Registrovat

Peugeot 207, Belkits 1/24, Barum rally 2007,team PSE

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2942
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Peugeot 207, Belkits 1/24, Barum rally 2007,team PSE

Příspěvekod Matwej » sob dub 27, 2024 8:16 pm

Tak se mi podařilo dokončit další kousek. Jak tu již bylo napsáno : na mne nezvyklé auto. :)
Ano , Peugeot 207 S2000 je skoro moderna. Prvotním impulsem k tomuto autu byl nápad Michala_G aby jsem udělal obtisky na auto Thiery Neuvilla. No a jak jsem koukal ,zjistil jsem ,že stáj PSE (Peugeot sport Espaňa) měla v r.2007 dvě auta s podiovým umístěním. První vítězná byla posádka Vouilloz/Klinger a na druhém místě dojela posádka García Ojeda/Barrabes . Stáj jako hlavního sponzora měla firmu vyrábějící X-box konzole. A protože se mi "válečné "barvy stáje zamlouvaly udělal jsem obtisky...
Model od Belkits-u je opravdu pohodová stavebnice. Skoro taková Tamiya. :) Je v některých věcech zjednodušen(hlavně interier a tlumiče podvozku) ale pasuje jak klik-klak.
Obtisky jsem použil své tvorby, které sítotiskem vytiskla BOA agency. Zpracoval jsem k nim návod a nyní jsou v prodeji. Na modelu jsem použil ještě resinové 3D tiskem udělané disky od Akkadiana. Zbytek doplňků je moje výroba.
Toto je předloha:

Tu jsou fotky jaký je výsledek. 8-[









Uživatelský avatar
Příspěvky: 2942
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Peugeot 207, Belkits 1/24, Barum rally 2007,team PSE

Příspěvekod Matwej » ned dub 28, 2024 12:19 pm

Takto v Mosonmagyarváru:


a ještě na denním světle:





jo a ještě spodek :)


tak to je asi vše... \:D/

Site Admin
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1954
Registrován: pát led 27, 2012 3:10 pm
Bydliště: Třemošná

Re: Peugeot 207, Belkits 1/24, Barum rally 2007,team PSE

Příspěvekod Sumak » ned dub 28, 2024 3:58 pm

moc pěkně postavený, lehká patina... v Mošoni jsem si ho prohlídnul... líbí moc =D> =D>
V životě je potřeba se pro něco zapálit. V krematoriu už bude pozdě.

KPM Kaznějov
PADDOCK magazine

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník