Registrovat

Peugeot 207, Rally Bohemia 2011 (Valoušek - Hrůza), Belkits

Příspěvky: 147
Registrován: pon úno 06, 2012 12:13 pm

Peugeot 207, Rally Bohemia 2011 (Valoušek - Hrůza), Belkits

Příspěvekod ondrasl » stř úno 08, 2012 10:11 pm

Ahoj všem,

můj zatím poslední a stále ještě rozestavěný model.
Jedná se o model od Belkitsu. Stavbu si zatím užívám, protože je to po dlouhé době model u kterého nemusím prakticky nic předělávat, na rozdíl od mých předchozích Lancerů. Na stavebnici jsem slyšel jenom chválu a musím potvrdit, že oprávněnou. Na to, že to je prvotina Belkitsu, tak jde o perfektní model.
Na přiložených fotkách je vidět postup stavby. Po delší době jsem bohužel musel využít služeb brzdové kapaliny, protože se mi nepovedl nástřik bílým sprejem. Pozor všem, kteří by mě chtěli následovat-brzdovka tento plast naleptává. Já to zjistil naštestí od Smarži a po 2 dnech kastli vyndal, Bylo to opravdu na poslední chvíli a i tak jsem musel místy něco dotmelit.
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Peugeot 207-Valda-Bohemka 2011

Příspěvekod Koudy » stř úno 08, 2012 10:31 pm

Nemůžu přijít na chuť tomu povrchu sedaček a palubovky, ale jinak dobrá práce! Dekály jsou od Smarže? Lepty máš nebo to bude bez nich?

Ondro, opravil jsem ti název tématu, to je v podstatě jedinný takový nepsaný pravidlo fora, aby to bylo pokud možno jednotné.
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2061
Registrován: pon úno 06, 2012 11:02 am

Re: Peugeot 207, Rally Bohemia 2011 (Valoušek - Hrůza), Belk

Příspěvekod sete » čtv úno 09, 2012 1:17 am

to jsou dekály od Jindry ne? nebo je smarža upravuje do lepší podoby?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1007
Registrován: pon úno 06, 2012 9:29 am

Re: Peugeot 207, Rally Bohemia 2011 (Valoušek - Hrůza), Belk

Příspěvekod Poky » čtv úno 09, 2012 9:42 am

Klucí co furt máte s tou brzdovkou? Tomu fakt přestávám rozumět :wink: Jinak moc se mi nezdá ta modrá, je jak kozel z hospody v reklamě. Nechci Jindru hanět, ale jeho výběr barev mi přijde poslední dobou zvláštní, otázkou je jestli si to ale p. Bodeček nemíchá jak ho napadne...
Jinak Ondro ta palubka je fakt hrozná, říkám si jestli neni lepší v tomhle měřítku radši použít méně naředěnou matnou černou, tohle je fakt brutus. I když jak říkám, foťák je svině a vytáhne i co nechceš.
Chci louku na samotě v horách, stádo koz, zahodit mobil a všichni mi můžou...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2931
Registrován: pon úno 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Brno/Olšany

Re: Peugeot 207, Rally Bohemia 2011 (Valoušek - Hrůza), Belk

Příspěvekod Matwej » čtv úno 09, 2012 9:53 am

Budu nejspíš opakovat Pokyho, ale ta palubka je jak "natažená" brizolitem.
:(

Mr.LANCIA

Re: Peugeot 207, Rally Bohemia 2011 (Valoušek - Hrůza), Belk

Příspěvekod Mr.LANCIA » čtv úno 09, 2012 11:20 am

ono kdyz se strikne surf z vetsi dalky udela taky pekne zrno ........ nekdy i cerna matna ,jak zde uvadi Mr.POKY :wink:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 309
Registrován: pon úno 06, 2012 9:38 am
Bydliště: Sokolov

Re: Peugeot 207, Rally Bohemia 2011 (Valoušek - Hrůza), Belk

Příspěvekod smarža » čtv úno 09, 2012 4:02 pm

Smarža dekály neupravuje, Smarža piškota maskuje a všechno stříká. Modrá barva je špatně, je spíš taková olejová, navíc modrý dekál na nárazníku má špatný tvar. Stejně špatný tvar má i Belkits na svých dekálech, tak nevím kdo jej vymyslel. :-k Ta "červená" barva je totálně ujetá. Je to takový odstín Barbie od Mattela. Je tam toho víc, ale to až u mé stavby. Nebudu Ondrovi kazit příjemné chvilky nad dekálováním.

edit:
doma vyfotím toho piškota po koupeli v brzdovce a fotky dám do baziho koutku
お疲れ様です。

Zpět na Rozestavěno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků