Registrovat

Eday 2014

Akce, výstavy a různé srazy
Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Eday 2014

Příspěvekod bazilišek » sob zář 27, 2014 9:07 pm

Časem sem dám fotky z akce, ale zatím můj dnešní úlovek plastu.....

Teď ještě někoho kdo to slepí.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Eday 2014

Příspěvekod bazilišek » ned zář 28, 2014 9:06 pm


Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Eday 2014

Příspěvekod bazilišek » ned zář 28, 2014 9:09 pm

Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Eday 2014

Příspěvekod bazilišek » ned zář 28, 2014 9:13 pm


Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Eday 2014

Příspěvekod bazilišek » ned zář 28, 2014 9:16 pm


Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Eday 2014

Příspěvekod Michal Doskočil » ned zář 28, 2014 10:50 pm

bazilišek píše:.... ale zatím můj dnešní úlovek plastu......
z Tebe mají doma asi také radost .. ale 144 jsou roztomilý, na tom teď taky ulítávám . Jinak Ty Tvoje Lamba jsou moc pěkný, jen na zelené střeše byl nějaký matný flek ?
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 425
Registrován: čtv lis 01, 2012 11:11 am

Re: Eday 2014

Příspěvekod Madish » ned zář 28, 2014 11:31 pm

Viděl jsem z fotek ty Lamba a prej byly pěkny :D Jak dopadlo hodnocení aut a motorek?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Eday 2014

Příspěvekod bazilišek » pon zář 29, 2014 5:50 am

Tak veneno i celsiora jsem dokopával narychlo a ten flek na střeše je zbroušený smítko v laku a nepořádně rozleštěné.
jinak hodnocení je tento rok podle mě divný.
V mistráku jsem nečekal vzhledem ke konkurenci nic a Michalova F1 byla pro mne jasným vítězem, ale vše bylo jinak.
první nějakej vyprošťovák
druhej tahač
třetí já
čtvrtej Michal

jestli je to díky těm pravidlům bodovačky a dodanými podklady nevím.....

v líbí, nelíbí to vyhrála civilní subarka s upatlanym sklem a lehoučkým pomerančem, druhé nevyleštěné ferrari a třetí už ani nevím.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2933
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Eday 2014

Příspěvekod Matwej » pon zář 29, 2014 8:38 am

Jak by jsi nevěděl ,že ceny se dávají dle ksichtu a známostí...
:) :wink:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 425
Registrován: čtv lis 01, 2012 11:11 am

Re: Eday 2014

Příspěvekod Madish » pon zář 29, 2014 9:47 am

To Subaru bylo to kupé BRZ s širokými koly? To stavěl kamarád.
Já mám radost, že si ale po dlouhý době něco zas někam dovezl - z toho Venena kamarádi nemohli, že prej to má pěkný detaily i lak + někteří ani nevěděli, co to je za lambo :D

Site Admin
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1950
Registrován: pát led 27, 2012 3:10 pm
Bydliště: Třemošná

Re: Eday 2014

Příspěvekod Sumak » pon zář 29, 2014 11:23 am

za mne docela zklamání z počtu modelů a "kvality"
bodování v Hobby radši nekomentuju, bohužel jsem u toho nebyl (dostal jsem na bodování letadýlka) :oops:
v mistráku jsem to nesledoval...

jinak za mne skvělej pokec s Pokym, Jindrou Denkem a "Georgem" Pavelkem... Smarža, Bazi a Michal jen krátce, Ondra se taky jen mihnul... pár známejch viděl... nic jsem si nekoupil, teda jen prckovi Lambo
Přílohy
V životě je potřeba se pro něco zapálit. V krematoriu už bude pozdě.

KPM Kaznějov
PADDOCK magazine

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Eday 2014

Příspěvekod ron » pon zář 29, 2014 11:35 am

okrem sumaka na registracii som nikoho nestretol. nebol som tam sice ani jeden den velmi dlho, ale skoda no.

ale to hodnotenie aut (hlavne teda ta kategoria tych normalnych aut, neviem nazov) je dramaticky skandal. s niecim takym som sa naposledy stretol a aj to nie v takom meradle, naposledy zhruba v case, ked v poprade kategoriu aut hodnotili schlastani lietadielkari. dane hodnotenie bolo absolutne neobhajitelne. nejde o to sutazenie a bla bla bla. ide tu o nejaku zakladnu uroven. z kategorie aut sa na eday stal uplny vysmech.
pre istotu podotykam, ze som v tej kategorii model nemal, takze sa nerozculujem vkoli nejakym svojim cenam, alebo co...
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Eday 2014

Příspěvekod Dale Cooper » pon zář 29, 2014 1:26 pm

Bazi díky za fotky a ostatním za komenty... I když jsem předem letos odhlásil svou účast, nakonec mě to zamrzelo, když jsem v pátek v poledne zjistil, že to nedám :-(. S tím hodnocením mám problémy léta. Už se opakuju, ale je to bludný kruh, podle mého by měl kategorii pískat někdo, kdo rozumí oboru a sám umí postavit model na úrovni těch nejlepších... Ale jelikož jsme malá kategorie, je problém v tom, že kdo splňuje obě kritéria, většinou soutěží. Já osobně jsem radši, když je rozhodčí max. jeden až tři, ale má k přidělené kategorii vztah. Osobně jsem také na jedné soutěži, kterou jsem měl dříve rád, ale která se rozhodla narůst na velkou akci, zažil, že rozhodčích bylo asi 20 a kolem civilky prolétli a formálně tam nabouchali 3 auta, aniž by celému stolu věnovali více než 15 sekund.

V dřívějších dobách jsem párkrát Hobby na Ídaji pískal, pokud jsem dostal všechny kategorie, byl jsem vždy nešťastný hlavně u figurek, u kterých jsem nebyl schopen poznat, jestli jsou správně stíny (a to sám trochu maluju...), ale vždy mi to trvalo kolem dvou hodin, než jsem stoly obešel a to jsem si občas ukecal nějakého kamaráda jako asistenta... Samozřejmě, nikdy jsem nepískal závoďáky, ale z civilky jen nepolepené věci. Za svým hodnocením jsem si vždy stál, někdy jsem nevěděl čí je model, jindy ano, ale dobře si pamatuji, že mezi mnou oceněnými kousky byli věci Baziho a jiných členů fora... Ne proto, že to jsou kámoši, ale prostě proto, že jsem měl svůj pohled na věc, shodný s koncentrací "odborníků" na tomto foru.

U mistráku je to vždy loterka... Každý rok to vidí jinak, pamatuji se, jak jsem před lety udělal v mistráku s Jordanem skoro 90 bodů i s tím, že dnes to umím určitě lépe. Tentkrát jsem na to zíral, protože to bylo v dobách šetření a nominaci měl tenkrát jen nejvyšší nástřel v pozemní technice vůbec a já to s někým z bojovky měl na plichtu :-) V dalších letech, kdy jsem si dával záležet a stavěl "na body" jsem se plácal kolem 75 bodů...

Modely ze soutěže neznám, ale zajímal by mne Doskočilův a Baziho bodový zisk, protože ty modely jsem viděl naživo nebo na fotkách a nemám k nim připomínky. Bez ohledu na pedály, nepedály... Takže by mne zajímalo, kde to mohlo nabrat ztrátu 8-) Myslím, že když pískám Hobby, jsem spíš hodně přísný a některé věci neumím odpustit .... Ale rozhodčí ze svazu to vidí jinak...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Eday 2014

Příspěvekod bazilišek » pon zář 29, 2014 7:17 pm

Michale to kilčo plastu je odhad, ve finále to bude míň :-D :-D a neboj radost ze mě mají každý rok a žínka už ani nechce vědět kolik tam nechávám což zachovává klidnější atmosféru doma. :-D


Robe o BRZ nešlo (jinak shodou náhod mě přišla GT 86stka minulý týden http://www.car-model-kit.cz/5-auta-plas ... r-aoshima/ a strašně se na ní těším, že jsem si objednal hned druhou a budu to dokonce roubovat s tímhle transkitem http://www.car-model-kit.cz/11-detail-s ... by-design/ ), ale vyhrála to ta impreza :x
No a osobně z Venena nejsem nadšenej je tam chyb a finále bylo spíchnuté horkou jehlou....bude ještě jedno (někdy) a bílé a snad i pěknější.
Jen mě mrzí, že piplat se s mřížkami hlavně vzadu je zbytečné, protože by tam bylo vidět jen černé bloky z polomotoru :(



Vláďo o tomhle lambu jsem uvažoval pro sebe :-D :-D :-D
A s tím pokecem,....neměl jsi čas a pořád jsi byl v jednom kole a hlavně mě tě pořád kradli nějací zřejmě letadýlkáři :x
ps.: moc dík za vstupné (šak víme... :-D ) mám s tím své plány......a koupil jsem si na to i špalek, takže by první diorámka z několika slíbenejch a plánovanejch mohla bejt :wink: :twisted:

Jinak to lambo je ona "lego" stavebnice, to jsem nevěděl :shock: Lucka má mezka a spita (ikdyž jednoho dne baby vyhodily vrtule, že je to prý nebespečný a tak jsem je seřval, ale bylo už pozdě a letadla má bez vrtulí) a nějaké to auto by se jí hodilo :D



Rone a já měl pocit, že jsem tě někde na dálku viděl, ale říkal jsem si, že mám zřejmě jen vlčí mhu,.....a ono né on tam byl :shock:
A s tím hodnocením tento rok mám stejný pocit jako píšeš ty: hodnotili schlastani lietadielkari
Nemyslím to tak, že bych byl uraženej nebo naštvanej že já jsme nedostal, nevyhrál, či tak něco,.......spíš mě nejde do hlavy, že Michal a jeho dokonalá F1 byla až za mnou :roll: no a potom hobby modely s pomerančem bez lesku na ferrari a upatlaná skla po přilepení zrcátka na čelním skle se umístí mě nějak nejde do hlavy.
Ikdyž si můžu vzpomenout, že jednou moje stříbro za kei office silvii se skrabatělými chromovými dekály mi taky nějak nesedělo.
Je to asi jen a jen na těch rozhodčích a ty kterým to nic neříká k tomu i tak přistupují, je to smutný, ale je to tak.



Petře že jsi někdy hodnotil moje modely a dokonce jim udělil ocenění jsem nevěděl,.........jó za tvé vlády byl svět ještě v pořádku :D :D :D
Jinak ti hodnotící listiny vyfotím a hodím sem. Soutěžil jsem totiž v mistráku s modelem, který jsem tam měl před dvěma roky....bohužel díky minulé práci jsem neměl nic na bodovačku slepené, vím že by se to asi nemělo...... :oops:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Eday 2014

Příspěvekod bazilišek » pon zář 29, 2014 8:21 pm


Koukám že tam jsou i jména viníků :lol:
Ba né, já jsem za bronz strašně rád, konečně jsem se dostal ke kostce skla s hvězdičákem, kterej je nádhernej.

Další

Zpět na AKCE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků