Registrovat

Go modelling 2013

Akce, výstavy a různé srazy
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Go modelling 2013

Příspěvekod Dale Cooper » pon bře 11, 2013 2:42 pm

Další ročník "přehlídky elegeance" v reáliích bývalé Monarchie.... Letos prý nejúspěšnější ročník, co se týká počtu návštěvníků, lidí od nás, alespoň dle mého, ubylo... Dávám co mne zaujalo, bylo tm i prá jiných modelů, ale ty třeba nevyšly na fotce... Zatím první část, tentokrát jsem toho nafotil hodně... jestli se nepletu, tak v kategorii aut vyhrála ta 206ka S2000, abych splnil zpravodajskou povinnost... V motorkách pak Jano Kozina s Václavem Kolínským... Aston, Jag, Porsche a Impreza jsou mých ratoletí v Juniorech....
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Go modelling 2013

Příspěvekod Dale Cooper » pon bře 11, 2013 2:44 pm

další...úplně jsem zíral, podle beavera udělali figurku :-O ?
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Go modelling 2013

Příspěvekod Dale Cooper » pon bře 11, 2013 2:47 pm

další...
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Go modelling 2013

Příspěvekod Dale Cooper » pon bře 11, 2013 2:49 pm

další...
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Go modelling 2013

Příspěvekod Dale Cooper » pon bře 11, 2013 2:51 pm

ještě...
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Go modelling 2013

Příspěvekod beaver63 » pon bře 11, 2013 6:37 pm

Se musím ohradit,tak velký kozy teda nemám ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Go modelling 2013

Příspěvekod ron » pon bře 11, 2013 9:16 pm

ja by som teda len, ku vsetkej ucte ku GoMo, podotkol k tej navstevnosti...
tam normalne funguje muzeum. do toho muzea chodi kopa ludi. a za navstevnika sutaze sa pocita aj dochodca z nemecka obzerajuci vojenske muzeum, rovnako, ako rodina, ktora pride v nedelu poobede s dietatom. inak vdaka vstupnemu aj presne meraju navstevnost. ked vam na sutaz chodia "sightseeing" autobusy (sam som videl), to sa potom zvysuje navstevnost :)
tento rok, co sa poctu modelov tyka, asi taky ich standard (=velmi malo, asi ako u nas na tych najmensich akciach - ved kto uz by to naplnil - "oni" asi lepia pomenej a nasi neradi platia 2€ za kazdy jeden prihlaseny model). kvoli tomu sa snazia dotiahnut kluby a tento rok sa im celkom podarilo.
co sa tyka klubov a sutaziach od nas, co si budeme nahovarat. je to dvojdnovka, vo viedni, malo modelov, malo nadpriemernych modelov, drahe zapisne atd atd, no pocet ludi z nasich koncin klesol a obavam sa, ze uz sa nevratia.
to je moja osobna drobna kritika tejto sutaze. ja tam vsak vzdy napriek tomu chodim na oba dni a citim sa tam dobre. miessto konania a ta pohodova atmoska okolo za to stoja. zaroven vsak chapem tych, co uz nechodia, alebo nesutazia.
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Go modelling 2013

Příspěvekod Dale Cooper » pon bře 11, 2013 10:16 pm

Naprosto s Ronem souhlasím, nakonec, včera jsme se tam potkali... A to ve všech bodech, tedy hlavně v tom, že o "sportovním" zážitku toto není, kvalita je jaká je, i výsledky jsou někdy překvapivé.... Ale stejně jako Ron, i já tam docela rád jezdím, protože modelaření má být o pohodě a zábavě a o tom tato akce je... Ještě přidám i další fotografie, ale předem upozorňuji, že mne zajímaly ty "zábavné" modely, které se neberou zase tak vážně. Jinak spousta výborných modelů byla k vidění mimo soutěž, právě na těch stolech klubů a Sigů. Největší show pak představovalo zakončení s vyhlášením, kdy právě padala zmíněná čísla o rekordech, ale také jsem se tam stal Petrem Hromadovou... To u mne vyvolalo trochu rozpaky, stejně jako našeho Matěje, který dopadl stejně...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Go modelling 2013

Příspěvekod Michal Doskočil » úte bře 12, 2013 1:18 am

ale no tak kdydy se to vědělo předem, třeba by se někdo našel, kdo by i dorazil . Reklamu to tu v končinách moc nemá a z fotek to vypadá malé jak okresní přebor .. ale moc díky za fotky a osvětlení genia loci.
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Zpět na AKCE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků