Registrovat

Super rot formel frechte Esel

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Super rot formel frechte Esel

Příspěvekod Matwej » ned dub 17, 2016 11:25 pm

Dám sem jednu strašně náročnou stavbu. Objevil jsem tuto stavebnici náhodou, když jsem jedl takové čokoládové vejce. Normálně to bylo v tom vajíčku v takovém plastovém válečku (fuj, ten se sežrat nedal). Byl plný kousků plastu. Jako tolik dílů sem ještě neskládal dohromady. Byla jich plná krabička. Celých 9. Dokonce jsem je musel vydobýt z licího rámečku. Nikdo to za mne neudělal. 8-[
Protože jsem již ten zkušený modelář tak jsem se neobtěžoval zabývat se návodem. Stejně tam mi tam nic nového neřekli. Chtěl jsem postavit stroj nějakého toho japonského závodáka, ale nebyl jsem schopen dát kolům tu správnou deflekci jako aby to mělo ten správný kamikaze styl. Taky jsem uvažoval o nějakém hustokrutopřísném flekatém army zbarvení, ale vypadalo to blbě navíc jsem to nikdy nedělal. Tak jsem tomu nechal alespoň tu cool červenou. Stavba mi ubíhala pěkně od ruky a nebylo žádného zdržení. Prvně jsem plánoval tu červeň jako vyleštit do supertruper zrcadla, ale nebyl jsem stavu tam žádné přilepit. Oni kluci stejně říkali, že závoďáky jsou matný či polomatný. Tak jsem to nechal jako že z krabičky. Taky jsem si hlídal tu geometrii, protože tu já rád. Jo a dokonce i no name obtisky byly bez problémů. Pěkně měkké, žádná prkna. Ani jsem je nezalakovával, protože kluci co tomu rozumí, říkali, že to není potřeba. V reálu je to stejně na laku tak co. A aby to nevypadalo mrtvě tak jsem do kokpitu prdnul pilota (tedy spíše jen helmu co z něj kouká). Bohužel díky tomu mi tam není vidět a všechny ty drahé lepty přístrojovky, volantu a pedálů nejsou vidět. Stavebnice sice má možnost varianty se oddělanou kapotáží, ale kdo by se s tím zbytkem dělal, že jo....
Jsem za tuto stavbu rád neb jsem si na ni odzkoušel spoustu nových postupů. A jsem za ni rád. Sice jsem to psal, ale proč to neopáknout. Však posuďte:


Závěrem chci poděkovat všem co mne podpořili, podporují nebo budou nuceni mne podpořit.
8-[
:wink:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: Super rot formel frechte Esel

Příspěvekod Hanz.77 » pon dub 18, 2016 10:45 am

Tak to je pecka kamaráde !!! :grin: :grin: :grin:
Super !! Důležité je že jsi si nechal poradit od kluků co tomu rozuměj. Jen tak dál. Je vidět že jejich rady si bereš k srdci a podle toho tak vypadá i výsledek. Už se těším až to shlídnu naživo.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Super rot formel frechte Esel

Příspěvekod Koudy » pon dub 18, 2016 11:41 am

Konečně jsi něco dodělal, i za cenu vysokých vstupních nákladů. Každopádně tahle stavba si zasloužila aspoň 10ti stránkové téma v rozestavěno :lol: :lol:
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1000
Registrován: pon úno 06, 2012 8:16 pm

Re: Super rot formel frechte Esel

Příspěvekod turbo32 » pon dub 18, 2016 11:57 am

Akoze nechem ti kazit radost z dokonceneho modelu, no tie pneu su dost prepadnute, ale na druhej strane onecne si zvladol tesnenie okolo okien :)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Super rot formel frechte Esel

Příspěvekod Matwej » pon dub 18, 2016 6:10 pm

Koudy píše:Konečně jsi něco dodělal, i za cenu vysokých vstupních nákladů. Každopádně tahle stavba si zasloužila aspoň 10ti stránkové téma v rozestavěno :lol: :lol:

Já to stavěl na tajno právě proto ,aby jste mi do toho nekecali.
:)
turbo32 píše:Akoze nechem ti kazit radost z dokonceneho modelu, no tie pneu su dost prepadnute,

Já si radost kazit nenechám. Já to dělám pro radost. Modelařina je přeci vo pohodě,ne?
A ještě k těm pneu. Myslím ,že by to tak mělo být protože to je jako před závodem v depu. Já jsem totiž četl na těch fórách co jsou na internetu, že jako před závodem je v pneu menší tlak aby až to jako zabalí do těch elektrických dek a nahřejí tak aby to neprasklo. To jsme se učili už ve fyzice o rozpínavosti plynů. :wink:

turbo32 píše:ale na druhej strane onecne si zvladol tesnenie okolo okien :)

Ooou to zabolelo. To si budu pamatovat a vrátím ti to i s úroky
:wink: :-D

Hanz.77 píše:Tak to je pecka kamaráde !!! :grin: :grin: :grin:
Super !! Důležité je že jsi si nechal poradit od kluků co tomu rozuměj. Jen tak dál. Je vidět že jejich rady si bereš k srdci a podle toho tak vypadá i výsledek. Už se těším až to shlídnu naživo.

Ale kluci jsou tu príma, sice holky v reále jsou lepší, ale skoro žádná modelařině nerozumí a ani je nezajímá... (ženo pokud to čteš promiň) Jinak já nevím kde by jsi to viděl, na soutěže nejezdím, protože modelařina je o pohodě a mně nejde o soutěžení . Především tu radost. Pravda chtěl jsem tento myslím si povedený kousek vzít na soutěž v Jabbeke, ale Turbo mi vzal iluze. Tak nevím. Mám jet,nemám jet ..... :-k

:wink:

díky
kucííí
:-D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Super rot formel frechte Esel

Příspěvekod Koudy » pon dub 18, 2016 7:10 pm

Ty ted ficis na materskym mliku, ne? :grin: :grin:
Na kecy ostatnich se vyser, dulezita je pohoda a velka zasoba levne whisky a margotek 8)

Ale jestli pojedes timto tempem, nebudou nam na Modelbrnu stacit stoly :-k
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Site Admin
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1947
Registrován: pát led 27, 2012 3:10 pm
Bydliště: Třemošná

Re: Super rot formel frechte Esel

Příspěvekod Sumak » pon dub 18, 2016 8:04 pm

Koudy píše:Ale jestli pojedes timto tempem, nebudou nam na Modelbrnu stacit stoly :-k


Koudy... a vlastně všichni, asi Vás zklamu, ale po sobotním rozhovoru s Petrem Vackem...
ModellBrno už nebude...
V životě je potřeba se pro něco zapálit. V krematoriu už bude pozdě.

KPM Kaznějov
PADDOCK magazine

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Super rot formel frechte Esel

Příspěvekod beaver63 » pon dub 18, 2016 9:24 pm

Ty woe, ten pomeranč jsi mohl rozleštit :-k Dost to kazí jinak špičkovou stavbu :cry:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 477
Registrován: pon úno 06, 2012 10:51 am
Bydliště: in orbit

Re: Super rot formel frechte Esel

Příspěvekod Aress » pon dub 18, 2016 9:29 pm

a jakou jsi pouzil znacku oleju?
Michal Falta

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Super rot formel frechte Esel

Příspěvekod Matwej » pon dub 18, 2016 10:44 pm

Ne Koudy, to je kombinace spankového deficitu (každý den narůstá tak o 2-3h ), kvalitní jablkovice a rozpustného kafe (mleté došlo).
Trochu OT mlíko je lepší to práškové (používáme Baby Love). To mateřské je takové :-k prostě mi nechutná. Ale balení má moc pěkné na rozdíl od krabice mlíka sušeného.

Aress píše:a jakou jsi pouzil znacku oleju?

:arrow:
Tebe si taky budu pamatovat
Tedy pokud nemyslíš olej do motoru.
Tam jsem ještě olej nelil.
8-[
Sumak píše:
Koudy... a vlastně všichni, asi Vás zklamu, ale po sobotním rozhovoru s Petrem Vackem...
ModellBrno už nebude...

Že ty jsi mu vyčetl, že pokaždé říká, že ModellBrno nebude a ono pak stejně je. Co?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Super rot formel frechte Esel

Příspěvekod Dale Cooper » stř dub 27, 2016 2:46 pm

No.... Fakt obdivuju, jak si to postavil. Ale člověče.... :-( Ty fotky.... :-( Na těch sis mohl dát víc záležet.... :twisted: :evil:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Super rot formel frechte Esel

Příspěvekod Michal Doskočil » ned čer 19, 2016 10:29 pm

.. skvělá práce, těšim se na další, je vidět, jak na sobě makáš ..
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník