Registrovat

Rok ´911

Akce, výstavy a různé srazy
Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Rok ´911

Příspěvekod beaver63 » úte led 15, 2013 12:37 pm

Tak od začátku :roll: Celou akci jsem od začátku myslel jako poctu,hold pro Porsche 911 ne jako soutěž V prosinci se může udělat anketa o nejhezčí model a kdo bude mít potřebu model ocenit má možnost.

K prezentaci modelů 1:1 toto je tvůj nápad Matěji / " Mohu zařídit(min.zkusit) i velkou 911ku... " / já takovou možnost nemá,proto nevidím důvod něco takového organizovat.Takže NE !
K SIGu nemám zkušenost,ale myslím,že zase tak náročné by to nemělo být ? S Vaši pomocí si to klidně vezmu na triko.
Souhlasím s Koudym,že největší odměnou bude co nejvíc modelů a jejich autorů.


PS za měsíc by měl být Wotvírak tak to tam můžeme pořešit ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 77
Registrován: ned říj 21, 2012 10:18 am
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: Rok ´911

Příspěvekod honzahovezak » úte led 15, 2013 7:05 pm

Ohledně pořádání SIGu a prezentace na ModellBrnu: jestli máte nějaký dotazy ptejte se, už to mám nějakej rok na starost já. Stačí když se domluvíte aby byly na stůl nějaký modely, podle počtu modelů si řeknete o počet stolů, a ještě někoho kdo ten určitej sig bude mít pod palcem. Nic složitýho na tom nehledejte :)

-exponát by neměl být problém pokud by se domluvilo vše předem. ModellBrno bude opět v pavilonu B kde se dá bez problémů vjet. Auto by bylo za stoly kam by normální návšetníci nemohli. Pouze pořadatélé jednotlivých sigů.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2936
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Rok ´911

Příspěvekod Matwej » úte led 15, 2013 8:55 pm

Věřím Poky, že nemáš čas se vracet k předchozím příspěvkům proto ti připomenu:
Matwej 14 led 2013, 20:09 píše:No :-k :arrow:
- Kdo by ten SIG organizoval ?
- Je známo kde vlastně ModellBrno bude ?
- Byla by vyhlašována nějaká cena ?

Na druhou stranu :
- Mohu zařídit(min.zkusit) i velkou 911ku. Min. dva z mojich zákazníků ji mají ,přičemž je jedna v závodní úpravě se kterou jezdí "kopce" .
- Mohu sponzorovat cenu.
- Mohu pomoci s přípravou (ale rozhodně to nechci plně na svá bedra) .


Jelikož jste si to asi nepřečetli (či už dávno zapoměli) a dál pokračovali ve snění, bylo nutno připomenout tu základní věc.
Protože pokud se nenajde někdo kdo to bude alespoň organizovat je zbytečné pokračovat v dalších debatách.

Nejspíš to asi nevíte, protože to nemám potřebu presentovat,ale vyjma r.2008 a 2011 jsem byl jedním z velkého týmu lidí co ModellBrno chystali.(což ostatně Hovězí ví). Tudíž vím co a jak ohledně SIGů a doprovodných výstav znám oba pány v čele :-D docela dobře .
Navíc v r.2006 a 2011 jsem v rámci ModellBrna připravoval výstavu klubu voj.historie jehož jsem členem. tím spíše vím jak je složité takovou výstavku připravit ,kolik to stojí času a námahy (včetně koordinace lidí) O penězech nemluvě.
Proto za sebe mohu říci ,a opakuji se ,že já to nebudu kdo se ujme organizace tohoto SIGu (či tématické výstavky říkejte si tomu jak chcete).
Když už tu byl návrh na nějakou tu tématickou výstavku měl jsem za to ,že mít tam skutečnou 911 by bylo zajímavé nejen pro event. učastníky výstavky ,ale i pro návštěvníky ModellBrna.
K "cenám" jen asi tolik ,že "mělo by se" není ve smyslu někdo by to měl udělat ,ale spíše bylo by vhodné lidi co donesou nějaký ten model do výstavky nějak odměnit (byť jen nějakou maličkostí,... ... třeba že si mohou sednout do té skutečné 911ky :) )

Věřím ,že neznalým jsem trochu pomohl....
...a můžeme, pokud se Beaver dobrovolně hlásí jako "hlavas" :P , pokračovat v debatě.
Nechávat to na Wotvírák nevidím jako dobrou věc. Čas je totiž zrádná mrcha.
:-D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Rok ´911

Příspěvekod beaver63 » úte led 15, 2013 9:34 pm

Já nevím proč seš pořád upnutej na tu opravdovou 911 :-k ty chceš sponzorovat její zapůjčení :-k jest-li ano já se tomu nebráním.Proč se musí odměňovat lidi co přinesou model :-k probůh vždyť to je každýho věc jest-li se zúčastní.
Věřím tomu co píše Honza,že zase tak brutální to není.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2936
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Rok ´911

Příspěvekod Matwej » úte led 15, 2013 10:21 pm

Bobře :
....měl jsem za to ,že mít tam skutečnou 911 by bylo zajímavé nejen pro event. učastníky výstavky ,ale i pro návštěvníky ModellBrna.....
Je tam někde psáno ,že tam musí být ?

Honza Hovězák píše,že není nic složitého na domluvě ohledně stolů a místa atd. Ne o vlastním provedení SIGu.
V tom problém nevidím.

Hele uděláme to jinak.

Když tedy jsi tím otcem myšlenky..... :-D

zkus se tedy poptat lidí, kolik modelů porsche 911 (včetně derivátů ?) cca by se sešlo.
Od této informace pak můžeme pokračovat

Add realná 911. Ano jsem ochoten investovat nějaký ten peníz kdyby to bylo reálné 911ku tam mít. Už jen kvůli tomu, že si Paddock může udělat nějakou tu reklamu. Pana Michla se mohu zeptat já (event. Dekon). Řekněme že se sním potkávám od r.1993(ježíš ten čas letí :shock: ).
Dovést Dekonův závodák je reálně asi mimo možnosti ..... :-D (i když vzpomínám si, že bylo pro mne jednodušší dovést na akci Cihelna v Králikách Flak 38 z Francie než od jednoho sběratele cca ve vzdálenosti 30km :wink: )

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Rok ´911

Příspěvekod beaver63 » úte led 15, 2013 10:59 pm

Fajn,ty sháněj velkou,já budu shánět malé :-D

Za sebe můžu říct: 3 hotové,2 před dokončení a začnu dělat další jen co dodělám Vettu :-D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Rok ´911

Příspěvekod Koudy » úte led 15, 2013 11:16 pm

Je jen jedna věc, kterou bysme teď mohli řešit: chceme zorganizovat SIG Paddocku?
Podle toho co psal Hovězí to opravdu není jaderná fyzika, jedinný co potřebujem je nahlásit počet stolů v "zakázaném" prostoru a šéfa akce.

Cedulky s označením si nachystáme dopředu podle seznamu kdo co doveze, zbytek kdyžtak dopíše vystavující na prázdné štítky na místě. Zkusím zařídit nějakou tu ceduli s logem Paddocku a ceduli s nějakýma informacema k 50. výročí Porsche.

Modely si naskládáme sami a předpokládám, že se kolem stolu budem pořád v nějakém počtu motat, tzn. taky si na to sami dohlídnem. A až nás to přestane bavit, tak to sbalíme a nazdar.

Důležitý je, aby byla vůbec vůle a chuť členů Paddocku tento SIG podpořit a dostat tam co nejvíc modelů. Je to nesoutěžní záležitost, tak bych neřešil nějaký strach o kvalitu atd. Stejně tak bych neřešil nějakou cenu za nejlepší model (pokud někdo chce nějakou zasponzorovat, určitě půjde jen pro náš stůl udělat hlasování LÍBÍ-NELÍBÍ a pak cenu udělit). Pro mě bude odměnou to, že se nás co nejvíc sejde, pokecáme, bude tam hodně aut a všem ukážem, že auto-moto není okrajová záležitost, jak si mnozí myslí.

Je zbytečný se tu dohadovat a plácat po zádech za to, co kdo v minulosti udělal, toho je teď plná televize. Kdo chce, tak se do organizace zapojí a kdo ne, tak prostě jen dotáhne modely.
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 77
Registrován: ned říj 21, 2012 10:18 am
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: Rok ´911

Příspěvekod honzahovezak » úte led 15, 2013 11:48 pm

ad Porsche 1:1- zde vidím snad jedinej problém kterej vám to asi vyřeší: muselo by to tam být už ve čtvrtek dopoledne, aby se mohli okolo dát stoly a mohla se na nich dělat další práce (páskování, potahování ubrusem atd.), jak jsou stoly hotový už s tím nejde hnout.

ad výstavka: u sigů se většinou žádný hodnocení nedělá, dává se nějaký poděková ve formě malého diplomu, nějakej upomínkovej předmět související se sigem nebo ve většině případů něco ostřejšího z flašky :) Ale zatím pořádně nevím co chcete: buďto SIG s tématem 50 let Porsche 911, nebo klubovku členů Paddock fóra. Není problém obojí.


Počítá se do skupinovky 911 i VW Brouk? :D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Rok ´911

Příspěvekod dekon » stř led 16, 2013 12:07 am

No já do modelbrna určitě dodělám toho Vaška Polaka,nechtěl jsem už řečit velkou 911,když to výše Reňďa zrušil...
ale Pepu zná Matěj,tak ať se ho zeptá,a já pořeším Vonku,on s tou svoji nejezdí a na výstaviště to má kousek,kvůli své reklamě by za to ani nemusel nic chtít,za zeptání nic nedáme.Pokud jde o naše auto tak ja bych do toho vložil dovoz a prezentaci,jen nevím jaké má Válek s ním tento rok plány,v tom termínu modelbrna se jede český mistrák a zona evropy v poznani...takže pozjišťuju a dám vědět co a jak
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Rok ´911

Příspěvekod beaver63 » stř led 16, 2013 12:08 am

honzahovezak píše:

Počítá se do skupinovky 911 i VW Brouk? :D

Bohužel ne :lol:

Honzo,bude stačit odpověď na to kolik SIGů na Wotvíráku ?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 527
Registrován: pon úno 06, 2012 12:38 pm
Bydliště: Prievidza

Re: Rok ´911

Příspěvekod Janči » stř led 16, 2013 12:12 am

911 mám len jednu, ďaľšie momentálne nechystám, ale za SIG Paddocku som, tam by som toho mohol doniesť viac :wink:
Ján Hanuska

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2936
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Rok ´911

Příspěvekod Matwej » stř led 16, 2013 12:37 am

Fajn :-D
911ku v modelu nemám žádnou.

Koudy :grin: otázka :
Pokud to bude o 911,bude se to(tedy někdo? (třeba i já byť s nechutí a velkým sebezapřením,ale co bych pro Vás neudělal) ) dávat ve známost na "druhé" forum ? Nebo třeba ještě na AF ?
:mrgreen:
Beaver :
ohledně presentu za SIG, moji myšlenku Hovězí ti potvrdil. :wink:

nedělám to rád :
Koudy píše:Je jen jedna věc, kterou bysme teď mohli řešit: chceme zorganizovat SIG Paddocku?
ve smyslu prezentace modelů od členů, nebo jen modelů 911tek od členů Paddocku ?

Podle toho co psal Hovězí to opravdu není jaderná fyzika, jedinný co potřebujem je nahlásit počet stolů v "zakázaném" prostoru a šéfa akce.
ano ,a k tomu aby jsi věděl koilk stolů, potřebuješ znát i předpoklad množství modelů. Šéfem byl jmenován Beaver... :-D

Cedulky s označením si nachystáme dopředu podle seznamu kdo co doveze, zbytek kdyžtak dopíše vystavující na prázdné štítky na místě. Zkusím zařídit nějakou tu ceduli s logem Paddocku a ceduli s nějakýma informacema k 50. výročí Porsche.
Modely si naskládáme sami a předpokládám, že se kolem stolu budem pořád v nějakém počtu motat, tzn. taky si na to sami dohlídnem. A až nás to přestane bavit, tak to sbalíme a nazdar.

Je zbytečný se tu dohadovat a plácat po zádech za to, co kdo v minulosti udělal, toho je teď plná televize. Kdo chce, tak se do organizace zapojí a kdo ne, tak prostě jen dotáhne modely.
Myslím si ,že asi těžko budeš vědět co mám za zkušenosti s přípravami různých akcí, tak jak já to nemohu tušit u Tebe....
V tomto případě skromnost není na místě a je lepší dát to ve známost ...


Matwej

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1007
Registrován: pon úno 06, 2012 9:29 am

Re: Rok ´911

Příspěvekod Poky » stř led 16, 2013 8:11 am

Matwej píše:Věřím Poky, že nemáš čas se vracet k předchozím příspěvkům proto ti připomenu:
Matwej 14 led 2013, 20:09 píše:No :-k :arrow:
- Kdo by ten SIG organizoval ?
- Je známo kde vlastně ModellBrno bude ?
- Byla by vyhlašována nějaká cena ?

Na druhou stranu :
- Mohu zařídit(min.zkusit) i velkou 911ku. Min. dva z mojich zákazníků ji mají ,přičemž je jedna v závodní úpravě se kterou jezdí "kopce" .
- Mohu sponzorovat cenu.
- Mohu pomoci s přípravou (ale rozhodně to nechci plně na svá bedra) .


Jelikož jste si to asi nepřečetli (či už dávno zapoměli) a dál pokračovali ve snění, bylo nutno připomenout tu základní věc.
Protože pokud se nenajde někdo kdo to bude alespoň organizovat je zbytečné pokračovat v dalších debatách.

Nejspíš to asi nevíte, protože to nemám potřebu presentovat,ale vyjma r.2008 a 2011 jsem byl jedním z velkého týmu lidí co ModellBrno chystali.(což ostatně Hovězí ví). Tudíž vím co a jak ohledně SIGů a doprovodných výstav znám oba pány v čele :-D docela dobře .
Navíc v r.2006 a 2011 jsem v rámci ModellBrna připravoval výstavu klubu voj.historie jehož jsem členem. tím spíše vím jak je složité takovou výstavku připravit ,kolik to stojí času a námahy (včetně koordinace lidí) O penězech nemluvě.
Proto za sebe mohu říci ,a opakuji se ,že já to nebudu kdo se ujme organizace tohoto SIGu (či tématické výstavky říkejte si tomu jak chcete).
Když už tu byl návrh na nějakou tu tématickou výstavku měl jsem za to ,že mít tam skutečnou 911 by bylo zajímavé nejen pro event. učastníky výstavky ,ale i pro návštěvníky ModellBrna.
K "cenám" jen asi tolik ,že "mělo by se" není ve smyslu někdo by to měl udělat ,ale spíše bylo by vhodné lidi co donesou nějaký ten model do výstavky nějak odměnit (byť jen nějakou maličkostí,... ... třeba že si mohou sednout do té skutečné 911ky :) )

Věřím ,že neznalým jsem trochu pomohl....
...a můžeme, pokud se Beaver dobrovolně hlásí jako "hlavas" :P , pokračovat v debatě.
Nechávat to na Wotvírák nevidím jako dobrou věc. Čas je totiž zrádná mrcha.
:-D


No tak jses nám tu hezky pochválil, ale působil jsi na mě že jsi to chtěl zaříznout hned z kraje. Beavre přišel jen s nápadem, začlo se to tu řešit čistě a jen na teoretické bázi co by se eventuelně dalo. Pokud jde o velké auto, tu možnost mám taky, ale asi nepřesvědčím bratránka aby s ním jel 2000 km kůli čtyřem dnům.
Zcela upřímně, rozumnější by mi přišlo umím /neumím než: řešíte píčoviny. Toť vše co jsem k tomu ochoten říct.
Chci louku na samotě v horách, stádo koz, zahodit mobil a všichni mi můžou...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Rok ´911

Příspěvekod ron » stř led 16, 2013 8:43 am

nechceli ste riesit paddock stol? nieco sa mi mari. ak ano, tak vramci neho sa vycleni cast, kde sa tie 911 daju. uprimne, kto si mysli, ze do juna ich bude postavenych viac, ako ... co ja viem, 2? a dat k nim nejaku specialnu, inu popisku. ale ak sa paddock stol ani teoreticky neriesi, tak som nic nepovedal.
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Rok ´911

Příspěvekod Koudy » stř led 16, 2013 9:05 am

:shock: :shock: Tohle je fakt marný. Matěji, co furt řešíš? Prostě to bude SIG Paddocku, tzn. co nejvíc členů a modelů. Když bude i dost modelů 911, tak se dají na jedno místo a k tomu nějaký označení, že je to z důvodu 50. výročí. Ale SIG bude jen jeden, aspoň tak to chápu od začátku :-k

Říct, že šéfem byl jmenován Beaver a hodit to na něho mi moc dobrý nepřijde. Stejně tak jako řešit počet modelů půl roku dopředu. Stále žiju v domnění, že se o ty stoly postaráme tak nějak všichni, kteří tam budem, nějak se prostřídáme atd. Pokud to chceme celý hodit na jednoho člověka (včetně hlídání během akce), tak to nemá smysl dělat...

Matěji, je mi jedno co a jak jsi kde organizoval (bez urážky). Jen mám od začátku pocit, že z toho na jednu stranu chceš mít monstr akci se skutečnou 911, cenama a nevím čím a na druhou už od začátku dost hlasitě dáváš najevo, že pro to nic neuděláš :-k

Je půl roku do začátku akce, už se tu jmenují šéfové a řeší pitchoviny kdo co bude dělat a kdo co nebude. No, na mě to působí tak, že děláme všechno proto, aby žádný SIG nebyl :D :D :D
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

PředchozíDalší

Zpět na AKCE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků