Registrovat

Peugeot 207 S2000, P. Valoušek, Belkits/REJI model 1/24

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Peugeot 207 S2000, P. Valoušek, Belkits/REJI model 1/24

Příspěvekod Dale Cooper » stř kvě 09, 2012 7:37 pm

Na prvním místě se musím soudruhům z hlavní země EU omluvit... Není to takový Heller, jak jsem si celou dobu myslel... Zachránila to velmi slušná kapota a těch pár leptů. Přesto bych se ale pro příště přimlouval za jemnější disky a třeba lepší hasičáky, sedačky apod... Model je postaven naprosto z krabičky (jednak proto, že jsem čím dál víc líný, jednak proto, že je to zakázka a jednak z té krabky vypadá docela k světu). I tak ale nakonec musím říct, že tenhle malej zmetek se mi líbí... Opět platí to, co pro Fabku, tj., až budu smět, dostane trochu patiny ačkoliv to nebude nic drastického. Ale je fakt, že na Bohemce vloni i pršelo a Valda nabral nějaké seno na předek, tak to trošku (ani to nepoznáte) přizpůsobím podmínkám na trati.

Jinak k dekálům ( a prosím, zbytečně nediskutujte o výrobci :-)) Z mého pohledu jsou velmi jemné a dobře se s nimi dělalo, popravdě, asi jedny z nejlepších, co jsem od výrobce měl., nebyl problém je zalakovat. Osobně bych měl pouze 3 připomínky:

1/ Již notoricky známý chybný modrý pruh "na čuni". Pokud to správně chápu, chyba bude napravena, pokud jsem špatně pochopil, nebo pokud máte ranný výtisk, není to nic, co by nešlo upravit, ale je pravda, že je to práce pro trochu zkušenější ruce. A ty méně zkušené si toho beztak nevšimnou a nebude jim to vadit.

2/ Logo Publiaplic na bočnici se mi rozpadlo, nevím, jestli nebylo zalakované, ale bylo chybně zakresleno v nějakém barevném poli. Řešil jsem to vlastním tiskem, ale nesehnal jsem přesný logotyp, musel jsem se spokojit s podobným... Ale kdybych to nevykecal, nevšimli jste si, je to drobnost :-)... :mrgreen:

3/ Poslední věc je již jen otázkou osobního vkusu, ale já bych radši mezinárodní verzi, tj. "rozbitýho Pajdu" z Barumky... Ale chápu, že auto vydrželo na trati jen krátce a úspěšné auto z Bohemky je asi zajímavější pro většinu u nás... Takže by se asi hodil do páru třeba Krestův Mogul, ne :mrgreen: :?:
Přílohy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Peugeot 207 S2000, P. Valoušek, Belkits/REJI model 1/24

Příspěvekod Koudy » stř kvě 09, 2012 7:58 pm

Petře, měl bys i nějaké foto ze stavby - interiér?
Je to pěkně postavené, Peugeot má celkem promyšlený design, když má stejný bok a jen mění vlajky. Líbí se mi to, z P207 bysme mohli na některé výstavě poskládat pěknou řadu...
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Peugeot 207 S2000, P. Valoušek, Belkits/REJI model 1/24

Příspěvekod Dale Cooper » stř kvě 09, 2012 8:33 pm

Martine, já to ani nefotil, protože nebylo co... Dal jsem tam jen pásy, kevral na rohožku a zbytek jen to, co tam bylo.... Tak nebylo co fotit. Na poskládání řady pežotů...nejsem proti :-)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Peugeot 207 S2000, P. Valoušek, Belkits/REJI model 1/24

Příspěvekod beaver63 » stř kvě 09, 2012 9:39 pm

Jako obvykle =D> =D> =D> teda až na to logo Publiaplic :grin:

Hele kluci jakou výstavu máte namysli,no já jen abych něco nepropásl :-k

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2345
Registrován: pon úno 06, 2012 8:33 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Peugeot 207 S2000, P. Valoušek, Belkits/REJI model 1/24

Příspěvekod bazilišek » stř kvě 09, 2012 9:49 pm

Myslím, že tady se nechytáš s LM :D Jde o dravce asfaltu, šotoliny, či ledu :D .
Chtějí prostě asi udělat na nějaký výstavě sigovku pažoutů dvěstěsedem.

ps.:.....taková dvěstěsedma od tebe by byla k sežrání....... :twisted:

Marco

Re: Peugeot 207 S2000, P. Valoušek, Belkits/REJI model 1/24

Příspěvekod Marco » čtv kvě 10, 2012 2:24 am

Nemuzu si pomoct.... je to Hruza.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 2061
Registrován: pon úno 06, 2012 11:02 am

Re: Peugeot 207 S2000, P. Valoušek, Belkits/REJI model 1/24

Příspěvekod sete » čtv kvě 10, 2012 10:38 am

postavené pěkne ale chybí mi tam antény na střeše

Uživatelský avatar
Příspěvky: 821
Registrován: pon úno 06, 2012 12:37 pm
Bydliště: gaštanová 4,Spišská Nová Ves,05201

Re: Peugeot 207 S2000, P. Valoušek, Belkits/REJI model 1/24

Příspěvekod PeťoWRC » čtv kvě 10, 2012 3:05 pm

Sorry ale vyzerá to ako od Buraga..čistá hračka pre deti..neprepracovaný,nedotiahnutý model.Mal by si sa viac zamyslieť nad tým,že je to Váš český jazdec,sú na to pekné dekály tak si to zaslúžilo vymakať na hovna!!!

neviem,čo na to povedať...je to slabé...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: Peugeot 207 S2000, P. Valoušek, Belkits/REJI model 1/24

Příspěvekod Koudy » čtv kvě 10, 2012 11:12 pm

Čím jsou stříknuté ty paraboly předních světel, to je Alclad?

Pítr: možná trochu tvrdá kritika, u tohoto modelu by to asi chtělo vytáhnout spáry, aby se to nevypadalo jako jeden kus. Spáry na modelu jsou mělké, chtělo je to nejdřív prorýt. Podle toho co píše Dale, tak model dostane ještě nějakou patinu, která to určitě posune o level dál...

Beaver: no myslel jsem, že bysme si mohli zopakovat výborné akce v České Třebové, ale letos se tam asi nic nekoná, resp. nic jsem nenašel. Ale nějaký SIG aut by to chtělo, aby technikáři a letadýlkáři neměli pocit, že auta nikdo nestaví :-k
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Peugeot 207 S2000, P. Valoušek, Belkits/REJI model 1/24

Příspěvekod Dale Cooper » pát kvě 11, 2012 10:00 am

Nějaký SiG vymyslíme... Je to Alclad

Uživatelský avatar
Příspěvky: 821
Registrován: pon úno 06, 2012 12:37 pm
Bydliště: gaštanová 4,Spišská Nová Ves,05201

Re: Peugeot 207 S2000, P. Valoušek, Belkits/REJI model 1/24

Příspěvekod PeťoWRC » pát kvě 11, 2012 9:19 pm

Treba si vedieť vypočuť aj kritiku,veď aj o tom je modelárstvo..či nie? To nie je myslené zle ale tak aby to nabudúce bolo vychytané a lepšie.. 8-) 8-)

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků