Registrovat

PADDOCK SIG - Modellbrno 2013

Akce, výstavy a různé srazy
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: PADDOCK SIG - Modellbrno 2013

Příspěvekod dekon » úte čer 25, 2013 7:34 pm

Matwej píše:

ron píše:fiha, kto je vitek???

Člověk co stojí za spoustou dekálů jak Bobrových(realizačně) tak i mojich (podkladama) .


Je autor a realizátor i dekálů na mém Vaškovi Polákovi a chystá mi na malého Dekona a podklady budou sloužit i na velkého...
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: PADDOCK SIG - Modellbrno 2013

Příspěvekod Michal Doskočil » úte čer 25, 2013 8:59 pm

beaver63 píše: ..... Michale,ten pán naproti tobě je jeden z těch cos ho nestihl ani pozdravit :lol:
no to vim dobře Bobře, kdo je kdo, ale řekli jsme si prostě jen pár vět .... myslim že si až zpětně uvědomuji svůj spánkový deficit, do teď se z toho hrabošim .. :-)
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: PADDOCK SIG - Modellbrno 2013

Příspěvekod beaver63 » úte čer 25, 2013 9:11 pm

dekon píše:
a chystá mi na malého Dekona a podklady budou sloužit i na velkého...

ty :shock: kluci na toto je jiný vlákno ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 344
Registrován: pon úno 06, 2012 9:42 am
Bydliště: Blansko

Re: PADDOCK SIG - Modellbrno 2013

Příspěvekod Michal G » úte čer 25, 2013 10:29 pm

Ještě moje poznámka coby pokladníka. Ve společné kase, kam se začalo vybírat na hosting, je díky platbám členů, kteří přišli až později po zaplacerní hostingu nějaký přebytek (momentálně 1800 Kč). Jak jsme se kdysi na Burnoutu domlouvali, měl by sloužit k případným platbám na nějaké splečné výdaje kolem Paddocku a jeho akcí s tím, že až se bude příště platit hosting, použije se na něj ten neutracený zbytek. Myslím, že náklady na společnou přezentaci Paddocku na Modellbrnu jsou přesně to, k čemu by ty společné peníze měly být použity. Michale, až budeš mít chvilku (radši co nejdřtív, dokud to máš v hlavě), dej si dohromady výdaje, které si s celou prezentací měl a dej vědět (Koudymu, Šumákovi nebo mě, nebo to pověs sem).
Jinak ještě jednou poděkování všem zúčastněným za podadřenou akci.

Site Admin
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1950
Registrován: pát led 27, 2012 3:10 pm
Bydliště: Třemošná

Re: PADDOCK SIG - Modellbrno 2013

Příspěvekod Sumak » úte čer 25, 2013 10:32 pm

jo a RON taky není na společnej fotce :-( ale jak někdo poznamenal, muselo by se to fotit na výšku :grin: :grin: :grin: :grin:
V životě je potřeba se pro něco zapálit. V krematoriu už bude pozdě.

KPM Kaznějov
PADDOCK magazine

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: PADDOCK SIG - Modellbrno 2013

Příspěvekod beaver63 » úte čer 25, 2013 10:43 pm

Aressovi jel vlak a "... nebyl čas lámat si hlavu kdo je kdo..."

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: PADDOCK SIG - Modellbrno 2013

Příspěvekod ron » úte čer 25, 2013 11:22 pm

mal som cely den povinnosti niekde inde, takze sorac. a vobec, fotit sa maju modely a nie my, modelky..

a ten vitek, aj lepi?
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1000
Registrován: pon úno 06, 2012 8:16 pm

Re: PADDOCK SIG - Modellbrno 2013

Příspěvekod turbo32 » stř čer 26, 2013 8:41 am

masivne to vyzera na tych stoloch, parada chalani

Příspěvky: 147
Registrován: pon úno 06, 2012 12:13 pm

Re: PADDOCK SIG - Modellbrno 2013

Příspěvekod ondrasl » stř čer 26, 2013 11:20 am

Ahoj, taky zpětně děkuji všem za účast a zejména Michalovi za "architekturu" stolů. Zároveň se omlouvám , že jsem nebyl úplně společenský, protože jsem měl a ještě stále trochu mám pořádnou rýmu. A znáte to když má "chlap" rýmu.

Vítek

Re: PADDOCK SIG - Modellbrno 2013

Příspěvekod Vítek » stř čer 26, 2013 5:34 pm

Díky všem za příjemnou sobotu.

To ron. Vítek aj (ale ne jen) lepí. Přes víkend vytvořím nějaká vlákna a i když Tvé kvality určitě nedosáhnu, tak mně třeba vezmeš na milost. :) A třeba budu užitečný i jinak.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: PADDOCK SIG - Modellbrno 2013

Příspěvekod Dale Cooper » stř čer 26, 2013 7:35 pm

Trvalo to, než jsem se našel, co? :oops: . Ale bral jsem to do normálního života ještě přes Litoměřickou vazební věznici, tak jsem teprve teď tu... :twisted:

Kluci, i já díky všem, také se omlouvám, že jsem nepopovídal s každým, ale ono těch 6 hodin na place nějak rychle uteklo a asi to bylo málo času...

Připojuji se k všeobecné chvále Michala a samozřejmě podporuji refundaci... Ona se hodnota té expozice nedá vyjádřit finančně, ale bez něj bychom tam stáli nad bílým ubrusem, on byl také hlavní hybnou silou, bez něho bychom to na místě improvizovaně bastlili...

Aressi, fotky jsou takové, že ani nevěříme svým očím, že jsou to naše modely, takže díky tobě za ochotu a za trpělivost...

Skupinové fotky nejsou něco, co bych si obvykle zakládal, ale v tomto případě to udělám, jsem rád a je mi ctí, že jsem na ní s Vámi.

Že si to užijeme, to jsem tak nějak předpokládal, ale velkým překvapením pro mne byla trvalá přítomnost návštěvníků u našeho stolu, pak že jsme prý okrajové téma... Bylo i hodně dotazů a rádi jsme poradili, snad se díky tomu někdo chytne a třeba budeme mít díky Sigu časem nové členy.

Trochu vyšťavený z práce jsem jel na proběhlý víkend odjel nabrat nějakou energii, což se mi podařilo jak v sobotu, tak po zbytek víkendu... Presentované fotky jsou všeříkající, své z MB už nepřidávám, ale snad mi budete tolerovat trochu z víkendové atmosféry mimo akci... Slibuji, že je to naposledy, ale něco přidat musím... :-D Za 3 dny jedu na dovolenou, tak si dám teď chvíli pauzu a začne zase něco produkovat, ať nejsem za ostudu :-D
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: PADDOCK SIG - Modellbrno 2013

Příspěvekod Dale Cooper » stř čer 26, 2013 7:37 pm

Jo a aby ti co tam nebyli uvěřili, že tam s námi fakt byli pořád návštěvníci.... :twisted:
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: PADDOCK SIG - Modellbrno 2013

Příspěvekod beaver63 » stř čer 26, 2013 7:40 pm

Jj a pořád chtěli podepsat naše fotky :lol:

PS.móc pěkný fotky z Mikulova [-o<

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: PADDOCK SIG - Modellbrno 2013

Příspěvekod Dale Cooper » stř čer 26, 2013 8:01 pm

Byl jsem kontrolovat jaký bude rok ;-I

Příspěvky: 223
Registrován: pon úno 06, 2012 8:39 pm

Re: PADDOCK SIG - Modellbrno 2013

Příspěvekod Dalin » stř čer 26, 2013 8:15 pm

Chlapi, taky se připojuju k všeobecným oslavným ódám, a všem, zejména ale Michalovi blahopřeju k obrovském organizačnímu úspěchu!

Refundace je jasná věc, takže to Michale rychle spočítej, pokud nebude v banku dost, tak hned posílám!

Dalin

PředchozíDalší

Zpět na AKCE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků