Registrovat

Honda RC212V, Valencia 08, GSM(?) 1/12

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Honda RC212V, Valencia 08, GSM(?) 1/12

Příspěvekod Dale Cooper » pon říj 14, 2013 11:05 am

Tak jsem ji ve volných chvílích dodělal... Pár věciček tam chybí, pár věcí je trochu jinak, nakonec se mi podařilo udělat i správnou spojku... Naopak, z těch chyb mne velmi mrzí, že jsem přehlédl průřezy v předním blatníku... Kola a přední vidlice s řízením jsou z vrakoviště via RC211, zbytek je z "Madhouse PU Production". Jinak musím říci, že proti Suzuki tento model vypadá mnohem lépe, jednak má ta Honda i přes podivné kapoty něco do sebe, jednak tentokrát ty díly kapoty jsou prostě lepší...Mezi klasickými stavebnicemi vypadá ve vitríně nenápadně, což je dobře, není na ní vidět složitý způsob realizace... Myslím, že nejméně jednu z této sezóny si ještě postavím, vždy se mi líbila Gresini a taky mít Talmu by bylo cool...
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Honda RC212V, Valencia 08, GSM(?) 1/12

Příspěvekod Michal Doskočil » pon říj 14, 2013 10:54 pm

... jen jak na to koukám, říkám si, kdo a proč takhle designoval tu opěrku pro zadek ? .. ještě že mám normální motorku ... jinak co napsat k modelu profesora, že ..
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 425
Registrován: čtv lis 01, 2012 11:11 am

Re: Honda RC212V, Valencia 08, GSM(?) 1/12

Příspěvekod Madish » stř říj 23, 2013 9:33 pm

Nic mi předloha neříká, ale postavený to je pěkně čistě. Možná by se hodilo to vyfotit i na jinym pozadí, aby to lépe vyniklo :)

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků