Registrovat

Modellbrno 2013

Akce, výstavy a různé srazy
Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Koudy » ned dub 21, 2013 11:53 pm

Beaver: hrát si na VIP sebranku nebo tam pozvat i "nečleny"? :D Pokud zájem mají a ten zájem je (někdo se hlásil Michalovi a mě psali dva), tak proč ne? Proč se doprošovat člena a odmítat nečlena, když to může být naopak.

Michal: nic jsem neupekl, návrh na tuhle akci je měsíc starý a o rally jsem se dozvěděl od Smaržy včera. Rally mě už nezajímá (nejezdím se dívat ani na tu, kterou organizuje můj otec), ale proč se nepodívat, když ti to jede pod nosem? Navíc to mám to domů přes kopec, takže je mi jedno, kde spím.
A druhá věc: když bysme chtěli být v sobotu v Pavučině, tak se musí zamluvit termín a složit záloha. A pokud prostě lidi nejsou schopní se po dva měsíce vyjádřit (viz. Wotvírák), tak zcela chápu Kárla, že do toho nebude cpát svoje prachy a pak se modlit, aby někdo dojel. Ale za tuhle situaci si můžem sami...
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod beaver63 » pon dub 22, 2013 12:12 am

Myslím nečleny.

Příspěvky: 424
Registrován: pon úno 06, 2012 6:45 pm

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Karl Kopfrkingl » pon dub 22, 2013 12:21 am

Já se vyjádřím, pro jistotu, hned.
V pátek se chci zůčastnit workshopů, takže v Hustopečích určitě nebudu (začínají dost brzo), tím pádem ani nepřevezmu klíče.
V sobotu se zůčastnit nemohu - kolize s jinou akcí (souborová, vynechat ani nemohu ani nechci)
A dle mého mdlého rozumu, pozvat na akci, které už dopředu říkáte spářka, lidi u kterých nevíte jak se pod vlivem alkoholu chovají, je dost velkej hazard [-X

Můj návrh, pokud tam chcete v sobotu? něco dělat, nespojovat to s náma (tím nemyslím paddock, ale tu skupinu co jezdí modelařit), abych se příště až půjdu něco domlouvat mohl tvářit jako hrdý člen modelářské komunity.

A nevyužít možnost setkání i s jinými druhy modelářu na páteční beforeparty ? Chceme se izolovat ? Proč teda klubovej stůl a SIG?

Na druhou stranu chápu Koudyho snahu spojit příjemné se zajímavým, ale ....
Zdeněk Valíček

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Michal Doskočil » pon dub 22, 2013 1:23 am

... no jak vidno, chtělo to probrat na Wotwíráku . Napíšu to také hned, i když jsem značně znaven a makám na práci, kterou jsem měl dělat přes víkend ... :
Separace mi začíná vadit, smyslem je spojovat příjemný lidi díky společnému koníčku. V době konání Modellbrna jsem tedy proto v Brně . Kontaktoval bych zájemce o Paddock a přizval je ke stolu na party, jedno jestli před nebo po. Ale na Before bude výrazně méně lidí, dle mého . Asi ideální by bylo se setkat na oběd v hospě v sobotu a pozvat zájemce, seznámit, pokecat. Paddock bych klidně otevřel co nejvíce, komukoliv, kdo staví civilku a bude třeba v Brně . Tedy aktivně lepí a barví, ne jen píše na klávesnici . Pavučinu bych naopak nechal na modelářské akce dle Kárla, spíše jako interní, pro zvané . Podle mne nemusí být automatické Paddock = Wot nebo Burn.
Celkově to chce víc fotit a oživit tu ....
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod ron » pon dub 22, 2013 7:52 am

vsetko chapem, len neviem, preco si taky nasraty, koudy. ved ono sa to nejak usadi. paddock nie je politicka strana, vsetko by malo slapat nejak pohodovo, samospadom. a ked ti vadi pasivita, to sa da riesit. navrhne sa akcia, dohodne termin a v casovom limite sa da prihlasit. kto sa neprihlasi, alebo neozve, nejde (nema zaujem, alebo reaguje neskoro, to je jedno). proste eliminovat faktor neistoty, z ktorej moze byt (opravnene) niekto frustrovany.
a ked uz rozoberame sirsie.. ja by som paddock, namiesto nejakej chaotickej aktivity teraz pocas modelbrna praveze stabilizoval. to nie, ze nie som ja osobne otvoreny novym clenom. ale stale sa nepoznaju ani clenovia terajsi! ja viem, povies mi, to je vina toho a tych, ze sa nechodi na spolocne akcie votvirak a burnout. ale je pochopitelne, ze na tento druh akcie kazdy chodit nebude. ale nevadi, ved sa mozeme spoznavat priebezne. ani to nie je uplne jednoduche. takze ja by som namiesto lakania novych clenov a akejsi tichej vycitky, ze sa nechodi na patlaky zasiel sem tam na nejaku vacsiu akciu, doniesol nejake modely (sutazne, nesutazne), pokecal, spoznal. napr teraz v mosoni som spoznal michala doskocila. to beriem ako plus, lebo uz moze tusit, co som za hnupa a nebude si mysliet, ze na neho utocim :). cim sa zaroven aj prezentujeme, ako urcite zoskupenie (volne!), ktore to cele berie inak. sme VIP? ja sa nechcem hrat na vip, ale uprimne - vznikli sme ako trosku serioznejsie zamerana skupina, mensie zoskupenie, ktore k sebe prizve ludi, ktori budu stat za to. to nie je separacia, ved mame 30 clenov. a uplne uprimne, nech to znie povysenecky, ciel je oddelit patlalov a hnupov nie? zaroven sa chysta SIG, takze sa mienime predviest. co sa tyka samotneho sig, no nebude tam kazdy a so vsetkym, ale uz teraz je jasne, ze na stole budeme mat 50+ modelov. to je slusne nie? v ktorej sutazi by si toho tolko nasiel vobec v kategoriach? takze opat, kto chce doniest, donesie, kto nechce, nedonesie. a nie kazdy vobec pride. aj tak je to plus minus osamela akcia, lebo brno uz nebude a inde to nevidim. tak si to uzime. tesim sa.
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Michal Doskočil » pon dub 22, 2013 1:14 pm

Koudy píše:.... Rally mě už nezajímá (nejezdím se dívat ani na tu, kterou organizuje můj otec) ...

... no tak pojeď normálně na Modellbrno a zbytek jak píše ron, souhlas, konečně mu aspoň trochu rozumim .... popravdě tím, že si jdeš Koudy prostě za svým, to právě štípeš, místo sjednocení a pohody .. každej má něco a ty jdeš tímhle příkladem, že tedy prdlajs . Proč proboha omíláš nějakou soukromou akci v termínu Brna ? nechápu to ani odpočatější dneska ... a SIG bude dobrej a je třeba ho podpořit modely i osobní účastí .
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Koudy » pon dub 22, 2013 1:23 pm

Máte pravdu, že očekávat všeobecný nadšení ze společné akce bylo asi hodně naivní. Asi je lepší, aby si Modellbrno zorganizoval každý po svým a kdo bude chtít, dorazí na Burnout, který považuju za nedílnou součást podzimu.
Akorát to Kárl není nutný spojovat s divokým večírkem plným chlastu a drog, stačí se příště vyhnout Margotce :D

Co se týká samotnýho Modellbrna, tak tu párkrát padlo, že je to akce poslední. K čemu došlo?
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Michal Doskočil » pon dub 22, 2013 4:47 pm

... kurva Koudy až se uklidníš, přečti si, co se tu píše a přestaň to zbytečně házet do jakoženegace a hoď tam pozitiv, ron napsal jak. Brno je poslední, protože jsou organizátoři ( hlavně vedoucí Vacek ) už utahaný a požadavky BVV začínají býti nesmyslné, finančně neutáhnutelné . Tak je důvod si dernieru užít .
Obecně zaznělo, že se chcem sejít v pátek na Beforeparty společně u stolu a nechává se zvážit sobotní večer . Zda-li opět i s ostatními, nebo solo s přesunem . Ale opět pospolu, nikdo nepsal nic o solobrnu .
Ty navrhuješ nějakou rally, ne společenskou akci . Jde o to, jestli chceš ostatní přemluvit na svůj záměr, tedy po Tvym a nebo se přidat k většině .
A nebo zakecat Wotwírák .
A nebo prostě vyhrála Plzeň, no bóže, však také prvně .
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Koudy » pon dub 22, 2013 6:06 pm

Michale, my si nějak nerozumíme, dneska jsem tak pozitivní, že by tento stav mohli po mě pojmenovat :D . Nikoho na rally nepřemlouvám ani nenutím spát do Hustopečí - byla to blbá myšlenka a nechal bych to už být. Radši než Beforeparty se mrknu na tu After (kde předpokládám větší účast).
Uznávám, že ten můj příspěvěk, že si to každý zorganizuje po svým vyzněl blbě, ale nevím, jak to kurva teď otočit v pozitivní... Stačí každýmu koupit Margotku na příštím Burnoutu? :D :D
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod beaver63 » pon dub 22, 2013 6:19 pm

Nestačí protože jsme museli sníst ty co jsme ti nakoupili,aby bylo veselo :lol: No nevím jest-li na After bude víc lidí :-k

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod ron » pon dub 22, 2013 8:56 pm

ja len - bude nejaka afterparty? vsetko je jasne smerovane na beforeparty...
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 77
Registrován: ned říj 21, 2012 10:18 am
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod honzahovezak » pon dub 22, 2013 10:45 pm

Z pohledu organizátora Modellbrna: jak píše Ron, vše je směřováno na beforeparty, která bude primárně určená pro účastníky SIGů, klubových výstav a XXL workshopů. Ta je konána přímo v místě dění v pavilonu B do páteční půlnoci. V sobotu odpoledne, jakmile zmizí ze stolů modely (kolem 4-5 hodiny) začínámě s úklidem haly, který musíme stihnout do 9 večer, aby jsme neplatili pronájem haly ještě za neděli. Takže pokud bude nějaká sobotní áfterpárty bude záležet na jednotlivcích či skupinkách jestli půjdou někam do víru města za zábavou.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Michal Doskočil » pon dub 22, 2013 11:00 pm

no Honzo a když Ti pomůžem sklidit halu, měl bys zájem o akci v Pavučině nebo jinde v sobotu večer ? abysme se za ty dva něsíce dobrali k nějaké dohodě .
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 527
Registrován: pon úno 06, 2012 12:38 pm
Bydliště: Prievidza

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod Janči » pon dub 22, 2013 11:07 pm

Tak to vyzerá, že všetko hrá do karát Michalovmu a môjmu plánu, v piatok oficiálna beforepárty a v sobotu vlastná afterparty napríklad v Pavučine.

Honzo, tiež som ochotný pomôcť s uprataním haly po výstave.
Ján Hanuska

Uživatelský avatar
Příspěvky: 77
Registrován: ned říj 21, 2012 10:18 am
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: Modellbrno 2013

Příspěvekod honzahovezak » pon dub 22, 2013 11:11 pm

Co se týče úklidu máme k dispozici KPM Brno, KPM Bratislava a HKPM Prostějov. Lidí bude dostatek, ale nikomu bránit nebudu :) Jet v sobotu večer ještě do HP se mi chtít asi nebude. Budu toho mít jisto jistě od čtvrtečního rána plné zuby. Bude-li síla nejspíš půjdem s pár kamárady někam do brna do hospody už jen lehce popít a oplakat poslední Modellbrno. Domluvit se můžem předem, aby se udělalo resérvé.

PředchozíDalší

Zpět na AKCE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků