Registrovat

Skupinovka

Akce, výstavy a různé srazy
Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Skupinovka

Příspěvekod Koudy » stř čer 27, 2012 2:40 pm

Start: 1. 8. 2012
Konec: 1. 11. 2012. V případě, že se tou dobou bude konat Burnout, může být deadline Burnout, kde to můžem i odprezentovat. Kdo nepojede, pochlubí se ve své Galerii. Kdo nestihne, dostane ban nebo bude jeho fotka týden v hlavním banneru jako Flákač roku :mrgreen: Výmluvy typu "musel jsem se starou k moři" NEBUDOU akceptovány!

Pravidla: stavba bude probíhat u každého v Rozestavěno, sem napíšeme soupisku a každý sem vloží fotku krabice s modelem a novinama s datem začátku Skupinovky (případně jiným důkazem, že model není rozdělaný před startem).
Začátek stavby nesmí být před datem 1. 8. 2012, pozdější start je možný.
Model musí být "brand new", počet modelů je min. 1 kus, pokud přihlásíte víc kusů, musí být všechny dokončeny. Takže je to na uvážení a silách každého soudruha...
Použití brzdovky je povoleno v neomezeném množství.

Ocenění: žádné není. Musí vám stačit, že jste zvládli model za 3 měsíce a psychicky se u toho nesložili.

Potencionální ozdoby banneru: Aress, Brácha, Matwej, Dale, Beaver, Sete, Marco, Koudy, Dekon, Smarža, Škorpík, Bazi, Kárl
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1007
Registrován: pon úno 06, 2012 9:29 am

Re: Skupinovka

Příspěvekod Poky » stř čer 27, 2012 2:45 pm

Mám ti poslat nějakou tvojí fotku aby jsi věděl co do banneru dát?
Chci louku na samotě v horách, stádo koz, zahodit mobil a všichni mi můžou...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 254
Registrován: pát úno 10, 2012 10:03 pm
Bydliště: LIBEŘ , PHA-ZÁPAD

Re: Skupinovka

Příspěvekod skorpik » stř čer 27, 2012 7:03 pm

Čauky a můžu do 10tého dodělat bok , aby bylo vidět co vlastně budu dělat ??? :P :P :P Abych nedostal ban , ještě než budu mít základ ???
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Skupinovka

Příspěvekod Koudy » stř čer 27, 2012 9:02 pm

Škorpík: musí to být úplně nový model, nic rozdělaného, takže bohužel.
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Skupinovka

Příspěvekod Koudy » ned črc 01, 2012 7:01 pm

Když vidím jak se momentálně daří, tak se chci zeptat, jestli neposunem termín startu třeba o měsíc. V týdnu jsem stříkal kastli a podvozek barvou (akrylka), která je za normálních podmínek suchá za pár hodin.
Dneska, po cca 5 dnech je barva na dotek pořád lepkavá, sice nenechává obtisky, ale moc bych na to šahat nechtěl. Teď večer mám v obýváku v podsklepeným rodinným domku 26 st, dokážu si přestavit, že v paneláku je ještě víc. Tak mě napadlo, jestli to za takových podmínek má smysl?
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Skupinovka

Příspěvekod beaver63 » ned črc 01, 2012 7:40 pm

Klidně,třeba k 1.8. 8)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 527
Registrován: pon úno 06, 2012 12:38 pm
Bydliště: Prievidza

Re: Skupinovka

Příspěvekod Janči » ned črc 01, 2012 7:48 pm

No mne by práve vyhovovalo čím skôr, tým lepšie. Ak sa to začne koncom prázdnin, tak mi môžete dať rovno ban :lol:
Ján Hanuska

Příspěvky: 256
Registrován: pon úno 06, 2012 9:59 am
Bydliště: Brno

Re: Skupinovka

Příspěvekod Brácha » ned črc 01, 2012 9:33 pm

A co uzávěrka, zůstane stejná? Já se začátku přispůsobím, když tak vyberu Lego o míň kostkách.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Skupinovka

Příspěvekod bazilišek » ned črc 01, 2012 10:22 pm

Koudy píše:Když vidím jak se momentálně daří, tak se chci zeptat, jestli neposunem termín startu třeba o měsíc. V týdnu jsem stříkal kastli a podvozek barvou (akrylka), která je za normálních podmínek suchá za pár hodin.
Dneska, po cca 5 dnech je barva na dotek pořád lepkavá, sice nenechává obtisky, ale moc bych na to šahat nechtěl. Teď večer mám v obýváku v podsklepeným rodinným domku 26 st, dokážu si přestavit, že v paneláku je ještě víc. Tak mě napadlo, jestli to za takových podmínek má smysl?


s tím vedrem mi povídej.
Na čas jsem slaměnej vdovec, protože Lucka má angínu, rostou jí stoličky a končí jí zánět nosohltanu, a tak den líp přežije u tchánečka s tchýní kde mají celej den příjemných 21-22 stupnů. No a já v podkroví žiju v 37 stupních a to se mi teda nechce ani modelařit, ikdyž tu mám klid.
I teď když venku bouří a je tam už jen 24 tak v bytě mám 28 :(((

Takže pokud něco vyhlásíte, tak se asi budu držet při zemi a dám si tak jednu třiačtyřicetinu.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Skupinovka

Příspěvekod Koudy » ned črc 01, 2012 10:29 pm

Konec bysme samozřejmě taky posunuli, ať jsou na stavbu 3 měsíce. Možná jsem někde udělal chybu, ale vzhledem k tomu, že jsem kastli a podvozek stříkal pokaždé v jiný den, tak není možný, abych barvu blbě naředil. Navíc se ředí jen minimálně - dobře kryje.
Spíš by mě zajímalo, jestli už měl někdy někdo podobný problém, přisuzuju to tomu vedru. :-k
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Skupinovka

Příspěvekod beaver63 » ned črc 01, 2012 10:31 pm

Možná se ta kastle potí jak prase jako všichni ostatní :-k :grin: To je ta super barva.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Skupinovka

Příspěvekod ron » ned črc 01, 2012 10:51 pm

no hlavne to mas nejake divne, pretoze cim teplejsie, tym lepsie by to malo schnut nie? navyse, mame suche dni. ibaze by u vas bolo nejak vlhko (to by hralo rolu, ale nemyslim, ze je to tak).
a vobec, auta smerom na lesk nemas co striekat akrylkou, sorry :P

ja mam s touto klimou velky problem samo o sebe. uz som nad tym dumal, ci sa vobec pridam, pretoze skupinovka na leto je, mierne povedane, diskutabilna. takze ja osobne posun terminov privitam.
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Skupinovka

Příspěvekod Koudy » pon črc 02, 2012 7:50 am

Ron, Beaver: na menších dílech to uschlo celkem rychle, ale kastle a podvozek na dotek trošku lepí. Možná bych se měl vykašlat na experimenty a koupit bílou od Zera, ale tohle je barva Lechler, tzn. Zero :-k Vlhost je možná vyšší, i když mám podsklepené barák, tak to tam některý dny je jak v pračce.
Každopádně to byl asi blbé nápad, v těch vedrech se nechce nikomu nic, můžem to klidně nechat na srpen nebo na září. Taky to teď zabalím - budu čekat, až uschne barva 8)
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Skupinovka

Příspěvekod ron » pon črc 02, 2012 9:43 am

zasadna otazka. ten lechler, to si pytas / predavaju ti to ako: waterborne / vodovku / low VOC, alebo ako klasicku rozpustadlovku (dnes povolenu len ako farbu na specialne vozidla, stavebne stroje, motorky, zachranarov atd) ???
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Skupinovka

Příspěvekod Koudy » pon črc 02, 2012 10:49 am

Rone, je to vodou ředitelná barva (Hydrofan), doporučují ředění 20 - 30 %. Ředím to od oka, spíš míň...
K ředění mi doporučili vodní ředidlo, ale prý můžu bez problémů použít i vodu nebo líh. Řdil jsem to lihem, až budu stříkat zase, zkusím vodu.
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Další

Zpět na AKCE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků