Registrovat

Lotus 102 Lamborghini

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1007
Registrován: pon úno 06, 2012 9:29 am

Re: Lotus 102 Lamborghini

Příspěvekod Poky » čtv úno 16, 2012 2:01 pm

Aress píše:Mimochodem, stále nechápu ten způsob stavby (a to platí o většině tady) kdy nejřive děláte "kastli" a až pak drobnosti (interiér,kola, detaily...)

Michale to je strašně jednoduchý! Za nás co to tak stavíme si dovolím odpovědět jednoduše. Protože ty podvozky a interiery nikoho nebavěj! Ale nabarvit kastli, jo to je jiná! A když dáš dekály, tak už víš jak to asi bude vypadat! Zbytek už je druhořadej :D Tak to dělám u 917ky, Audinu z LM mám rozjetou obdobně. Počítám že podobnej komplex má většina přítomných, základ je kastel a pak je na řadě ten zbytek. Někdy :grin:
Chci louku na samotě v horách, stádo koz, zahodit mobil a všichni mi můžou...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3457
Registrován: pon úno 06, 2012 1:49 pm
Bydliště: Troubsko

Re: Lotus 102 Lamborghini

Příspěvekod beaver63 » čtv úno 16, 2012 2:03 pm

Poky souhlas, důležitější je forma ne obsah :lol:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 477
Registrován: pon úno 06, 2012 10:51 am
Bydliště: in orbit

Re: Lotus 102 Lamborghini

Příspěvekod Aress » čtv úno 16, 2012 2:33 pm

Jste divní a nebo (až jsem se té myšlenky zděsil : -))) že bych byl divnej já?
Protože u mě je to přesně naopak : -)))

Mimochodem když mluvíš o Audi, jak to že tady už dávno není?
Michal Falta

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1209
Registrován: stř úno 08, 2012 3:06 pm
Bydliště: Šlapanov/Velmi často Mikulov

Re: Lotus 102 Lamborghini

Příspěvekod Dale Cooper » čtv úno 16, 2012 3:03 pm

Michale neboj, i na hliník a trubky brzy dojde... proč tyhle 90.léta? Protože mi nejrychleji ubývají ve skříni, mají nejméně dílů a jsou jednoduché :-)

Jinak já stavím od kastle proto, abych nedělal zbytečně něco, co pak vyhodím, protože jsem kastli zbastlil... :-) A umazání většinou nehrozí :-)

Jinak mne i ty interiéry baví, ale nerad něco dělám zbytečně...

Dekon: je to rok 1990. Asi nejvýrazněji se tohle auto zapsalo do dějin těžkou a osudovou havárií Donellyho, který po ní skončil s kariérou. Znáte asi ty záběry z filmu Senna, kdy podle tvůrců poprvé prý na Ayrtona sáhla smrt.... Tehdy ho to hrozně vzalo, protože Donelly zůstal ležet na silnici....

Jinak Lambo zkoušel v hybridu MP 4/8 i Mclaren, viz má starší stavba, ale nezdál se jim, tak sáhli po "ještě lepším" Peugeotu.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 276
Registrován: pon bře 12, 2012 1:58 pm
Bydliště: Partizánske

Re: Lotus 102 Lamborghini

Příspěvekod master » stř bře 14, 2012 12:25 am

Dovolil by som si nesúhlasiť že to auto je obluda. To môže povedať len človek, ktorý nemá estetické cítenie. To auto je proste nádherné. No a teraz k modelu - Dale možno ťa naseriem, ale byť na tvojom mieste určite by som nepoužil výtvor toho kamaráta rižojeda ako predlohu, pretože on sám sa dopustil niekolkých chýb a nepresností. Myslím, že dostal za ten model aj nejaké ocenenie medzinárodného charakteru, čomu sa fakt čudujem, pretože prestavbu tohoto modelu poňal dosť jednoducho.
Tým som ti nechcel zobrať chuť do práce, ale upozorniť na to, že nie všetko čo nie je z NDR je dobré. Alebo opačne?! :grin: :grin: :grin:

Předchozí

Zpět na Rozestavěno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník