Registrovat

Sauber C9, Tamiya 1/24

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Sauber C9, Tamiya 1/24

Příspěvekod Dale Cooper » pon lis 21, 2016 10:49 pm

Tohle mám rozdělané třetí týden... Oprášil jsem karoserii, kterou jsem vyboural asi před pár lety... V návalu optimismu to teď docela intenzivně stavím, jsem už o kus dál, ale nemám fotky, tohle je 75% kokpitu...
Dneska mne postihla modelářká tragédie... Už jsem se vyrovnal s tím, že na hlavní karoserii naskákaly po barvení a lakování ty klasické vlnky, které některé barvy na plastu dělají(zasr.á stříbrná...) Ale po přebroušení a novém barvení jsem to na hlavní karoserii celkem zvládl... ale dnes jsem lakoval zadní haubnu a celá stříbrná se pod lakem za..ně rozpustila. Zítra vám to vyfotím... Jsem optimista, náčelník by zatleskal, ale věřím, že díky malému počtu obtisků, které pod lalem zůstaly stříbrné to zvládnu, nebo si je v kritické chvíli vytisknu , jsou to jen černé nápisy a loga, ale do háje, stojí mne to den, a myslel jsem, že bych to do Bratislavy vzal... :-(

Jinak Rendo... jak jsem avizoval, třetí LM auto v životě... Asi je dělat nebudu, nemám na to buňky...
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Sauber C9, Tamiya 1/24

Příspěvekod beaver63 » pon lis 21, 2016 10:59 pm

Kokpit vypadá náramně,ale ve finále tam není moc vidět :-k

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Sauber C9, Tamiya 1/24

Příspěvekod dekon » úte lis 22, 2016 6:28 pm

Tak tohle vypadá na velkou parádu! Já se taky ještě stále rozvažuji,jestli na PZ jet,sice jsem Ľubovi už psal,že nepojedu,ale stále mě to silně láká...
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Zpět na Rozestavěno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků