Registrovat

Modellbrno 2013

Akce, výstavy a různé srazy
Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod beaver63 » ned dub 21, 2013 7:25 pm

Na žádost Koudyho,aby jsme na Wotvíráku vymysleli jak naložit s volným časem před a po Modellbrnu.Jsme " bez vás o vás " vymysleli toto: zamlouvat Pavučinku nemá smysl např. jak se tam dostat v noci ? Není lepší se zúčastnit ofi. Beforeparty v pátek a pak pro přespolní přespat v Brně na kolejích /Janči se podle zájmu poptat/. Ruku na srdce většina lidí po akci vezme modely a už se vidí na cestě domů ...
Tak toto jsme vymysleli na Wotvíráku,co vy na to?

PS Jinak to neznamená,že nemůže být Pavučinka.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 527
Registrován: pon úno 06, 2012 12:38 pm
Bydliště: Prievidza

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Janči » ned dub 21, 2013 8:01 pm

K tomu ubytovaniu... U nás na koleji Pod Palackého Vrchem je možnosť ubytovania v hoteli/hosteli Palacký. Čo sa týka ubytovania na 1 noc na izbách, ktoré sú určene pre študentov sa spýtam, ale keď je tu ten hotel, tak to asi nepôjde.
Čo sa týka prístupnosti, tak cez deň šalinou 12, v noci rozjazd 99 na konečnú (Technologický park), odtiaľ je to kúsok pešo. Inak autom samozrejme tiež nie je problém, ale predpokladám, že väčšina by po before/afterparty využila radšej nočné rozjazdy :lol:
Ján Hanuska

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod beaver63 » ned dub 21, 2013 8:15 pm

Ještě je možnost levného ubytování tady .

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod ron » ned dub 21, 2013 8:27 pm

*edit*
v piatok pomahame, kde bude treba, beforeparty absolvujem spolocnu. spim pri vystavisku. v sobotu tam po skonceni ostavame nosit stoly. tym padom sa v hustopecich neukazem vobec. (miziva sanca je stavit sa na hodinku cestou domov jedine v pripade, ze tie stoly v sobotu sa odnesu nejak lahko, ale pravdepodobnost tomu nedavam ziadnu)
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Koudy » ned dub 21, 2013 9:48 pm

Tak teď tomu trochu nerozumím. Myslel jsem, že v pátek bude Paddock Beforeparty (třeba s grilovačkou) v Hustopečích, v sobotu po skončení Modellbrna se tam vrátíme, uděláme Afterparty, zkonzultujem kdo a za co utratil prachy a v neděli dopoledne to rozpustíme.

Nevím, co obnáší taková Beforeparty Modellbrna, ale jestli je to nějaká hromadná pařba, tak bysme asi stejně seděli zase spolu pohromadě, ne? #-o A potom je jedno, jestli je to v Brně (a pak tam spíme bůhvíkde za 400,-) anebo v Hustopečích (150,- / noc) a můžem pařit do rána a nikdo to v nejlepším neukončí.

Další věc je ta, že v pátek startuje v 18:30 Agrotec Rally v Hustopečích. Je to jedna z mála soutěží (jestli ne v ČR jedinná), kde pustí auta na trať v noci. Pro mě třeba důvod, proč být v Pavučince.

Měl jsem za to, že to bude celovíkendová akce, takto se to pro mě smrsklo na půldne na BVV. Předpokládal jsem, že když budem v Hustopečích, dovalí třeba i ti, kteří se zatím nezúčastnili, ale Modellbrno mají v plánu...
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod beaver63 » ned dub 21, 2013 10:19 pm

Bylo by dobrý aby se zavčasu vyjádřili lidi kteří chtějí jet na Mb a spát buď v Brně nebo v Hustopečích ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Koudy » ned dub 21, 2013 10:27 pm

Beaver: obávám se toho, že právě to vyjadřování se je největším problémem - viz. účast v SIGu. Obdivuju Kárla za organizaci, protože když z 30ti lidí není většina schopna napsat PŘIJEDU / NEPŘIJEDU, tak při nutnosti platit dopředu zálohu, aniž by věděl s kolika lidma počítat, to je fakt adrenalin...
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod beaver63 » ned dub 21, 2013 10:36 pm

Právě o to jde /podívej se komu vyhovoval termín Wotvíráku .../ Prostě jsme se shodli proč jezdit z Brna a okolí do Hustopečí ? Např. na Wotvíráku byli přespolní jen Michal a Dalin ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Michal Doskočil » ned dub 21, 2013 10:40 pm

Já jedu v pátek do Brna na workshop Hovězího a Slávy . Pak případně pomůžu s čim bude třeba a dám modely do sálu. Večer jsem na Beforeparty všech v Brně a jelikož očekávám, že to bude prima, spim v Brně, chci pohodu, nikam se nepřesouvám. V sobotu jsem na výstavce a v okolí a nakonec dne na Afterparty . Pokud bude v Pavučině, tak tam, jinak opět se všemi v Brně. Brno je v této podobě poslední a moc nevidim důvod pro separaci, chci tam naopak posedět třeba i s lidma z MF, který osobně neznám apod.
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Koudy » ned dub 21, 2013 11:17 pm

Beaver: jedna věc je termín a druhá ochota se vůbec zúčastnit. Nedělám si ani moc iluze o SIG, ale nikoho nutit nebudu, kdyžtak dám radši modely na soutěžní stůl a třeba vyhraju pytlík Hašlerek. :D

Smaržova myšlenka na společnou akci (když se v Modellbrně očekává největší účast) se mi líbila, ale pokud to nikoho nenadchlo - což je vidět i na reakcích po měsíci od založení tématu - nic se neděje 8)
Se Smaržou a Ondrou si dáme v pátek noční RZ v Hustopečích, pak je ubytuju u nás a v sobotu dovalíme do Brna.
Takže moje Beforeparty bude noc dlouhých ohňů v hustopečských vinicích :wink:
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 527
Registrován: pon úno 06, 2012 12:38 pm
Bydliště: Prievidza

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Janči » ned dub 21, 2013 11:24 pm

Prídem už v piatok a je mi vcelku jedno, či budem nocovať v Brne alebo Hustopečiach. Komorná akcia Paddocku by mi nevadila, ale predpokladám, že väčšina ľudí bude chcieť podiskutovať aj s modelármi mimo Paddock, počas dňa na výstave na to nebýva vždy čas a na to je ideálna práve before/afterparty. Z tohoto dôvodu, ak by to bolo v Hustopečiach, účasť by asi nebola vysoká. Uprostred noci z before/afterparty nikto nepôjde do Hustopeči aby sa vyspal.
Napadá ma však možné riešenie: prvá noc by strávila v Brne a na oficiálnej beforeparty a v sobotu po akcií sa presunulo na Paddock afterparty do Hustopečí. Tu je však problém, koľko ľudí by bolo ochotných zostať tam až do nedele.
Ján Hanuska

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Michal Doskočil » ned dub 21, 2013 11:33 pm

.... no Janči napsal jsi to samé co já , souhlas . Jinak Koudy pokud jste upekli se Smaržou rally akci tak to napiš rovnou ... Takže za mne a Jančiho návrh Afterparty v sobotu v Pavučině, pokud tam bude volno samozřejmě .
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Koudy » ned dub 21, 2013 11:40 pm

Možná tahle myšlenka někoho nasere, ale co tak dát vědět o Before/Afterparty (s místem pořádání v Hustopečích) i na MF? Vím, že zájem z řad nečlenů o účast na této akci je (včetně SIGu) a když na to serou členové, tak zapaříme s jinýma modelářema. Nebo si budem hrát na nějakou VIP sebranku? :D :D
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 527
Registrován: pon úno 06, 2012 12:38 pm
Bydliště: Prievidza

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Janči » ned dub 21, 2013 11:41 pm

@Michal: Musím poriadne čítať nabudúce, už je veľa hodín, mal by som ísť dospať víkend :lol:
Ján Hanuska

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod beaver63 » ned dub 21, 2013 11:48 pm

Koudy píše:Možná tahle myšlenka někoho nasere, ale co tak dát vědět o Before/Afterparty (s místem pořádání v Hustopečích) i na MF? Vím, že zájem z řad nečlenů o účast na této akci je (včetně SIGu) a když na to serou členové, tak zapaříme s jinýma modelářema. Nebo si budem hrát na nějakou VIP sebranku? :D :D

Já nemám s tím to problém ...

PředchozíDalší

Zpět na AKCE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků