrouskem nebo vhodný čistící prostředek.
Protřepává / dobře promíchejte před použitím. Použít pouze jedno světlo, je zapotřebí i plášť, kontrola nejprve, že vzduchové vedení je bez vlhkosti jako obvykle.
Jeden lehký i vrstva tmelu dá vrstvu přibližně 10 až 20 mikrometrů. Požaduje se airbrush tlaku 30 psi.
Bude to po přibližně 1 hodinu při běžných teplotách zcela suché. Doba sušení závisí na tloušťce barvy, vlhkosti a teploty.
Fólií by měl být překryt nátěrem
Což Airbrush Cleaner bych měl použít?

Můžete použít buď použít Zero Barvy Airbrush Cleaner nebo Podkladový lak ředidla, případně nějaké ředidla, které obsahují Toluen by měly fungovat, ale je to nejlepší vyzkoušet jako první. DO NOT nepoužívá White lihový nebo s akrylovými ředidla, nejsou vhodné.

Upozornění: Můžeme dodat jen lak na vybranou seznamu zemí kvůli omezení o přepravě hořlavé látky. Úplný seznam a vysvětlení naleznete zde.
Zdraví a bezpečnost Poznámky:
Používejte v dobře větrané místnosti.
Vyhnout se kontaktu s očima.
Zdraví škodlivý při požití, zavolejte lékaře.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení.
Prosím stáhněte si Bezpečnostní data Materiálová zde ->

Product ID: 3534







Jo a ještě díky asi nezastavitelnému konci CMK, bych potřeboval nakoupit zero a hobby design materiály někde na takovýchto stránkách, nebude někdo objednávat že bych se přidal?
Strašně mě to štve, protože až na pár drobností mě dokázalo CMK dostatečně modelářsky uspokojit. :cry:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Ferrari F12 Berlineta (1:24 FUJIMI)

Příspěvekod bazilišek » ned led 15, 2017 7:03 pm

Tak nakonec díky zjištění že na CMK se ojevily mé oblíbené carbony HD pro měřítka 1:24 - 1:43, jsem po objednávce poslal dotaz na onen separátor a ejhle oni ho mají, jen né zatím na stránkách a tak jsem dvě lahvičky ukořistil i s vykoupením všech obtisků carbonu :D

F12 musí neustále procházet úpravami, nevím proč je to takovej problém více přemýšlet u rozložení dílů při konstrukci modelu. :roll:
Předek (chladič) jsem vykuchal, abych mohl přilepit čumák ještě před barvou a měl tak stejné tenké spáry mezi blatníkem a čumákem, na obou stranách.

Ostřikovače světel jsem obryl a srovnal s karoserií. V modelu jsou nepochopitelně jako krytka pozitivně nad povrch.

Dále mě čeká nahradit zámek kapoty.....

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: Ferrari F12 Berlineta (1:24 FUJIMI)

Příspěvekod Hanz.77 » pon led 16, 2017 12:18 am

No pěkná řezničina... ale ty to dáš levou zadní.. :wink:

Jenom k tomu separátoru, ten jsi vykoupil všechen ? Nebo by tam byla ještě jedna lahev pro mne ? :-k

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Ferrari F12 Berlineta (1:24 FUJIMI)

Příspěvekod bazilišek » stř led 18, 2017 6:54 am

Tak po dotazu na něj, mi bylo řečeno, že pro mě ho tam mají. Ale nevím jestli měly právě jen ty dvě lahve co jsem si objednal. :|
Zkus se jen zeptat mejlem a uvidíš......

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: Ferrari F12 Berlineta (1:24 FUJIMI)

Příspěvekod Hanz.77 » stř led 18, 2017 11:53 am

bazilišek píše:Tak po dotazu na něj, mi bylo řečeno, že pro mě ho tam mají. Ale nevím jestli měly právě jen ty dvě lahve co jsem si objednal. :|
Zkus se jen zeptat mejlem a uvidíš......

Ok. Díky za info... :wink:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Ferrari F12 Berlineta (1:24 FUJIMI)

Příspěvekod bazilišek » stř led 18, 2017 7:54 pm

Děj vědět jak jsi pořídil.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: Ferrari F12 Berlineta (1:24 FUJIMI)

Příspěvekod Hanz.77 » stř led 18, 2017 11:58 pm

Dávám vědět , pořídil jsem takto : http://www.car-model-kit.cz/89-zero-paints/4023-pre-thinned-paint-sealer-zero-paints/?pg=5 :wink:
Skladem 1ks
Takže už je objednáno.
Díky za info a odkaz..

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Ferrari F12 Berlineta (1:24 FUJIMI)

Příspěvekod bazilišek » čtv led 19, 2017 8:07 pm

Jako poslední možnost jsem si nechával nabídku jedné skleničky k prodeji.
Poslední Ferrari co mi přišly jsou s bílou i červenou kastlí.
Červená kastle.....F50, F40, Modena, 599 fiorano, LaFerrari
Bílá.....289GTO, 458italia, DINO, F430, F12berlineta

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Ferrari F12 Berlineta (1:24 FUJIMI)

Příspěvekod bazilišek » čtv led 19, 2017 9:37 pm

Tak trochu díky zakázkové stavbě ferrarek a taky vlivem všude kolem tady na fóru, jsem se nakazil a začal kupovat ferrari :nuts: #-o :-# 8-[ :-W ](*,) :- (_!_) .
Jen teda většina bude zářivě bílá.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Ferrari F12 Berlineta (1:24 FUJIMI)

Příspěvekod Michal Doskočil » pát led 20, 2017 12:05 am

.. koukám, že Ti Ježíšek dost neskromně nestačil ... :-). tak snad to dáš, já už na nesmrtelnost nevěřim .
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Ferrari F12 Berlineta (1:24 FUJIMI)

Příspěvekod bazilišek » sob led 21, 2017 12:31 am

Člověk musí vysadit od všedních starostí a udělat si radost, kor když ostatní není nejrůžovější........prostě jsem si začal radost hledat v něčem jiném.... :-D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Ferrari F12 Berlineta (1:24 FUJIMI)

Příspěvekod Dale Cooper » sob led 21, 2017 6:34 pm

Člověče, za to už bys koupil pomalu ojetý originál :D . Držím ti v tom ale palce...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Ferrari F12 Berlineta (1:24 FUJIMI)

Příspěvekod Michal Doskočil » ned led 22, 2017 5:29 pm

bazilišek píše:Člověk musí vysadit od všedních starostí a udělat si radost, kor když ostatní není nejrůžovější........prostě jsem si začal radost hledat v něčem jiném.... :-D
nechci to dál roztahovat, rozumim té první části, ale proč kupovat další a další, když jich máš dost ... není lepší třeba něco jiného ? Držim palce, ať se daří.
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Ferrari F12 Berlineta (1:24 FUJIMI)

Příspěvekod bazilišek » ned led 22, 2017 6:26 pm

Nevím jestli jsi četl i smazanou zprávu?
Raději jsem jí smazal, protože se mi to rozleželo v hlavě a reagoval jsem přehnaně.

Nicméně tvou reakci "kupovat další a další, když jich máš dost" ....myslíš jako modely obecně, a nebo jiné zaměření než auta?

Ikdyž zatím ze mě není panzani, tak se přiznávám i k nastopení sběratelskému módu a tak schromažďuji a schromažďuji....cca, tak na tři životy :-D :-D ..........ale myslím, že takhle to má více modelářů.
Dokonce jsem se setkal s autaři, kteří se takřka mé sbírce "vysmívaly" a říkaly, že mají takovej počet modelů jen v technice.

Jak pokračuješ v obnovení modelářského útočiště?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Ferrari F12 Berlineta (1:24 FUJIMI)

Příspěvekod Michal Doskočil » ned led 22, 2017 10:45 pm

smazanou zprávu jsem nečetl, myslel jsem modely obecně a i jejich zaměření, ale to nic.. útočiště je nyní v garáži a celkem zatím vyhovuje. V původním prostoru to stále pokračuje, pomalu, ale pořád ..
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

PředchozíDalší

Zpět na Rozestavěno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků