Registrovat

Kabuki páska - KPM Bratislava

Uživatelský avatar
Příspěvky: 344
Registrován: pon úno 06, 2012 9:42 am
Bydliště: Blansko

Kabuki páska - KPM Bratislava

Příspěvekod Michal G » ned črc 28, 2013 10:56 pm

Můj kamarád modelář Zbyněk Koupý mi dal zajímavý tip ohledně kabuki pásky, kterou prodávají Bratislaváci. Jak jsem koupil, tak prodávám:

Dnes jsem byl v nářadí Barták a sice jsem neměl moc času, ale zřejmě tam měli Kabuki pásku co prodávají na soutěžích KPM Bratislava. Jen jsem si zapamatoval výrobce a mělo by to být toto. "Bratislaváci" tam vždycky otrhají vnitřní dutinku, aby nebylo vidět, kdo to vyrábí. Měli tam jen jednu velikost 36x50m za 171,-Kč.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Kabuki páska - KPM Bratislava

Příspěvekod ron » úte črc 30, 2013 8:23 pm

kedze ja tiez pravidelne "othavam dutinku", aby nebolo vidno vyrobcu, tak mozem potvrdit, ze to nie je ona :D
samozrejme, paska moze byt rovnaka, len od ineho vyrobcu. ak funguje, vvyhovuje vam rozmer a cena, dobre pre vas.
my mame "original".
nicmene, ono to nie je tajomstvo, uz sa to po forach preberalo, tak, ako sme na to prisli my, moze na to prist ktokolvek. a vela ludi aj prislo.
kazdopadne, nasa sa v kusoch nedodava, len po kartonoch - my to vam to len rozpredame na male pouzitie. opakujem, ak to niekde kupite, a v lepsej cene, dobre pre vas.
regujem preto, lebo to znie, akoby sme kupili lahko zohnatelnu vec a otacali ju s velkym ziskom. roky vsak dodavame spickovu pasku za objektivne vyhodnu cenu (vs. tamiya). kto nechce nemusi kupovat, pripadne moze inde...
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 527
Registrován: pon úno 06, 2012 12:38 pm
Bydliště: Prievidza

Re: Kabuki páska - KPM Bratislava

Příspěvekod Janči » stř črc 31, 2013 9:11 pm

Michal, je to tá páska, ktorú som ponúkal v burze, takže je odskúšaná a je to presne to isté, ako tamiya, resp. tá od kpm BA
Ján Hanuska

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Kabuki páska - KPM Bratislava

Příspěvekod beaver63 » ned srp 04, 2013 12:20 am

V pátek jsem koupil ve Vizovicích v DP 18mm/50m za 84Kč stejný výrobce co dodává Janči.

Zpět na DISKUSE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků