Registrovat

Rok ´911

Akce, výstavy a různé srazy
Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Rok ´911

Příspěvekod beaver63 » pon led 14, 2013 7:01 pm

Dobré zprávy vespolek,

ten název vlákna nepatří k žádné významné události u nás. Jde o výročí jedné z největších automobilových legend Porsche 911. Neskutečných 50 let #-o
Co tedy letošní rok věnovat stavbě,stavbám ´911 ? Přiznám se,že tímto holdem jsem se nechal inspirovat z AF. Zachoval bych stejná pravidla:
1/ Stavěla by se nejen ´911,ale i její deriváty a to jak civilní tak závodní
2/ Jakékoli měřítko
3/ Akce by trvala po celý rok 2013
Kdo by se chtěl zúčastnit,tak si dá před název do závorky /rok 911/

Ještě mě napadlo udělat na Modellbrnu SIG z ´911 samozřejmě i z těch co už máte postavené,protože vím,že by vás spousta ji nestihla do června postavit a určitě mate doma tuto legendu.
Další nápady jsou vítány.

René

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Rok ´911

Příspěvekod bazilišek » pon led 14, 2013 7:20 pm

Jako nápad se mi to líbí. Mám návrh o založení chlívku tématických staveb, kde by se taková témata mohla vyskytovat? :wink:
....to už je padesát let legendy fuč....... :shock:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2936
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Rok ´911

Příspěvekod Matwej » pon led 14, 2013 8:09 pm

No :-k :arrow:
- Kdo by ten SIG organizoval ?
- Je známo kde vlastně ModellBrno bude ?
- Byla by vyhlašována nějaká cena ?

Na druhou stranu :
- Mohu zařídit(min.zkusit) i velkou 911ku. Min. dva z mojich zákazníků ji mají ,přičemž je jedna v závodní úpravě se kterou jezdí "kopce" .
- Mohu sponzorovat cenu.
- Mohu pomoci s přípravou (ale rozhodně to nechci plně na svá bedra) .

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Rok ´911

Příspěvekod Koudy » pon led 14, 2013 8:21 pm

A nechcete to udělat stejně jako se Skupinovkou? V tomto tématu by se přihlásil každý, kdo se chce zúčastnit a stavba by byla v jeho "garáži". :-k
Nápad je to dobrý, mám doma Toivonenovu 911 SCRS, ale do Modellbrna to určitě nedám...
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Rok ´911

Příspěvekod dekon » pon led 14, 2013 8:29 pm

to je dobrý nápad,Renďo.Já bych mohl domluvit Vonkovo 996 GT3 RSR jel s ní i FIA GT a možná i naši...RSR.
a snad i ja dokončím 934... :grin: když už se učastním s ní i na AF...
Skusil bych i Pepu Michla,pokud nepojede nejaký kopec v termínu Modelbrna,má nádhernou 911 carrera RS
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Rok ´911

Příspěvekod ron » pon led 14, 2013 9:04 pm

ehm, jedna skupinovka uz bola...
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1007
Registrován: pon úno 06, 2012 9:29 am

Re: Rok ´911

Příspěvekod Poky » pon led 14, 2013 9:27 pm

Já se zpočátku lekl že se budou slavit sanitky a cajti z júesej!

Se skupinovkou bych byl opatrnej! ZNáte se! :-D
Chci louku na samotě v horách, stádo koz, zahodit mobil a všichni mi můžou...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Rok ´911

Příspěvekod beaver63 » pon led 14, 2013 9:44 pm

Koudy píše:A nechcete to udělat stejně jako se Skupinovkou? V tomto tématu by se přihlásil každý, kdo se chce zúčastnit a stavba by byla v jeho "garáži". :-k

Já bych to nechtěl jako skupinovku,já bych to viděl jako na AF kdo chce dá ve své "garáži" před název modelu do závorky /Rok 911/ toď vše,ale to jsem psal na začátku.
Matwej: s Modellbrnem máš pravdu,je otázkou kde bude ...
já za sebe nemusím žádnou cenu,možná na konci udělat anketu o nejlepší model ...
modely 1:1 by byly skvělé,ale já nevím jak to chodí na parkovištích při MB ?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1007
Registrován: pon úno 06, 2012 9:29 am

Re: Rok ´911

Příspěvekod Poky » pon led 14, 2013 11:33 pm

Proč zrovna parkoviště?
Chci louku na samotě v horách, stádo koz, zahodit mobil a všichni mi můžou...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Rok ´911

Příspěvekod beaver63 » pon led 14, 2013 11:49 pm

Myslíš jako je dát dovnitř? Otázkou je v kterém pavilónu to bude ?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1007
Registrován: pon úno 06, 2012 9:29 am

Re: Rok ´911

Příspěvekod Poky » pon led 14, 2013 11:59 pm

Přesně tak. Já myslím že do každého pavilonu se dá zajet. Akorát by se to muselo ošéfovat asi den předem. Domluvit se s Vacátkem a spol by nebyl problem. Už kdysi tam měli klucí dvě okruhovky.
Chci louku na samotě v horách, stádo koz, zahodit mobil a všichni mi můžou...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Rok ´911

Příspěvekod beaver63 » úte led 15, 2013 12:35 am

Kdyby to zůstalo v "Béčku " tak by asi nebyl problém :-k

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2936
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Rok ´911

Příspěvekod Matwej » úte led 15, 2013 9:38 am

Pánové řešíte píč*viny. :roll:

Úplně jako první řešte prosím to ,že bude někdo kdo řekně : " já se postarám o organizaci a beru si to na svá bedra"
Pokud se nikdo takový nenajde, je tato debata zbytečná.

Takže je někdo takový, že se té organizace plně ujme ?

pro Dekona : myslel jsem ,že p.Michl ml. má čistou 911 (a otec si ji pujčuje na vrchy :-D )


pro Bobra : měl by se min.udělat nějaký present pro účastníky.....

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Rok ´911

Příspěvekod Koudy » úte led 15, 2013 10:34 am

Matěji, organizovat by to měl někdo, kdo má nějaký kontakty na pořádající klub, zná ty lidi a může s nima komunikovat. Taky by to měl být někdo z Brna nebo okolí, těžko to bude řešit (a před konáním chystat) někdo, kdo bydlí 200 km daleko.
A trpný rod "měl by se udělat..." asi taky není na místě, samo se ještě nikdy nic neudělalo. :wink: Na prezenty bych se vykašlal, nehledě na to, že to asi nebude zadarmo a kdo to zaplatí? Možná bysme se mohli domluvit na tričkách Paddocku, ale víme, jak to dopadlo s trikama na Burnout...

Všichni makáme, takže asi se toho nikdo plně neujme, ale ve dvou nebo třech lidech bysme to pořešit mohli. Pokud platí datum, uvedené na MF a to 21. - 22. 6. 2013, tak v té době budu mít úplně jiné starosti než modely nebo Modellbrno, možná se ani nezúčastním. Nicméně dopředu můžu nachystat nějaký plakát nebo ceduli (jako byla třeba v Třebové u stolu Colin McRae Tribute), štítky atd. Ale to je tak maximum, co do toho můžu vložit. Takže místo otázek: a kdo to za nás udělá? se rovnou hlásím, že pomůžu.

Co se týká vystavení závoďáku, tady bych byl možná s nadšením opatrnější. Už jednou jsem něco podobnýho řešil, když jsem chtěl domluvit Octavii WRC, případně kitovou Ibizu na jeden veletrh. Pokud jsou lidi v týmu normální a berou to jako prezentaci, tak se určitě domluvit dá všechno (ideálně pokud někdo někoho zná osobně), ale potom je potřeba řešit věci jako:
- doprava auta. Nevěřím, že někdo poveze auto na přívěsu na místo zadarmo, tzn. z čeho a kdo zaplatí dopravu?
- zajištění exponátu. Je potřeba zajistit, aby nikdo z auta nic nesebral, do ničeho nevrtal nebo do toho nelezl. Pokud tam bude někdo z týmu, aby mohl o autě povykládat, možná bude chtít ten čas zaplatit, min. je slušnost se mu postarat o jídlo a pití, to taky něco stojí. Pokud by to nechali na nás, kdo se obětuje a stráví celý den u auta a přijde tak o výstavu a pokec s ostatníma?

Držel bych se při zemi. Největší odměnou by mohlo být to, že se akce podaří, sejdem se v co největším počtu, Paddockforum bude vidět a žádný model se neukradne nebo nezničí.
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1007
Registrován: pon úno 06, 2012 9:29 am

Re: Rok ´911

Příspěvekod Poky » úte led 15, 2013 12:35 pm

Matěji chytrej jak rádio umím být taky. Co se týče kontaktů ma pořádající klub, neni to z mé strany problem, znám se osobně jak s Alešem Peříkem, tak Peťou Vackem, zavolat jim taky neni problem, myslím že by kluci byli i rádi a prostor by nám samozřejmě po dohodě dali. To všechno se dá. Zatím se to tu řeší na teoretické bázi, podstatné by bylo zajistit auto. Já osobně žádnou 911 doma nemám, nevejde se mi do garáže, už tam mám Astona takže tím sloužit nemůžu. A jak píše Kouďák, mám to trošku z ruky, takže jediný co jsem schopen nabídnout je ta domluva s organizátorem na prostoru.
A zatím se to tu řeší na teoretické bázi. Jestli ti to přijde jako píčovina, prosím...

Howg
Chci louku na samotě v horách, stádo koz, zahodit mobil a všichni mi můžou...

Další

Zpět na AKCE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků