Registrovat

Tyrrell 002, British GP 1971, Ebbro 1/20

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Tyrrell 002, British GP 1971, Ebbro 1/20

Příspěvekod Dale Cooper » čtv úno 22, 2018 7:02 pm

Model je, bohužel, dost potopený gumami. Na vysvětlenou, proč jsem je tedy použil - jsou specifické tím potiskem a modrým proužkem, který momentálně nejsem schopen nijak napodobit. Materiál na gumách je navíc nějaký divný, špatně opracovatelný metodami, které používám. Zatím to nechávám chvíli ve vitríně, třeba se mi s tím povede s tím něco vymyslet, ale teď do toho nejdu, bo, kdybych to opravami zničil, tak by mi to bylo líto...

Jinak tentokrát hlavně krabička, doplněná pár leptanými detaily...
Přílohy

Příspěvky: 424
Registrován: pon úno 06, 2012 6:45 pm

Re: Tyrrell 002, British GP 1971, Ebbro 1/20

Příspěvekod Karl Kopfrkingl » čtv úno 22, 2018 8:45 pm

Petře, jestli ti jde o běhoun tak na 43 to borci stříkají tire black v matu a vypadá to fajn. Pokud teda ten povrch nejde vzít lehce smirkem. Mě přijde, že mají i trochu jinej tvar. Auto se mi líbí, jen na levé straně to vypadá, že ti odstává kryt kokpitu - spíš to je málo nasazený. Křídlo máš jak z Monaka :wink:
Zdeněk Valíček

Uživatelský avatar
Příspěvky: 363
Registrován: ned pro 01, 2013 11:08 pm
Bydliště: KPM Bratislava

Re: Tyrrell 002, British GP 1971, Ebbro 1/20

Příspěvekod begi » čtv úno 22, 2018 9:07 pm

s tym matnym tire black naproto suhlasim, takto vyzeraju ako plastaky z nejakej hracky.
ale mimo to je to pecka, nadherny lak, kovove partie vyzeraju dokonale doveryhodne.
podtrzeno a secteno = =D>
Vlado Begera

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Tyrrell 002, British GP 1971, Ebbro 1/20

Příspěvekod Dale Cooper » čtv úno 22, 2018 9:37 pm

No jo, na 1/43 se občas taková guma vlastně taky objevuje... lesklá, klouzavá pod šmirglem...

Ten mat na to mám v plánu dát, toho broušení se trochu bojím, malinko jsem to dole zkusil a nepřesvědčilo mě to... Jo, křídlo... Ono totiž Ebbro má stejný základ pro Monako s kladivounem... Máš pravdu, je to strmé, mj i tvá fotka to dokládá... Ale i jinak ta křídla měly Tyrrelly hodně na přítlak, mám taky tu publikaci 1971, dále speciál na Tyrrell, taky jsem si prošel hledáním správné konfigurace pro jezdce, číslo, GP, zrcátka a štítek, jak jste to řešili u dekona na Walkaroundu, takže jsem to trochu nastudoval... Hele, až si od toho trochu odpočinu, tak ty gumy zkusím vylepšit a křídlo snížím... Pak sem dám asi upravenou fotku, pokud to nepohřbím...

Ale uznejte, někteří z nás by si tomu modelu už dávno zatleskali...že, náčelníku????

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Tyrrell 002, British GP 1971, Ebbro 1/20

Příspěvekod dekon » pát úno 23, 2018 12:32 am

To křídlo mě taky hned uhodilo do očí...na gumach je právě v tom běhounu specifický ten"vzorek" ktery se v té době používal,nebo spíše se to dá nazvat kontrolními otvory pro výšku dezénu. Petře,ty závěsy a vlastně všechny chromy,jsi koupal a a pak lakoval? Jestli jo,tak, prosím, čím? Já se rozhoduju,jestli začít Tyrrell nebo Porsche 956... Na ty gumy jsem zvědavý...
Jinak moc pěkné, víš, že ja jsem na Tyrrelly zatížený...
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: Tyrrell 002, British GP 1971, Ebbro 1/20

Příspěvekod Hanz.77 » pát úno 23, 2018 1:30 am

Klidně ty gumy přefoukni celé tím matem včetně těch nápisů a proužků. Mám tady doma na to tohle : https://www.hiroboy.com/120_Tyre_Painting_Template_for_1960_GoodyearFirestone__P987--product--4369.html
A až to bude hotové tak tomu pěkně zatleskám. :lol:
Ba ne, zatleskám tomu už teď. =D>

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Tyrrell 002, British GP 1971, Ebbro 1/20

Příspěvekod Dale Cooper » úte úno 27, 2018 7:08 pm

dekon píše:To křídlo mě taky hned uhodilo do očí...na gumach je právě v tom běhounu specifický ten"vzorek" ktery se v té době používal,nebo spíše se to dá nazvat kontrolními otvory pro výšku dezénu. Petře,ty závěsy a vlastně všechny chromy,jsi koupal a a pak lakoval? Jestli jo,tak, prosím, čím? Já se rozhoduju,jestli začít Tyrrell nebo Porsche 956... Na ty gumy jsem zvědavý...
Jinak moc pěkné, víš, že ja jsem na Tyrrelly zatížený...


Omlouvám se, jsem na jarních prázdninách, bydlíme na Šumave a jezdíme do STReichu na lyže... Jo, Luďku, koupal jsem v brzdovce a pak nastříkal lesklou černou a chrome od Alclad.

Jinak s tím něco zkusím vymyslet a dám to pak sem...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 258
Registrován: ned čer 28, 2015 10:27 am
Bydliště: Horný Bar

Re: Tyrrell 002, British GP 1971, Ebbro 1/20

Příspěvekod Kuku » úte bře 27, 2018 12:56 pm

Ahoj Peter, sorry prehliadol som. Neviem ako sa to stalo, ale stalo sa. Krásna predloha a tak ako Luďo aj ja na túto značku trpím. Okrem kolies a zadného krídla by to chcelo ešte vyčierniť vstupy vzduchu na kryte kokpitu. Inak veľmi pekná práca a gratulujem k peknému modelu do zbierky.

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků