Registrovat

Diskuse

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Diskuse

Příspěvekod beaver63 » čtv úno 02, 2017 3:57 pm

Michal Doskočil píše: Ale i tak, vydělat na to řízením kamionu, to se mi skoro nezdá ...

Michale, proč nedočítáš věty :) : " Hackenberger původně jezdil s kamionem, později založil svou vlastní dopravní společnost, která postupem času spravovala stovku tahačů. "

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: Diskuse

Příspěvekod Hanz.77 » pon úno 13, 2017 11:48 am

Koudy píše:Sete: jasně, že si to vyřvaly odbory. Těm ale nevadí motorsport, jen to šéfové odborů podají prostému dělnickému lidu tak, že prachy ušetřený za WRC si můžou rozdělit oni všichni. No a stádečko se začne bouřit... Ve finále dostanou možná procento k platu, šéfové odborů si koupí nový Breitlingy za dobře odvedenou práci a příští rok jim bude vadit zase něco jinýho :-D

Bohužel jako "vítěze" vidím Capita, který už to možná tušil, resp. věděl daleko dřív a proto zdrhnul do F1. Není přece normální, aby šéf nejúspěšnějšího týmu (jak v jezdcích tak značkách) za posledních pár let odešel v půlce sezony. Tito manažeři končí po sezoně a s pěknou odměnou...


Tak vítěz taky skončil :
http://f1sport.auto.cz/clanek/mclaren-potvrdil-ze-capito-skoncil-s-tymem-nenasli-spolecnou-rec

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2062
Registrován: pon úno 06, 2012 11:02 am

Re: Diskuse

Příspěvekod sete » pon úno 13, 2017 9:05 pm

jednou seš nahoře,jednou dole

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: Diskuse

Příspěvekod Hanz.77 » úte úno 14, 2017 1:03 am

Přesně tak Míro. :wink:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 918
Registrován: pon úno 06, 2012 8:59 am

Re: Diskuse

Příspěvekod ron » čtv úno 16, 2017 11:11 am

postovne na zera u hiroboya 36 libier? seriously?!?
spot to ma za 10, ale i tak. tentokrat to obabrem tamiya sprejom, ale keby niekto objednaval zo spotu, mozem si k nemu prihodit farbu? dik.
ale 36... fakt?
Obrázek
In Rust I Trust

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Diskuse

Příspěvekod dekon » sob úno 18, 2017 9:13 pm

:shock: Kurva,že já na tom MF něco komentuju... když už tam ani moc nic nedávám(to sice i sem,ale teď mám tvůrčí krizi...)
Tak jo,stavím "barevné hračky" ve srovnání s vámi tady..., ale já to moc dobře vím a stačí mi to,protože mám ve sbírce auta,které nemůžu mít velké a většinou je ani v modelech nikdo nedělá...
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2934
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Diskuse

Příspěvekod Matwej » sob úno 18, 2017 10:54 pm

dekon píše::shock: Kurva,že já na tom MF něco komentuju... když už tam ani moc nic nedávám(to sice i sem,ale teď mám tvůrčí krizi...)
Tak jo,stavím "barevné hračky" ve srovnání s vámi tady..., ale já to moc dobře vím a stačí mi to,protože mám ve sbírce auta,které nemůžu mít velké a většinou je ani v modelech nikdo nedělá...

:-k
Osvětli mi prosím souvislosti.
8-[

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Diskuse

Příspěvekod dekon » sob úno 18, 2017 11:49 pm

Matwej píše:Osvětli mi prosím souvislosti.
8-[

http://www.modelforum.cz/viewtopic.php? ... &start=420
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Diskuse

Příspěvekod bazilišek » sob úno 18, 2017 11:51 pm

Myslím že jsem to našel.... http://www.modelforum.cz/viewtopic.php? ... 0#p1974280

Ty jsi to vysvětli si myslím dobře, jak je to s těmi povrchy u závodních aut, jak by né, když se v tom prostředí pohybuješ dnes a denně.
To broušení a určitej stupeň rozleštění je ale u modelů potřeba z důvodů pomeranče, který by neměl být znatelný na měřítku modelů, které stavíme..
Když jsme kupovaly nové auto, taky mě zarazil výraznej pomeranč v laku, ale prostě v měřítku např 1:24 nechat pomeranč po nástřiku je nerealistické. Stupeň, do jakého lesku to vyleštit je otázkou předlohy.

Podle mě nedorozumění je jen v tom, že tahle psaná forma je něco jiného, než si o tom popovídat osobně.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1703
Registrován: pon úno 06, 2012 10:29 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Diskuse

Příspěvekod dekon » ned úno 19, 2017 12:27 am

já ale ,Franto, žádný svůj model ještě neleštil,samozřejmě mimo to, kdy se mi zvednou dekály... to vezmu 2000 šmirglem pod vodou a znovu zalakuju,ale pak už to nebrousím a neleštím... ale vlastně ani nevím proč to vůbec řeším,protože je to vlastně fuk a každý si to stejně bude dělat podle sebe...
RACING IS LIFE! ANYTHING THAT HAPPENS BEFORE OR AFTER IS JUST WAITING

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: Diskuse

Příspěvekod Hanz.77 » ned úno 19, 2017 12:45 pm

dekon píše:já ale ,Franto, žádný svůj model ještě neleštil,samozřejmě mimo to, kdy se mi zvednou dekály... to vezmu 2000 šmirglem pod vodou a znovu zalakuju,ale pak už to nebrousím a neleštím... ale vlastně ani nevím proč to vůbec řeším,protože je to vlastně fuk a každý si to stejně bude dělat podle sebe...

Přesně Luďku... :wink:
Já už jsem tam k tomu napsal své .... trochu jinak ale asi stejně jako Bazi. A přesně diskuze v psané formě je jiná než si popovídat osobně.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Diskuse

Příspěvekod Koudy » ned úno 19, 2017 1:41 pm

Dekon: Jednou někdo dostal diplom za model zalitý půllitrem laku a od té doby je to měřítko kvality? Vyser se na to, sám nejlíp víš, jak ty auta ve skutečnosti vypadají. Tak to tak dělej, dívá se na to daleko líp než na skleněnku se zalitýma spárama.
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Diskuse

Příspěvekod bazilišek » ned úno 19, 2017 7:58 pm

Hanz.77 píše:
dekon píše:já ale ,Franto, žádný svůj model ještě neleštil,samozřejmě mimo to, kdy se mi zvednou dekály... to vezmu 2000 šmirglem pod vodou a znovu zalakuju,ale pak už to nebrousím a neleštím... ale vlastně ani nevím proč to vůbec řeším,protože je to vlastně fuk a každý si to stejně bude dělat podle sebe...

Přesně Luďku... :wink:
Já už jsem tam k tomu napsal své .... trochu jinak ale asi stejně jako Bazi. A přesně diskuze v psané formě je jiná než si popovídat osobně.

Dobře si to napsal, ale na lamba mi nešahej [-X :-D :-D :-D .....bohužel nemám možnost adekvátně posoudit, nikdy jsem v očesanym závodním supersportu neseděl, ale vzhledem k tomu, že podobne o tom jednou psal i Lůďa, tomu asi musím věřit.
Zajímala by mě tedy kvalita třeba u Bently nebo Rolse, jestli to taky není stlučenej trakař s pěknym zevnějškem za nehorázný sumy?
V pořadu megatovárny ukazují asi jen to co se zrovna na lince povedlo. :D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Diskuse

Příspěvekod beaver63 » ned úno 19, 2017 8:29 pm

Ještě k tomu lakování .Proč by na závodním autě měl být lak aby bylo o pár kilo těžší ? když bojují s každým kilem ? Myslím,že jde o přirozený lesk barvy. Takže určitě ne á la " psí kulky " ať je měřítko jakékoli ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: Diskuse

Příspěvekod Hanz.77 » ned úno 19, 2017 9:36 pm

Bazi v televizi ti vždycky ukáží jen to co chceš vidět, nebo to co chtějí abys viděl. :wink:
A Beavrovu teorii o lakování jsem tam zapoměl připsat i když jsem ji v hlavě měl. Děkuju za připomínku. :wink:

PředchozíDalší

Zpět na DISKUSE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků