Registrovat

Lotus 25 Climax, Tamiya 1/20

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Lotus 25 Climax, Tamiya 1/20

Příspěvekod Dale Cooper » stř bře 14, 2012 8:14 pm

Tady jsem několik modelů přeskočil, předvším proto, že je už nemám... Ale slibuji, že zkusím dohledat staré fotkÿ...

Tady to tipuji tak na rok 2006, možná 2007. Okouzlen prvními doplňky, které se mi dostaly do ruky, rozhodl jsem se pro větší úpravy. Nádherné nýtky od Hira jsem napíchal do palubky (ta se mi líbí dodnes) a směle jsem se rozhodl postavit nové závěsy. Možná to byl v té době stále rostoucí vliv Aresse, který stavěl tou dobou svého Marche a já propadl retro autům. On dělal závěsy z drátků, já z Evergreenů. profily jsem chromoval Molakem, dlouho ještě lepily, několikrát praskly... Původně byl ten model totálně do vrtule, kupodivu několik nehod, při kterých přišel o kola mu pomohl a časem získal celkem přijatelnou geomatrii. Ale je na něm pár detailů, které nebyly špatné. Stále jsme ještě v éře kapot stříkaných spreji Tamiya.

Povedlo se mi také ve spolupráci s otcem vyrobit raznici pro výrobu síťky nad sáním. Začal jsem si produkovat "vlastní doplňky". Dodnes mám možnost síťku na požádání vyrazit.
Přílohy

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků