Registrovat

Barum rallye 2012

Akce, výstavy a různé srazy
Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Barum rallye 2012

Příspěvekod Matwej » pon srp 27, 2012 9:54 pm

Michal G tu nadhodil ,že by jel na Barumku. Dneska jsem u něj seděl a domluvili jsme se ,že v sobotu pojedem. Chtěl bych se zeptat zda ještě někdo (např. z Bučánek) nehodlá se přidati.

Samozřejmě oficiální stránky BR mám již prostudovány, hrubý časový harmonogram udělán, zajímavá místa a přístupy k nim na Google mapě najita, ale...
Jelikož jsem na BR 22let nebyl a nyní nevím jak se na lopatu sedá ,ptám se kolik RZ se dá tak okouknout ,zda ještě někdo z těch co žijí za Jihlavou kde začíná divoký Západ , pojedou, zda si někde dáme sraz nebo vše necháme náhodě , jak je to praktikuje se vstupným na RZ a do servisu atd.

:wink:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod Koudy » pon srp 27, 2012 10:19 pm

Matěji, na sobotu se mi sešly tři akce. Koncert ve Vyškově, kde bude kamoš ze Strakonic, se kterým mám příležitost se ožrat jen jednou za deset let :-({|= . Do toho mi dneska volali, že v sobotu v 18 hodin máme první trénink na ledě. A ještě ta Barumka...

Zatím nevím, jestli bych jel sám nebo s tatíkem, ten maká na Admiral rally, která se jede týden po Barumce, no snad bych ho zlomil. Pokud by nejel, tak bych asi volil variantu, že nechám auto ve Vyškově u našich a jel bych s tebou a Michalem jedním, ať nejedu sám. Ale to vás zase nechcu omezovat časově, kvůli stihnutí trenálu (v 17.45 ve Vyškově). I když bych rád s Volvem zkusil výjezd na mez nad Biskupicema, když už to zvládne i to Subaru :wink: .

Vstupný už hodně let neřeším, mám licenci FIA (pár let propadlou), se kterou vždy zamávám před očima výběrčím a pak rychle mizím v davu (vyzkoušeno i na MS). A většinou to řeším tak, že o zbytku bandy tvrdím, že jdou se mnou. Hlavní je nezastavovat se a nediskutovat [-X Když pojede tatík, budou licence dvě, do každýho auta dáme jednu a bude to jednodušší.

Harmonogram většinou řešíme na benzince ve Vyškově, ale dva roky zpět to bylo vždy tak, že se jelo na start Pinduly, pak servis (kde je ale poslední dobou prd vidět - loni bylo ozdobou servisu setkání s Pítrem), pak se jelo na Bunč, kde je v lese dost zajímavých míst, včetně partyzánské hájenky s propracovaných catteringem :celeb:

Možná se na první trenál moc lidí nepřihlásí a padne to, pak by byla Barumka jistá.
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 344
Registrován: pon úno 06, 2012 9:42 am
Bydliště: Blansko

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod Michal G » pon srp 27, 2012 11:23 pm

Myslím, že na trenik by ses mohl vysrat. Barumka je jednou za rok.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod Matwej » úte srp 28, 2012 9:25 am

Moje vize byla taková :
2RZ do Hvozdné ( sem 49°15'20.274"N, 17°45'43.086"E , nebo na náměstí do dědiny :x )
pak na 2RZ historiků což je Lukov někam sem ( 49°18'35.362"N, 17°46'35.209"E) mělo by se tam dát v poho dostat z Kašavy-Bílý kopeček silnicí
tam zůstat na RZ6 která se jede 14:41 pak se pohnout na servis do Otrokovic cca 16:40h a pak na konec RZ9 pod Tesák (18:40) a když se bude chtít tak cestou domů ještě servis v Otrokovicích .
:-k
:idea:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod Koudy » úte srp 28, 2012 9:33 am

Michal: A taky je čímdál horší...
Když se teď dívám do mapy, tak krásná a těžká RZ Biskupická (hlavně sjezd od letiště do cíle, kde jsme byli loni) se nejede. Start Pinduly je podle mě nezajímavý a nudný, můžeš tam jít 4 km dál do lesa a stejně nenajdeš zajímavé místo (na vlastní nohy vyzkoušeno). Bunč se jede až v neděli a to stejně vypustili nejhezčí část RZ - výjezd lesem od Zdounek k hájence Bunč, kde byl i těžký skok.

Hezká RZ je Tesák (u Bystřice pod Hostýnem), tam se dostaneš jen diváckým místům a na těch bývá mraky lidí. Byl jsem tam dvakrát na motorce s kamošem, který tam bydlí, jsou tam super místa, ale musíš polňačkama nebo lesníma cestama, chce to tam znát.
Určitě se i letos najdou dobrý místa, ale když jsem si prohlídnul ty sobotní mapy, tak je to pro mě ještě míň zajímavý. A do servisu asi nemá ani smysl chodit, loni byly všude zábrany, jeden stánek s jídlem (podle reakcí lidí na ewrc.cz z toho mělo hodně lidí střevní problémy).
Se mnou asi nepočítejte...

Edit: Matěji, ale musíš počítat s dostatečnýma rezervama na přejezdy, pojede spousta lidí, většinou je to složitější s parkováním. Loni mě a Smaržu policajti nutili zaparkovat auto na silnici po směru jízdy hned pod horizontem!!!! Takže stačilo, aby si tam nějaký dement hrál na závodníka a měl bych ho v kufru. O pár metrů v dědině bylo mraky místa k parkování, ale orgáni byli nekompromisní, nikam tě nechtěli pustit, nesměl jsi dokonce stát ani na parkovišti v té dědině! A nedělám si iluze, že letos to bude lepší. #-o
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod Koudy » úte srp 28, 2012 11:18 am

Barum Rally je premiérově ve své historii přenášena živě televizní stanicí Eurosport a obdobnou premiéru zažije ´Barumka´ a rychlostní zkoušky z rally také na českém sportovním kanálu ČT4. Vysílat se budou v sobotu slušovická RZ 2 a RZ 4 (10:00-11:00 a 13:00-14:00) a v neděli ve stejných časech rychlostní zkouška Maják-RZ12 a RZ15, která je současně i poslední zkouškou celé soutěže.

Takže asi není co řešit...
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod beaver63 » úte srp 28, 2012 6:45 pm

Michal G píše:Myslím, že na trenik by ses mohl vysrat. Barumka je jednou za rok.

To víš,že jo,vždyť má stejně pan admin po prázdninách fyzičku v pjerdeli :lol:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod Koudy » úte srp 28, 2012 6:50 pm

Beaver: co to kecáš, nedávno jsem z gauče dal celou olympiádu :D
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod beaver63 » úte srp 28, 2012 6:55 pm

Tak to můžeš dát i ten tréning,napíšeš jim třeba SMS,že seš v duchu s nima ... \:D/

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod dekon » úte srp 28, 2012 7:11 pm

Koudy píše:Beaver: co to kecáš, nedávno jsem z gauče dal celou olympiádu :D
beaver63 píše:Tak to můžeš dát i ten tréning,napíšeš jim třeba SMS,že seš v duchu s nima ... \:D/

:grin: :grin:
vy jste kousci...
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 821
Registrován: pon úno 06, 2012 12:37 pm
Bydliště: gaštanová 4,Spišská Nová Ves,05201

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod PeťoWRC » úte srp 28, 2012 8:53 pm

Díky Koudy..aj pre mňa to bolo fajn nečakané stretko aj keď narýchlo.. :-D ...viem si predstaviť ako by to dopadlo,keby sme to celé absolvovali spolu s tou kopou slivovice,ktorú sme my mali v aute a na penzione... #-o :? :grin: Inak máš pravdu..ten servis stál za prd..nevidel som takmer nič..asi to robia pre seba,neviem aký to má zmysel nepustiť ľudí do ohňa...je to smutné...pre mňa osobne boli časi 2000,01,02,03 tie naj a to som mohol kľudne vojsť aj ku Kuligovi pod stan a ďalším...a konkurencia je čím ďalej tým slabšia...čo je to za nezmysel,že sa tam škodovka bije sama zo sebou... :o :o to už ani nie je pravda...barumku mám rád kvôli atmosfére,je to špica,tohto roku ale vynechávam z prac.dôvodov barumku vynechávam..škoda,aj keď to už nieje to,čo to bolo kedysi... :cry:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod Koudy » úte srp 28, 2012 9:21 pm

Regner (ředitel Barumky a majitel firmy, která to pořádá) se nikdy netajil tím, že Barumka je výdělečný byznys a diváci jsou nutný zlo.

Doby, kdy na Barumce bylo 130 aut (z toho cca 20 WRC) a návštěva 400 000 diváků jsou dávno pryč. V té době jsme měli s vyškovským rallyklubem na starosti RZ na Bunči a měli jsme tam přes 100 pořadalů, ale se zvládlo množství diváků. Rally upadá celosvětově, od národních mistráků až po mistrovství světa. Na letošní britskou rally se přihlásilo 31 posádek!!!! :(((
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2061
Registrován: pon úno 06, 2012 11:02 am

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod sete » úte srp 28, 2012 9:32 pm

jj ta Británie je ubohá ale zase který pořadatel může říct že témeř polovina startovního pole jsou vozy WRC :grin:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 821
Registrován: pon úno 06, 2012 12:37 pm
Bydliště: gaštanová 4,Spišská Nová Ves,05201

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod PeťoWRC » úte srp 28, 2012 10:03 pm

Tak,tak..všetko smeruje do takej riti,že až.Tak,ako sa všetko kurví v živote,tak aj v našom krásnom športe...všetko je o peniazoch,preto aj plánujem z rodinou odchod zo slovenska.V čechách je aspoň na čo sa pozerať,keď ideš na rally..u nás je to o hovne,polka poľa samý zbohatlík..jedine tak berešovci sú špica,inak samá voda,o ničom...špičku nemáme žiadnu a talenty ani slichu...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Barum rallye 2012

Příspěvekod Matwej » ned zář 02, 2012 12:35 am

Jedne Fotka (zatím ).
Ti co u toho byli, vědí . :-D


Zítra více, kofein z vyškovské benzinky vyprchal...
:sleep: :sleep:

Další

Zpět na AKCE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků