Registrovat

Barum rallye 2012

Akce, výstavy a různé srazy
Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod Koudy » čtv zář 06, 2012 6:22 pm

Poky: zajímavý je, že potom tihle lidi v diskusích na ewrc vypisují, jak lidi lezou do únikovek a nepřemýšlí o výběru místa :?
Když jsme s kamošem jeli v 2006 vyškovskou rally, zapamatoval jsem si jedno místo, kterýmu jsme pak říkali, "hnízdo fotografů". Byl to rychlý příjezd k mostku a za ním 90° odbočení doprava na šotolinu. S driftující mladoboleslavskou bestií jsme byli ještě celkem neškodní, pak mezi ně vletěl kdosi ze špičky s Myšákem a moc nechybělo a havrani měli práci. Fotku z toho místa jsem nenašel (ale byla i na ewrc a "nesmrtelní" si ještě pochvalovali, jak se tam dobře fotilo), ale na výjezdu ze zatáčky to vypadalo úplně stejně. #-o #-o
Přílohy
Hnízdo nesmrtelných...
To je ta situace, auto už odjíždí po krizovce...
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1007
Registrován: pon úno 06, 2012 9:29 am

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod Poky » čtv zář 06, 2012 7:33 pm

Ty sedící by toho jistě zvládli! Stejně jak ten chlapík co ho sestřelil rotoaviatik... Woe to žasneš, ale to se asi na tý rallyparty neřešilo. Ale jakmile sestřelej prvního, tak RZ nerušit, naopak, je tam na své riziko...
Chci louku na samotě v horách, stádo koz, zahodit mobil a všichni mi můžou...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod Koudy » čtv zář 06, 2012 7:57 pm

Stačí si přečíst diskuse na ewrc a nestačíš se divit, všichni jsou hrozně chytří, všichni ví jak tomu šlo zabránit a jak každý posuzuje předem zatáčku z hlediska bezpečnosti a fyzikálních zákonů :D

Tohle je ovšem perla, na kterou jsem odpoledne narazil a musím se podělit (zdroj: diskuse na ewrc.cz)
Modelová situace: vidíš, že někde stojí naprosto nevhodně tři vožralý lidi. Ze skupiny asi dvaceti lidí seš sám, kdo jde z kůží na trh a oni tě samozřejmě pošlou do prdele. Když ale ve skupině bude dalších 10lidí, který bude spojovat nějaký společný poznávací znak, přidají se k tobě a pomůžou ti, navíc pro toho prvního kdo se ozve je to snazší když uvidí že tam neni "sám". Je tu o psychologii jedince a stáda. Jako jednotlivec proti stádu nezmůžeš nic. Stádo proti jednotlivcům je o něčem jiném. Jako platforma by mohli sloužit weby EWRC, RM, AS nebo SMN...

Poznávací znamení: nejvíce je ve skupině vidět hlava, tzn. čepice. Barevných čepic je spousta, ale když vezmu v potaz, že na rally chodí ve většině chlapi, tak jako nejméně obvyklá barva na hlavě rallyfandy mi vychází třeba růžová (těch pár holek s růžovou čepicí na rally nebude až tolik) Alternativně třeba vesťácká žlutá. Ale ty růžový sou dostupnější. Mohlo by se to odstartovat už na Příbrami, kde by to současně mohlo být i jako vyjádření soustrasti rodině toho hasiče.


Takže až na rally uvidíš tlupu fans v růžových čepičkách (prý může být i ta gumova koupací), tak víš, že je to v pořádku, ochrání tě a jsi na bezpečném místě. Problém bude až se spleteš a vlezeš mezi partu buzerantů :lol: :lol: :lol:
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1007
Registrován: pon úno 06, 2012 9:29 am

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod Poky » čtv zář 06, 2012 8:15 pm

Mimojiné 50m od toho místa stál i starej Valda.
Chci louku na samotě v horách, stádo koz, zahodit mobil a všichni mi můžou...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2061
Registrován: pon úno 06, 2012 11:02 am

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod sete » čtv zář 06, 2012 8:45 pm

někde jsem četl že i Martim Prokop stál během Barumky tak jako by ho už omrzel život.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 254
Registrován: pát úno 10, 2012 10:03 pm
Bydliště: LIBEŘ , PHA-ZÁPAD

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod skorpik » čtv zář 06, 2012 8:58 pm

Já byl v sobotu v Radotíně na EDDA cupu (závody aut do vrchu) , jednak jsem si připadal jak v Konici u Prostějova před 30ti rokama, tam jsem byl na vojně a jezdilo se tam defacto to samé , ale co mne zaujalo......samá škůdka.....a že se to jelo mezi svodidlama v chráněné rezervaci ,tak ani noha na nebezpečném místě...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1007
Registrován: pon úno 06, 2012 9:29 am

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod Poky » čtv zář 06, 2012 9:11 pm

No počítám že to stejně nevyřešíme. Včera jsem říkal kolegovi (motá se okolo Kresta racingu), že by měli tomu jejich superstar pořídit nějakého tiskového mluvčího. V bedně vypadal ajko kdyby mu umřela celá rodina na černej mor a ta věta že se rally musí zpomalit ne kůli jezdcům ale divákům mi přišla padlá na hlavu, takže počítám že až pojedu na Příbram tak zamlíkovaný budou u každého diváckého místa i stánky s buřtama 200 m daleko a u takovýhle kde se to stalo zase nic a nikdo. Na druhou stranu ono je to těžký, chybovat může každej a kdekoliv... I když třeba konkrétně Kopáčka bych zpátky posadil to Fabie, tam mu to šlo i když vykřikoval že auto jede pomalu.
Chci louku na samotě v horách, stádo koz, zahodit mobil a všichni mi můžou...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod Koudy » čtv zář 06, 2012 9:43 pm

Máš recht Poky, řeči nic nevyřeší. Pásky dáme 200 m od tratí, jezdcům se dá pod plynový pedál dřevěný špalíček, aby nelítali a vstupný bude 500. Když je to sport pro bohatý, tak ať kolem tratí nefandí socky :mrgreen:
Nejvíc mě ale pobavily přenosy v TV a rozhovory s Eurosportem, hlavně když dali otázku skokanovi Odložilíkovi, ten jen odpověděl: "maj koudrajvr", tak se přesunuli i s kamerou na druhou stranu k Marťovi Turečkovi, dali mu stejnou otázku a on řekl: "COOOO????", pak se otočil na Odložilíka a povídá "jedem pryč" :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1007
Registrován: pon úno 06, 2012 9:29 am

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod Poky » čtv zář 06, 2012 9:56 pm

Nebyl jedinej! Nou špík engliš tam řeklo víc borců :grin:
Chci louku na samotě v horách, stádo koz, zahodit mobil a všichni mi můžou...

Předchozí

Zpět na AKCE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků