Registrovat

Sauber C30, Fujimi 1/20, ex Marco

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Sauber C30, Fujimi 1/20, ex Marco

Příspěvekod Dale Cooper » stř led 22, 2014 12:41 pm

Tak tohle jsem převzal po Marcovi... Chybí pár dílů, ale ty hlavní jsou komplet, mimochodem, můj předchůdce velmi čistě polepil karoserii a provedl první lak... Přes jeho práci jsem dal vrstvu 2K Zera, předtím jsem zaretušoval karbonové díly... Včera jsme zaformoval nějaké prvky z C31, kterou mám doma a které by měly nahradit po odlití ty chybějící kousky na C30... Chybět bude i jeden pár křídelék na předním spoileru, ten ale doplňovat nebudu, kdybych o tom nekecal, tak to nevíte :-) Doplňovat to nebudu, v těch 50 aerodynamických plochách se to ztratí... Jinak musím říct, že tohle auto vypadá jako model úžasně a změnilo to můj negativní pohled na moderní F1... Jsou krásné, alespoň některé... Jinak na dálku k Michalovu tématu s podobnými auty (C30, Mek)... Já mám pocit, že u Fujimi jsou nejméně dva týmy designerů.... Moje zkušenost je taková, že některé modely jsou naprosto pitomé a jsou srovnatelné s novým Hellerem, Revelly nebo s B195 od Academy, jiné jsou naopak krásně vymazlené, detailní a velice ostře vyprodukované, navíc s chytře schovanými vyhazovači apod... Proto možná odlišná obtížnost stavby u různých typů... :-k
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Sauber C30, Fujimi 1/20, ex Marco

Příspěvekod Michal Doskočil » stř led 22, 2014 2:04 pm

... vlastně mě dost mrzí, že ho doděláváš .. Jinak nevíš, co je zač ta černá ? Má to být nějaká metla.. Marco to stavěl z krabice GP Japonska, ale udělej to jako GP Australie, ať sedí ta zadní kapota . Podle mě a dalinových materiálů tomu nyní ty dekály odpovídají .. ?
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Sauber C30, Fujimi 1/20, ex Marco

Příspěvekod Dale Cooper » čtv led 23, 2014 10:19 am

Předpokládám, že to myslíš tak, že tě mrzí, že dokončuji já a ne původní majitel (jasně, rozumíme si :P ), no jo, ale čo už, alespoň ta stavebnice bude hotová, byla by jí škoda... Upřímně, díky absenci dílů je to ve fázi, kdy bych asi byl potřeba minimálně s nějakou pomocí... Ta černá je antracitová metla na Braun Tyrrell, kdyby se ti líbila, mám ji hafo, nikdy jsem nepochopil, proč ZERO dělá na některé typy, které si člověk postaví jen v jednom kuse, ty velké dávky...

Jinak Michale prosím tě, jak je to s tou Austrálií? Prostě stačí říct jenom, že je to GP Austrálie, nebo musím studovat rozdíly proti stavebnici? Ta se už moc předělávat nedá, převzal jsem ji už v barvách a s dekály... Máš pravdu, že Marco to dělal z krabičky... Díky, jdu si prostudovat tvé F2012 =;

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Sauber C30, Fujimi 1/20, ex Marco

Příspěvekod Michal Doskočil » čtv led 23, 2014 11:03 am

no v podstatě když řekneš Austrálie, málokdo pozná, že to má chybky . Oproti Japonsku, kde to práve vzadu vypadá jinak . Tu barvu na Braun mám, chci ho stavět. Prostě jsem chtěl vědět, co tam dát, jelikož černá z návodu to není ..
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Sauber C30, Fujimi 1/20, ex Marco

Příspěvekod Dale Cooper » čtv úno 06, 2014 12:39 pm

Chybí už jen pár drobností, hlavně zrcátko, musím ho okopírovat, tak zatím ve WIP... Docela jsem tomu autu přišel na chuť...
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1857
Registrován: pon úno 06, 2012 3:48 pm
Bydliště: Zdiby

Re: Sauber C30, Fujimi 1/20, ex Marco

Příspěvekod Michal Doskočil » čtv úno 06, 2014 12:52 pm

tak a je to ... bude prima je pak někde vidět vedle sebe, stejně jako Ferrari doufám .. Dej větší fotky, nic tam nevidim, co bych mohl okecávat ...
... bylo to fajn, příště to bude eště lepší ...

Zpět na Rozestavěno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků