Registrovat

Peugeot WRC Bozian, Tamiya 1/24

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Peugeot WRC Bozian, Tamiya 1/24

Příspěvekod Dale Cooper » stř bře 14, 2012 7:58 pm

Zaujal mne Michalův nápad na "modelářský striptýz" a rozhodl jsem se i já přiznat hříchy mládí. Podobně jako u Michala, některé (většina)kusy už někde byly k vidění, ale dávno se za nimi zavřela voda. Takže nesledovat před 22. hodinou, hrozí špatné spaní z těchto děsů.

Pokud si vybavuji, tak toto je nejstarší kus v mé vitríně. Celkově by to mělo být mé 5. auto. Pohybujeme se teď někde v roce 2005. Model je stavěný bez laku(!), což ale fakticky není takový problém, protože realita polepů je taková. Jsem si jistý, že i Kresta měl samolepky naflákané na stříbrnou kastli. Patina je tady ještě poměrně banální, později jsem se jí věnoval víc. P206tek jsem v životě nasekal ví a i teď na jedné dělám, takže takhle to celé začalo.

V té době jsem se na foru seznámil s Aress, při následném prvním osobním setkání v Pardubicích pak s Dalinem. Když tohle auto bylo v Praze na Eday, znal jsem už Pokyho, který mi tam model vezl a který si všiml hrozného a pro mne dodnes nepochopitelného úletu, totiž, že jsem nezabrousil zadní nárazník!

Jinak pro úplnost:

Autoč.1: Bennetton 192 Ford od Tamiye, leží ve vrakovišti a čeká na obnovení na verzi 193. Fotky se dají najít v nějakých prastarých Novinkách
Auto č.2: Ferrari 189, leží ve vrakovišti
Auto č.3: Renault RE30B, opět ve vrakovišti, brzy ho chci znovu postavit za pomocí starých dílů
Auto č.4: Subaru Impreza WRC 98 od Tamky 1/24, to ještě uvidíte, po smrti Colina McRae dostalo nové barvy

Fotky těch aut nemám, ale třeba by Aress našel něco v archivu

Tento model se ale po celá léta udržel v mé vitríně...
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2063
Registrován: pon úno 06, 2012 11:02 am

Re: Peugeot WRC Bozian, Tamiya 1/24

Příspěvekod sete » stř bře 14, 2012 8:37 pm

perfektní model ale tech chybek je tam víc-nemyslím chyby stavitelský jako spíš špatně prostudovaná předloha
-blinkdy na předních blatnících nejsou oranžové ale bílé
-a uspořádání antén na střeše
http://www.ewrc.cz/ewrc/image_browse.php?id=41941

ale to není nic co by se nedalo změnit

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Peugeot WRC Bozian, Tamiya 1/24

Příspěvekod Michal Doskočil » stř bře 14, 2012 9:56 pm

.. to vypadá bez laku líp než moje výtvory s lakem ....
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků