Registrovat

RedBull Racing RB6 - Tamiya 1:20

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

RedBull Racing RB6 - Tamiya 1:20

Příspěvekod Hanz.77 » úte bře 01, 2016 10:13 pm

Tak druhý kousek z mé tvorby.
Tímhle kouskem to vše u mě začalo.
Když jsem na něj narazil na internetu, tak jsem se zavzpomínal na své mládí, kdy jsem dělal plastikové modely a řekl si, že si to také zkusím postavit. Tak slovo dalo slovo a přišli vánoce a já pod stromečkem našel vysněnou stavenici - RedBull RB6 od Tamyia. Tak a hned jsem do toho vlít. A jak to bývá, neznalý jsem se prokousával sám nástrahami plastikového modelářství. No a jak jsem do toho rychle vlít, tak rychle jsem zase skončil a po dlouhých poradách z mým učitelem jsem se rozhodl, že nejdříve koupím levnější model a na tom si nějaké ty techniky odzkouším. Stalo se RB8 už je zde. Pak jsem se vrátil k této krásce a celou jsem ji začal odznovu. Opravil kastli (příšerně prorytou), odbarvil Revellky atd.....
No a jak to dopadlo ?
RedBull Racing RB6 - Tamiya 1:20
Barvy - Zero Paints - RedBull Torro Rosso
- Gunze C
Lak - Gunze Super clear
Přílohy

Příspěvky: 223
Registrován: pon úno 06, 2012 8:39 pm

Re: RedBull Racing RB6 - Tamiya 1:20

Příspěvekod Dalin » čtv bře 03, 2016 12:42 am

Ahoj,
Vítej na paddocku!
Vypadá to docela dobře, pokud jsem schopen posoudit.
Akorát - ty fotky jsou příšerné! Fotit model na makro je naprosto nevhodné - máš zaostřeno někam doprostřed a čumák a konec auta jsou uplne rozmazané... Přidat clonu, ideálně hodit na stativ, nebo prostě jenom nefotit na makro...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3993
Registrován: pon led 30, 2012 3:09 pm
Bydliště: Bučovice

Re: RedBull Racing RB6 - Tamiya 1:20

Příspěvekod Koudy » čtv bře 03, 2016 8:11 pm

Ještěže fotím mobilem a tyhle starosti nemám :lol: :lol:
Nobody is perfect but I'm pretty fucking close...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: RedBull Racing RB6 - Tamiya 1:20

Příspěvekod Hanz.77 » čtv bře 03, 2016 8:17 pm

Díky Daline
O fotkách vím že nejsou takové jaké by měli být. Ale na Audi už se pořídil nový foťák tak už tam je znát trochu pokrok. Aspoň doufám. :-k
Jinak já ty modely nefotím. Fotí mi je jedna slečna co právě maturuje v tomto oboru tak všechny vaše rady jsem předal a snad na dalším modelu to bude vidět.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 905
Registrován: čtv úno 25, 2016 6:32 pm

Re: RedBull Racing RB6 - Tamiya 1:20

Příspěvekod Hanz.77 » ned zář 04, 2016 9:56 pm

Tak tohle ocenění mi udělalo velikou radost. Už jsem ani nečekal že na sklonku své soutěžní kariéry ještě něco někde vybojuje a ona vybojovala srdcovka moje.
Přílohy

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků