Registrovat

Brno GP Revival 4.-6.7. 2014

Akce, výstavy a různé srazy
Uživatelský avatar
Příspěvky: 2934
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Brno GP Revival 4.-6.7. 2014

Příspěvekod Matwej » čtv čer 26, 2014 8:10 pm

Už je mi jasné proč ji na oficiálních stránkách nenajdu...... :evil:

Možná by se na to dalo nazvat klamavou reklamou,když na stránkách prezentují 917ku a 250ku ferrari .....

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Brno GP Revival 4.-6.7. 2014

Příspěvekod beaver63 » čtv čer 26, 2014 8:33 pm

No jo žádná hitparáda :oops: no,ale co už ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 477
Registrován: pon úno 06, 2012 10:51 am
Bydliště: in orbit

Re: Brno GP Revival 4.-6.7. 2014

Příspěvekod Aress » čtv čer 26, 2014 10:18 pm

To je bohužel "klasické" Brno...
Jediné co mě tak trochu překvapuje je Minardi M/85 a Theodore N183 ale tomu bych bych uvěřil až bych to tam opravdu viděl.
Michal Falta

Příspěvky: 424
Registrován: pon úno 06, 2012 6:45 pm

Re: Brno GP Revival 4.-6.7. 2014

Příspěvekod Karl Kopfrkingl » pát čer 27, 2014 12:43 pm

Aress píše:To je bohužel "klasické" Brno...
Jediné co mě tak trochu překvapuje je Minardi M/85 a Theodore N183 ale tomu bych bych uvěřil až bych to tam opravdu viděl.


Tak právě na tyto dvě jsem taky zvědavej. Theodore už tu bylo v pětadevadesátým (pokud to nebyl ten poslední ensign). Minardi by mohlo být pro mne zajímavé, neb prý jezdí s cosworthem. Kdož ví?

Jinak je to opravdu bída. Ale koukal jsem na Legendy v Montrealu a taky to nebyla megasuperparáda. I když Parnelli a 006 by mi stčily ;-)
Zdeněk Valíček

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Brno GP Revival 4.-6.7. 2014

Příspěvekod Dale Cooper » pát čer 27, 2014 1:19 pm

Jako codriver je ve sporťákách uvedený Arturo Merzario...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Brno GP Revival 4.-6.7. 2014

Příspěvekod dekon » pát čer 27, 2014 6:06 pm

Dale Cooper píše:Jako codriver je ve sporťákách uvedený Arturo Merzario...


Petře to je taky jedno z velmi mála lákadel.Respektive On je... Jinak jsem se díval na startovku československé formule a tam je to naopak nabité a zajímavé,Adam Klus s Adámkovým Marchem Can-Am,plejáda F3 z před sedmdesátých let,vč.mého bývalého Delfína 65 po Vl.Ondřejíkovi,který jsem reinkarnoval pro dceru...
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2934
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Brno GP Revival 4.-6.7. 2014

Příspěvekod Matwej » pát čer 27, 2014 7:49 pm

Budu muset najít staré fotky p.Líma...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 477
Registrován: pon úno 06, 2012 10:51 am
Bydliště: in orbit

Re: Brno GP Revival 4.-6.7. 2014

Příspěvekod Aress » úte črc 01, 2014 11:24 am

Matwej píše:Budu muset najít staré fotky p.Líma...

jj...
Přílohy
Michal Falta

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Brno GP Revival 4.-6.7. 2014

Příspěvekod beaver63 » ned črc 06, 2014 10:45 pm

Tak včera jsme navštívili s bráchou Revival / z našeho oddílu byli viděni Matwej, Kárl, Dekon a k velkému překvapení Hugo :o / jak jsme si myslel, že to bude slabé tak opak byl pravdou. Možnost volně se pochybovat po paddocku /někteří dali i Pit walk / byla skvělá. Na trati byly vidět i parádní souboje /formule junior/ které nikdo neprošetřoval...
Já jsem byl nadmíru spokojený a doufám, že příští rok se to bude konat taky a tím pádem by to nekolidovalo s Le Mans Classic a mohlo by se objevit třeba i ´917

PS víc fotek je tady
Přílohy
Tak až doma jsem zjistil koho jsem si to vyfotil :)))

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2934
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Brno GP Revival 4.-6.7. 2014

Příspěvekod Matwej » pon črc 07, 2014 12:32 am

Byl jsem tam v So i Ne. V sobotu jsem byl hned z rána docela nas*aný, protože organizace trochu vázla a pravá ruka nevěděla co levá. Např. když jsem se ptal kudy nahoru na galerii nad boxy, když venkovní schodiště bylo pouze pro VIP, bylo mi odpovězeno, že na galerii nelze. Další rána byl pohunek organizátora s výstražnou páskou co chodil a všechny vstupy do otevřených boxů jí zahrazoval.(což při nevychovanosti českého člověka schopného vlést i do útrob kamionu či se zkoušet posadit do kokpitu dostavených aut, trochu chápu). Na to borec co jezdil s starým Mustangem ji vždy (2x) ze svého boxu oddělal se slovy, že je tu pro slušné lidi. Po třetí už oranžák nepřišel.
Ještě, že jsem potkal Dekona a Kárla . \:D/ Dekon mi prozradil jak na galerku (vchodem, který znám jen jako vždy zamčený) a Kárl domluvil několik vstupů do boxů. Za to jsem Dekonovi ukázal jak se dostat na Pit Walk bez lístků a se souhlasem hlídače :grin: . Kárl tam pak došel přez boxy Embasy Hill. :-D . No, "veselých" příhod bylo ještě spoustu. Ale jako celek mne to nadchlo a jsem spokojený. Přikládám nějaké foto:
LOLA, LOLA, lola


a co je toto? :) (rozmazáno protože do mne někdo stále kopal a šťouchal bez omluvy [-X )
a jeden skvost, který Dekon okamžitě a správně identifikoval (já tvrdil Chevron ](*,) ](*,) ](*,)
toto to je . Nikdy jsem o tom neslyšel, a je to prý jen v jednom kousku na světě. 8-)
Jedna Zastava jako by vypadla z r.1976(?) kdy s ní jezdil Václav Bervid.

Toto si pamatuji ze starého okruhu (matně)
německá MT-77

A můžete se pousmát, ale jezdí jako ďábel.


Ti co nebyli prohloupili a :


Neděle byla okleštěná a např. prohlídka boxové uličky byla :-k veselá, protože F-1 byly v UP po závodu a některé HSC už byly uklizeny do kamionů stejně jako Minardi M-85... atd.

Samozřejmě fotky co jsem vyfotil zpracuji a hodím to na uložiště ke stažení. Zatím je toho cca 300 fotek.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Brno GP Revival 4.-6.7. 2014

Příspěvekod Dale Cooper » pon črc 07, 2014 11:07 am

Zatím dávám jen ochutnávku, protože fotky bude třeba zpracovat a udělat z dat obrázky...

Byl jsem na cca 2.5 hodiny v neděli, přijeli jsem těsně před dvanáctou, takže F1 jsem sledoval jen z hlavní tribuny, naštěstí z obrazovky bylo vidět, jak si to Arrows s Ensignem docela dávali... Na Paddocku jsem si nedovolil projít na Pitwalk, takže fotky z garáží jsou jen zezadu, navíc F1 byly rychle zklizené... I tak ale byla k vidění úžasná auta a úžasné motorky, osobně jsem byl nadšený z parkoviště s českými auty a motorkami v zatáčce.... Matwej si mě našel na Céčku, ještě vzápětí přiběhl Grooverider z MF od motorek, chvíli jsme povídali... Bohužel, děti byly včera poněkud utahané z dovolené, tak jsme se nezdrželi déle, přestože manželka byla nadšená a na cestě k autu jsme ještě koupili reprint kresby Jaguára na stěnu...
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2934
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Brno GP Revival 4.-6.7. 2014

Příspěvekod Matwej » pon črc 07, 2014 6:20 pm

Škoda, že jsi nezůstal Dale na Formule Lurani. Stejně jako v sobotu tak i v neděli to byla paráda. Pierre Tonneti chtěl odčinit sobotní chybu, která jej stála první místo a tak po svém sobotním rivalovi J. Hughesovi (oba Brabham BT6) od prvního kola šlapal, zkoušeje jej předjet, ale ten jej nepustil. Po třech kolech se mu to však povedlo, ale o kolo později byl zpět na druhém místě. V pátém kole za to Hughes vzal a jeho průjezd Stadionem byl jeden velký powerslide. Tonettimu "dal" 4s na kolo a v dalším kole 2s. Jenže v sedmém kole jej Tonetti stáhnul o 3s a Hughes když přijížděl do Švoncovky tak nějak minul brzdní bod a poslal svoji BT6 přez kačírek ke svodidlům. Podobně to vřelo na 2-5.
Paráda.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Brno GP Revival 4.-6.7. 2014

Příspěvekod Dale Cooper » úte črc 08, 2014 3:51 pm

Tak první dvě várky fotek, za doladění děkuji Aressovi...
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Brno GP Revival 4.-6.7. 2014

Příspěvekod Dale Cooper » úte črc 08, 2014 3:57 pm

Z trati....
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Brno GP Revival 4.-6.7. 2014

Příspěvekod Dale Cooper » stř črc 09, 2014 7:55 am

Taký mix...
Přílohy

Předchozí

Zpět na AKCE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků