Registrovat

z vitriny

Mr.LANCIA

Re: z vitriny

Příspěvekod Mr.LANCIA » stř úno 08, 2012 12:05 pm

Michal Doskočil píše:
Mr.LANCIA píše:ale jde to jen se do toho musi spravne trisknout /teda sprtnout / .....proste se toho nebat ,ze to zlomis :twisted:

ale dej si bacha na zadni blatniky obe verze alitalia /monte 77 a san remo75/ se proste hgawe nepovedly a je potreba hodne upravovat ,to treba racing 43 je ma spravne takze ....kdyby se nasel clovek ktery by to treba udelal jako transkit ...... no napadu by bylo ......... a to jsem pouze u Lancie :?


asi to sem nepatří, ale snažil jsem se to z fotek udělat .... aspoň zkusim přílohu


patri ,nepatri ,me to tady neva..... no musim rici ze to mas dost dobre/kazdopadne lepsi nez ty origo z krabice/ ,to jsi zabrousil puvodni ,nebo vlastni tvorivost ??? /miliput ci neco takoveho? ja mivam obavy ze bude kazda strana jina,proto uz mam v planu postavt jen Rothmanse a Olio Fiata a ty maji blatniky jine /viz Pirelli ci motorac monte 79/ i kdyz ani ty nejsou dokonale .....
porovnaval jsem kastli od Racing 43 big a Hgawu ..... velikost naprosto stejna jen racing ma sirsi kabinu /kokpit/ ,chci totiz postavit jeste verzi RAC 74 /marlboro/ takze bych zkombinoval obe verze/ u racingu se mi nelibi ,ze delaji ploche paraboly na svetla ..... no trochu hudba budoucnosti..... :(

Předchozí

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník